اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aref.moradi نمایش پست ها
    معذرت ميخوام اگه جاي مناسبي سوالمو مطرح نكردم من نياز به ساخت اكانت از كشور چين دارم از اساتيد كسي ميتونه كمكم كنه؟
    مكان درستي هست دوست عزيز شما برو توي برنامه مپ گوشي و محل رستوران يا هر چيز ديگه اي رو در كشور چين جستجو كنيد اطلاعات كاملي بهتون ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط aref.moradi نمایش پست ها
      معذرت ميخوام اگه جاي مناسبي سوالمو مطرح نكردم من نياز به ساخت اكانت از كشور چين دارم از اساتيد كسي ميتونه كمكم كنه؟
      سلام
      اگر هنوز موفق به ساخت اکانت چین نشدید در تاپیک زیر درخواست خودتان را اعلام کنید تا اکانت برای شما ساخته بشه.

http://www.i-phone.ir/forums/thread64775-77.html

موفق باشید

نظر

• من یه مشکلی دارم و اونم اینه که توی آیتیونز در قسمت نوع پرداخت ( که کارت های اعتباری نوشته ) گزینه none نداره در صورتیکه برای بقیه داره . مشکل من کجاست ؟ و ای دی من ساخته شده ولی ارور ریویو می ده که اطلاعاتت ناقصه باید کامل شه . یعنی همون نوع پرداخت که مشخص نشده .

نظر

• شما باید برای ساخت اول بر روی برنامه مجانی میرفتین
          از اول بسازین مطابق تاپیک زیر پیش برین
          http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

نظر

• نوشته اصلی توسط sunny_rezaei نمایش پست ها
            من یه مشکلی دارم و اونم اینه که توی آیتیونز در قسمت نوع پرداخت ( که کارت های اعتباری نوشته ) گزینه none نداره در صورتیکه برای بقیه داره . مشکل من کجاست ؟ و ای دی من ساخته شده ولی ارور ریویو می ده که اطلاعاتت ناقصه باید کامل شه . یعنی همون نوع پرداخت که مشخص نشده .

بنده دیروز از روی گوشی جدید خریداری شده توسط یکی از دوستان Apple ID ساختم که بر روی کشور آمریکا ست شد. پس از انتخاب اولین نرم افزار Free از داخل Apple Store مراحل آدرس و ... پر شد و بر روی قسمت اطلاعات پرداخت به صورت پیشفرض گزینه None انتخاب شده بود.

نظر

• ممنونم از راهنماییتون فک کنم مشکلم حل شه ولی هنوز امتحان نکردم . خیلییییییییی ممنونممم

نظر

• نوشته اصلی توسط sunny_rezaei نمایش پست ها
                ممنونم از راهنماییتون فک کنم مشکلم حل شه ولی هنوز امتحان نکردم . خیلییییییییی ممنونممم
                سلام
                با توجه به اطلاعتی که در پیام خصوصی برای بنده قرار داده بودید اکانت شما رو کنترل کردم و متاسفانه اکانت شما کماکان مشکل داره
                ولی سعی میکنم تا جاییکه امکان داشته باشه درستش کنم در غیر اینصورت با هماهنگی شما اکانت دیگری برای کشور آمریکا خواهم ساخت
                لطفا از طریق پیام خصوصی با بنده در ارتباط باشید.

نظر

• سلام. من v p n ندارم. فقط ميتونم با گوشي به اينترنت دسترسي داشته باشم كه dl هم مسلما نميتونم بكنم وفتى apple id ندارم. هيچ راه ديگه اى نيست كه با iphone م apple id دريت كنم بدون نياز به فيلتر شكن؟ واسه من تو اين مراحل با گوشيم كارت اعتباري ميخوا و گزينه none نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط jije_1373 نمایش پست ها
                    سلام. من v p n ندارم. فقط ميتونم با گوشي به اينترنت دسترسي داشته باشم كه dl هم مسلما نميتونم بكنم وفتى apple id ندارم. هيچ راه ديگه اى نيست كه با iphone م apple id دريت كنم بدون نياز به فيلتر شكن؟ واسه من تو اين مراحل با گوشيم كارت اعتباري ميخوا و گزينه none نداره.
                    دوست عزیز ، الان چند وقتی هست که ایران از تحریم شرکت اپل خارج شده و به راحتی با ip ایران میتونید اپل آیدی برای خودتون درست کنید.
                    نیازی به هیچ برنامه خاصی هم نیست.
                    آموزشهای داخل انجمن بصورت متنی و تصویری و همچنین فیلم موجوده.
                    موفق باشید

نظر

• منم سعی کردم ولی گزينه none نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط tatu_0178 نمایش پست ها
                        منم سعی کردم ولی گزينه none نداره
                        سلام
                        شما مطمئن باشید که راه رو اشتباه رفتید. این فیلم را با دقت نگاه کنید و مطابق با اون پیش بروید

فیلم آموزش ساختن آکانت
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post873511

نظر

• سلام ایتونز برای من ارور نتورک کانکشن میده و نمیتونم ای دی بسازم

akbar
                          daneshmand
                          akbar64@gmail.com
                          usa
                          بعضاً تشکر میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط robott نمایش پست ها
                            سلام ایتونز برای من ارور نتورک کانکشن میده و نمیتونم ای دی بسازم

akbar
                            daneshmand
                            akbar64@gmail.com
                            usa
                            بعضاً تشکر میکنم
                            در حال حاضر تنها راه حل استفاده از وی - p - ان هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                              در حال حاضر تنها راه حل استفاده از وی - p - ان هستش.
                              متاسفانه چیز ندارم ،

برای استفاده از اکانت نیز نیاز است ؟

نظر

• با سلام بنده اپل ایدی نیاز دارم شدیدا

ایمیل چهت اپل ایدی loveforlove65@gmail.com

ایمیل ساپورت:rezacomputer_club@yahoo.com
                                کشور usa
                                reza
                                zamani
                                ویرایش توسط LOVEFORLOVE : https://i-phone.ir/forums/member/138414-loveforlove در ساعت 11-11-2013, 11:29 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X