اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• apple id

salam man ye apple id mikham gift card ham darm. mikhastam bebinam fargh mikonan apple idha ba ham khubo bad daran?

kodeh posti ke midim mohem nist ?
    chizi behesh post nemisheh?

نظر

• به قوانین احترام بزارید و فارسی تایپ کنید!
      اپل آی دی خوب و بد نداره!
      شما برای ساختش باید به همین شکل آپی آیدی بسازید و کد رو هم وارد کنید یا بعد از ساختش کد رو redeem کنید!

نظر

یعنی بین اونا که پول می دن با اون ایدی ها که مجانی هستن فرقی نست؟

نظر

• نه دوست عزیز!
          چون اون هایی هم که پول نمی دن بعدا می تونند کارت را وارد کنند!

نظر

• نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
            نه دوست عزیز!
            چون اون هایی هم که پول نمی دن بعدا می تونند کارت را وارد کنند!
            چرا دوست خوب من!من اکانتم رو با none ساختم تا الان نزدیک به 50$ هم باهاش خرید کردم الانم 60$ شارژ داره.
            ویرایش توسط shadmehr : https://i-phone.ir/forums/member/12900-shadmehr در ساعت 09-04-2013, 12:50 AM

نظر

• کار کرد، بدون مشکل

دوست عزیز خیلی ممنون، با این روش ساختم و درست کار کرد.

کد ۳ رقمی تلفن رو کدِ ایالتی که رو نقشه بود وارد کردم و بقیه*ی ۷ عدد رو همینطوری وارد کردم.
              ویرایش توسط Moses : https://i-phone.ir/forums/member/36328-moses در ساعت 10-04-2013, 06:27 PM

نظر

• دوستان واسه من گزینه none تو اون قسمت کارتهارو نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط babak 5 نمایش پست ها
                  دوستان واسه من گزینه none تو اون قسمت کارتهارو نداره
                  شما نباید به صورت مستقیم بسازید باید یک برنامه مجانی انتخاب کرده و وقتی ازتون اپل آیدی خواست بسازید
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• مي خواستم بدونم چرا برنامه كه 32.99$ بود رو خواستم بخرم بيشتر ازم كم كرده 35.92$ آدرس رو براي نيويورك دادم

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                      مي خواستم بدونم چرا برنامه كه 32.99$ بود رو خواستم بخرم بيشتر ازم كم كرده 35.92$ آدرس رو براي نيويورك دادم
                      این ایالت مالیات بر خرید داره

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام من تمام مراحل رو انجام دادم . ولی یه قسمت هست که نوشته (to redeem a code or gift certificate) باید چی بنویسم تا اکانت ساخته بشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi244 نمایش پست ها
                          سلام من تمام مراحل رو انجام دادم . ولی یه قسمت هست که نوشته (to redeem a code or gift certificate) باید چی بنویسم تا اکانت ساخته بشه ؟
                          شما اگه gift certificate دارين كدش رو اون جا بزنينن و اگر ندارين اون قسمت رو خالي بزارين

نظر

• خالی که میذارم نمیره مرحله بعدی . بباید حتما gift certificate وارد بشه.

نظر

• باید اکانتی که میسازید ، اکانت رایگان باشه و در قسمت بالای همون صفحه گزینه None انتخاب شده باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                باید اکانتی که میسازید ، اکانت رایگان باشه و در قسمت بالای همون صفحه گزینه None انتخاب شده باشه.
                                چطور میتونم رایگان بسازم. من گزینه none رو هم انتخاب کردم. ولی گیر داده باید کد رو وارد کنی.یعنی اکانتم رایگان نیست ؟؟؟ راهنمایی کنید لطفا.

نظر

صبر کنید ..
                                X