اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام من دقیقا مشکل همین دوستان رو دارم میشه لطفا این برنامه تغییر ای پی که این مشکل رو حل میکنه رو به من هم بصورت پ خ معرفی کنید جناب کریمی.
    پیشاپیش ازتون تشکر میکنم

نظر

• امکانش هست یه برنامه ی خوب برای تغییر ای پی از طریق پیام خصوصی بهم معرفی کنید؟
      اگر درخواست ساخت اکانت از شمارو داشته باشم چکاری باید انجام بدم؟ تاپیک مخصوص داره؟

نظر

• سلام دوستان من خواستم یه اپل ایدی واسه بابام رو گوشی جدیدش باز کنم حالا خواستم زودتر انجام شه اولش رو ایفون درست کردم بعد که تموم شد خواستم برنامه دان کنم گفت باید review کنم و بعد ادرس دادن این ارور رو اورد:

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...8ea1b15c0.jpeg

الان اکانت بلاک شده ایا ؟ کاریش نمیشه کرد؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان من خواستم یه اپل ایدی واسه بابام رو گوشی جدیدش باز کنم حالا خواستم زودتر انجام شه اولش رو ایفون درست کردم بعد که تموم شد خواستم برنامه دان کنم گفت باید review کنم و بعد ادرس دادن این ارور رو اورد:

http://www.i-phone.ir/forums/newuploads/880302ba6f1977ea6dd689b8ea1b15c0.jpeg

نظر

• نوشته اصلی توسط KaranDevilOCS نمایش پست ها
          سلام دوستان من خواستم یه اپل ایدی واسه بابام رو گوشی جدیدش باز کنم حالا خواستم زودتر انجام شه اولش رو ایفون درست کردم بعد که تموم شد خواستم برنامه دان کنم گفت باید review کنم و بعد ادرس دادن این ارور رو اورد:

- - - - - - - - - -

این ارور مال خیلی چیزا می تونه باشه از گیر دادن به ادرست تا ایپی ایران باید همشو درست بدی تازه اخر سرم ممکنه باز درست نشه....

نظر

• جناب كريمي ميشه براي بنده نيز برنامه مورد نياز رو پيام خصوصي بفرستيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط banner نمایش پست ها
              جناب كريمي ميشه براي بنده نيز برنامه مورد نياز رو پيام خصوصي بفرستيد.
              سلام.
              براتون پیام فرستادم

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

• سلام
                لطفن برای من هم نام برنامه را پیام خصوصی کنید.
                ممنون

- - - - - - - - - -

سلام
                لطفن برای من هم نام برنامه را پیام خصوصی کنید.
                ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط hesamo نمایش پست ها
                  این ارور مال خیلی چیزا می تونه باشه از گیر دادن به ادرست تا ایپی ایران باید همشو درست بدی تازه اخر سرم ممکنه باز درست نشه....
                  دوست عزیز من هم برنامه ای که آیپی رو تغییر بده فعال کردم و هم از یک آدرس درست و واقعی که مربوط به یکی از دوستانم در آمریکا هست استفاده کردم اما باز همین ارور رو میده !! چه باید کرد ؟؟ راهنمایی کنید لطفا
                  ویرایش توسط mohammadkf : https://i-phone.ir/forums/member/51940-mohammadkf در ساعت 30-09-2015, 02:31 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadkf نمایش پست ها
                    دوست عزیز من هم برنامه ای که آیپی رو تغییر بده فعال کردم و هم از یک آدرس درست و واقعی که مربوط به یکی از دوستانم در آمریکا هست استفاده کردم اما باز همین ارور رو میده !! چه باید کرد ؟؟ راهنمایی کنید لطفا
                    بنده بدون مشکل امروز اکانت ساختم. چیز پی ان هم برای آلمان بود و اکانت آمریکا ساختم و بدون مشکل فعال شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                      بنده بدون مشکل امروز اکانت ساختم. چیز پی ان هم برای آلمان بود و اکانت آمریکا ساختم و بدون مشکل فعال شد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      الان با چیز پی ان آلمان هم امتحان کردم باز همون ارور رو میده

نظر

• دوستان بنده به این نتیجه رسیدم که مشکل از چیز پی ان هست و آپی ما از ایران . چون دیروز پس از تلاش زیاد برای ساخت اپل آی دی که متاسفانه موفق نشدم . یکی از دوستانم از کانادا براحتی برام ساخت .

نظر

• سلام عزیزان

سوالی داشتم !

ایالت را کجا انتخاب کنیم که فی یا همان tax از حساب ما کسر نشود ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
                            سلام عزیزان

سوالی داشتم !

سلام
                            برای نمونه میتونید از ایالت فلوریدا استفاده کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
                              سلام عزیزان

سوالی داشتم !

سلام
                              آلاسکا هم میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                دوست عزیز در انجمن صحبت درباره اینگونه برنامه ها ممنوع است.
                                اسم برنامه رو براتون پیام خصوصی کردم.

Sent from my iPadAir using Tapatalk
                                سلام
                                اگه امکانش هست برا منم ارسال کنید، ممنون.

نظر

صبر کنید ..
                                X