اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

سلام
    اول بگم این اموزش هفقط بدرد کسایی میخوره که دیگه مجبور به ساخت اکانت جدید شدن (در غیر این صورت با کاربر i_mad مکاتبه کنید )
    وسایل مورد نیاز : یک دیوایس و v p n برای کشور امریکا
    ۱- ابتدا v p n خود را روشن کنید
    ۲- به سایت Geo IP Tool - View my IP information بروید
    ۳- مشخصات سرور به همراه ادرس و پستال کد نوشته شده است
    ۴- پستال کد رو یادداشت کرده و به برنامه map بروید .
    ۵- سپس پستال کد رو در قسمت سرچ وارد کنید و جستجو رو بزنید .
    ۶ - مکانی رو که پیدا میکنه رو بزرگ کنید و روی یکی از خونه های منطقه انگشت خود رو نگهدارید تا علامت بنفش یا قرمز رنگ ظاهر شود
    ۷- وقتی این علامت اومد بالای اون اسم مکان رو مینویسه که کنارش یه عکس علامت تعجب هست روی اون گزینه کلیک کنید
    ۸- سپس ادرسی که به شما میده رو یادداشت کنید .
    ۹- از اکانتی که الان دارید sing out بشید برای این منظور به setting>store برید.
    ۱۰- با دیوایس خود به اپ استور برید
    ۱۱- سپس روی برنامه ای که free هست رفته و از گزینه هایی که برایتان به نمایش در میاد create new apple id رو انتخاب کنید
    ۱۲- تمام مراحل رو مثل اموزشهایی که در سایت گفته شده ادامه بدید تا به قسمتی که باید ادرس. وارد کنید برسید.
    ۱۳- حالا ادرسی که یادداشت کردید رو وارد کنید
    ۱۴- شهر رو وارد کرده و در قسمت zip code پستال کدی رو که داشتین وارد کنید و پیش شماره و شماره رو به دلخواه وارد کنید
    به شما تبریک میگم اکانت شما ساخته شد
    دوستان اگه با این روش اکانتشون ساخته شد سپاس رو بزنن تا ببینیم چقدر پست بدرد خورده
    موفق باشید

دوستانی که در هنگام خرید با این ارور رو به رو میشن کارای زیر رو انجام بدن

۱- اکانت خود رو sing out کنید
    ۲- دستگاه خود رو ریبوت یا خاموش و روشن کنید .
    ۳- اکانت خو رو فعال کنید
    ۴- با v p n به خرید خود بپردازید
    دوستانی که در مرحله اول دچار مشکل شدن باید v p n خودتون رو عوض کنین برای این کار می تونید از v p n های مجانی استفاده کنید و این نوع v p n ها در شیکه های اجتماعی و گوگل پر است یه جستجوی کوچک بکنید پیدا میشه

Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط mohammad_iPad2 : https://i-phone.ir/forums/member/70821-mohammad_ipad2 در ساعت 18-09-2012, 05:44 PM

من با این روش ساختم درست شد . خیلی ممنون .
    ویرایش توسط ..:Alireza:.. : https://i-phone.ir/forums/member/82550-alireza در ساعت 05-06-2012, 02:15 PM

نظر

وظیفه بود شما برای کدوم شهر بودید

نظر

مدیران عزیز با توجه به این که این روش قابل استفاده بوده این تاپیک رو یک موضوع مهم تبدیل کنید
        ممنون

نظر

من هم براي كسي با همين آموزش ساختم. ممنون از شما دوست عزيز واقعا عملي هست روششون

نظر

به بخش مربوط منتقل و مهم شد

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
              وظیفه بود شما برای کدوم شهر بودید

Pennsylvania

نظر

دوستان بسیار خوشحالم که تونستم کاری بکنم که باری از دوش ایرانیان برداره
                دوستان توجه داشته باشین با ارسال نظر شما دیگران به عملی بودن کار بیشتر اعتماد میکنن در اولین فرصت تصویر هم به اموزش اضافه میکنم ولی فکر کنم اموزش کامل باشه
                بازم از همه ی شما متشکرم

نظر

مشکل با اکانت جدید

سلام دوست عزیز با تشکر از راهنمایی شما طبق دستورالعمل شما عمل کردم و اکانت جدید ساختم و مبلغ 100 دلار هم اکانت به آن اضافه کردم ولی وقتی برنامه ایی را از اپل استور میخرم پیغام میده با اپل استور تماس بگیرید و دانلود انجام نمی شود . در صورت امکان راهنمایی کنید . با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط shahran89 نمایش پست ها
                    سلام دوست عزیز با تشکر از راهنمایی شما طبق دستورالعمل شما عمل کردم و اکانت جدید ساختم و مبلغ 100 دلار هم اکانت به آن اضافه کردم ولی وقتی برنامه ایی را از اپل استور میخرم پیغام میده با اپل استور تماس بگیرید و دانلود انجام نمی شود . در صورت امکان راهنمایی کنید . با تشکر
                    دوست عزیز این نکته به اموزش اضافه شد امیدوارم جوابتو گرفته باشی

نظر

apple ID

با سلام و تشکر از راهنمایی شما طبق دستور شما عمل کردم ولی به محض اینکه وارد اکانت میشوم این پیغام ظاهر میشود و روز از نو و روزی از نو [ATTACH]9888[/ATTACH]

Verification Required

,Befor you can make purchasses
                      you must tap OK, then verify your
                      .payment info
                      OK
                      ویرایش توسط shahran89 : https://i-phone.ir/forums/member/30602-shahran89 در ساعت 05-06-2012, 12:28 AM

نظر

دوست عزیز من از این پیام اینو می فهمم که اکانت شما verify نشده

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

apple ID

با سلام ،
                          مجبور شدم یک ایمیل تهدید آمیز به اپل استور بزنم و آنها بعد از 12 ساعت با اراسال یک ایمیل و عذرخواهی اعلام کردند که تا نیم ساعت بعد اکانت شما فعال خواهد بود و این اتفاق افتاد و هم اکنون اکانت من فعال شده است . در نهایت از شما و لیه عزیران و مسئولین سایت سپاسگزارم .

نظر

متاسفانه همون پیام همیشگی رو باز هم گرفتم... فکر می کنم آی پی بعضی چیز پی ان ها رو بسته اپل

نظر

نوشته اصلی توسط topsia7 نمایش پست ها
                              متاسفانه همون پیام همیشگی رو باز هم گرفتم... فکر می کنم آی پی بعضی چیز پی ان ها رو بسته اپل
                              دوست عزیز اکانت بسته نشده بعضی v p n ها رو مشکل داره برای مثال خودم یا یکی میرم نمیخره یا یکی دیگه میرم بدون مشکل خرید میکنم

نظر

صبر کنید ..
                              X