اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام ببخشید من اون مشکل تغیر ای پی دارم کمکم کنید با چه نرم افزاری این کارو کنم ؟ اگه ممکنه پ خ بدید ممنون میشم

نظر

• من با هر چیزی امتحان کردم نشد!!!! از اساتید خواهش میکنم یه توضیحی بدن و همه لنگ موندن

نظر

• نشد كه نشد اخر

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• میشه یه نرم افزار کار ساز برای تغییر ای پی یا چ ش ک ن موثر معرفی کنیدتا از شر این ارور راحت شیم اگه هم امکانش نیس اینجا معرفی شه خواهشن پ خ بدید

نظر

• میشه یه نرم افزار کار ساز برای تغییر ای پی یا چ ش ک ن موثر معرفی کنیدتا از شر این ارور راحت شیم اگه هم امکانش نیس اینجا معرفی شه خواهشن پ خ بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط abharsib نمایش پست ها
              میشه یه نرم افزار کار ساز برای تغییر ای پی یا چ ش ک ن موثر معرفی کنیدتا از شر این ارور راحت شیم اگه هم امکانش نیس اینجا معرفی شه خواهشن پ خ بدید
              اینهمه ماشالا هست تو سایت ها جواب کارتون هم میدن دیگه

خیلی جاها هم الان هستن مجانی برا تبلیغ درست میکنن

بعضی جاها هم با یک مبلغ کم درست میکنن

نظر

• بحث در مورد این مسایل ممنوع است
                رعایت کنید
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• دوستان اصلا نمیشه اکانت ساخت ....، من از دیشب تا حالا حداقل 20 الی 30 بار با سرور های مختلف تست کردم!
                  ظاهرا این روش رو کلا اپل بسته در حال حاضر
                  دوستان اگر روش جدیدی پیدا کردند، به اشتراک بگذارند. ممنون

نظر

• دوستان من الان ۲ هفته ست آیفونشو گرفتم ولی اپل آیدی نمیشه ساخت
                    لطف کنید یه راهی بدید
                    مگه اینجا تاپیک ؛؛اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل نیست!!!!‌؟

- - - - - - - - - -

دوستان من الان ۲ هفته ست آیفونشو گرفتم ولی اپل آیدی نمیشه ساخت
                    لطف کنید یه راهی بدید
                    مگه اینجا تاپیک ؛؛اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل نیست!!!!‌؟

نظر

• دوستان من الان ۲ هفته ست آیفونشو گرفتم ولی اپل آیدی نمیشه ساخت
                      لطف کنید یه راهی بدید.......

نظر

• من اكانت امريكا ديگه نتونستم بسازم اما راحت اكانت انگلستان ساختم فعلا گير روي امريكا هستش

نظر

• از قندشکنی استفاده کنید که پولی باشه که من از سیسکو استفاده میکنم.ولی با سرور آمریکا

نظر

• سلام
                            یه سوال و اونم اینکه اگه یه دفعه با یه ایمیلی مراحل ساخت رو بریم و ارور بده مثل for assistance contact itunes support باید دوباره مراحل
                            رو واسه یه ایمیل جدید تکرار کنیم یا این ایمیل هنوز هم قابلیت تبدیل شدن به اپل ایدی رو داره؟ چون یادمه قبلا میگفتن اگه با ایمیلی یه بار مراحل
                            رو بری و ناموفق باشه این ایمیل دیگه نمیشه باهاش اپل ایدی ساخت!
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                              سلام
                              یه سوال و اونم اینکه اگه یه دفعه با یه ایمیلی مراحل ساخت رو بریم و ارور بده مثل for assistance contact itunes support باید دوباره مراحل
                              رو واسه یه ایمیل جدید تکرار کنیم یا این ایمیل هنوز هم قابلیت تبدیل شدن به اپل ایدی رو داره؟ چون یادمه قبلا میگفتن اگه با ایمیلی یه بار مراحل
                              رو بری و ناموفق باشه این ایمیل دیگه نمیشه باهاش اپل ایدی ساخت!
                              ممنون
                              up
                              سوال ايشون سوال من هم هست؟ لطفا اگر كسي اطلاعاتي داره در اختيار ديگران هم قرار بدهد ... ممنون

نظر

• با همین ایمیل هم می توانید مشکل را رفع کنید. فقط بر روی برخی سرویس های ضد فی ل ترینگ با آدرس های IP خاص مشکل رفع می شود و راه دیگری نیست.

نظر

صبر کنید ..
                                X