اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aloner_tak نمایش پست ها
    زحمت ایدی منم بکش . مرسی
    a.ashory2@yahoo.com
    علی عاشوری
    garmsar1@yahoo.com

اولاً سلام دوست عزیز...!
    دوماً میتونستید بهتر از این هم درخواست خودتون رو مطرح کنید.
    اینجا کسی زیردست کسی نیست که با این ادبیات درخواست خودتون رو مطرح کردید....!!!!!
    بهتره به درخواستهای سایر کاربران دیگه هم نگاهی بندازید.
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 06-02-2015, 03:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      اولاً سلام دوست عزیز...!
      دوماً میتونستید بهتر از این هم درخواست خودتون رو مطرح کنید.
      اینجا کسی زیردست کسی نیست که با این ادبیات درخواست خودتون رو مطرح کردید....!!!!!
      بهتره به درخواستهای سایر کاربران دیگه هم نگاهی بندازید.
      سلام،واقعا شرمنده بابت اینجوری نوشتنم اما خدایی سوء تفاهم هم شده ، نوشتم زحمت بکشید
      بازم ببخشید،من شرمنده تمام بچه های گل سایت هم هستم

نظر

• سلام
        نام و نام خانوادگی:علی غلامی
        کشور آمریکا
        ایمیل: A.gholami6443@gmail.com
        ایمیل پشتیبانی :saeedmorida@yahoo.com
        خیلی ممنون از لطفتون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedmorida نمایش پست ها
          سلام
          نام و نام خانوادگی:علی غلامی
          کشور آمریکا
          ایمیل: A.gholami6443@gmail.com
          ایمیل پشتیبانی :saeedmorida@yahoo.com
          خیلی ممنون از لطفتون
          سلام
          دوست عزیز آخرین اکانت رایگان شما برای USA ساخته شد.
          لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
          کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.

لطفا بعد از این درخواست دیگری ارسال نفرمائید

لینک اولین اکانت شما

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 16-02-2015, 03:16 PM

نظر

• سلام
            شرمنده دوستان، من در قسمت review ايديم به مشكل برخوردم ...
            اگر كسى از دوستان مىيتونه مشكل منو حل كنم ،اطلاعات اپل ايدى رو بدم تا مرحله review رو رد كنه ...
            باتشكر.

نظر

• نوشته اصلی توسط Hadei نمایش پست ها
              سلام
              شرمنده دوستان، من در قسمت review ايديم به مشكل برخوردم ...
              اگر كسى از دوستان مىيتونه مشكل منو حل كنم ،اطلاعات اپل ايدى رو بدم تا مرحله review رو رد كنه ...
              باتشكر.
              سلام
              دوست عزیز بهتر بود به عنوان تاپیک اول توجه میکردید.
              اینجا فقط به درخواست کاربران رسیدگی میشه و پستهای متفرقه حذف خواهند شد.
              لطفا کمی وقت صرف کنید و در تاپیک مناسب سئوال خودتان را مطرح کنید.
              موفق باشید

نظر

• سلام من جند ماهي هست كه مشكل ساختن اكانت رو دارم اكه كمكم كنيد لطف خيلي زيادي برام كردين ازتون ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ارزو طالبي نمایش پست ها
                  سلام من جند ماهي هست كه مشكل ساختن اكانت رو دارم اكه كمكم كنيد لطف خيلي زيادي برام كردين ازتون ممنونم

سلام
                  دوست عزیز لطفا به عنوان تاپیک دقت کنید.
                  اینجا ( این تاپیک ) جای مطرح کردن سئوال و درخواست راهنمایی نیست...!!!!
                  لطفا بیشتر دقت کنید و سئوال خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید تا به شما پاسخ داده بشه.
                  موفق باشید

نظر

• سلام و تشکر برای زحماتتون
                    درخواست ساخت ۲ اپل آیدی امریکا رو دارم

۱- نام: Sara نام خانوادگی: Poura ایمیل: Sara.poura@yahoo.com ایمیل پشتیبانی: saeedshirnezhad@gmail.com

۲- نام: Somayyeh نام خانوادگی: Poura ایمیل: pakabfaraz@gmail.com ایمیل پشتیبانی: saeedshirnezhad@gmail.com

- - - - - - - - - -
                    ویرایش توسط SaeedSh3 : https://i-phone.ir/forums/member/119241-saeedsh3 در ساعت 02-03-2015, 10:46 PM

نظر

• درخواست ساخت يك آيدي آيتونز آمريكا
                      نام: Mahdi نام خانوادگی: Bagheri ایمیل: Mahdibagheri92@gmail.com
                      پيشاپيش از زحماتتون شما متشكرم

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
                        سلام و تشکر برای زحماتتون
                        درخواست ساخت ۲ اپل آیدی امریکا رو دارم

۱- نام: Sara نام خانوادگی: Poura ایمیل: Sara.poura@yahoo.com ایمیل پشتیبانی: saeedshirnezhad@gmail.com

۲- نام: Somayyeh نام خانوادگی: Poura ایمیل: pakabfaraz@gmail.com ایمیل پشتیبانی: saeedshirnezhad@gmail.com

- - - - - - - - - -
                        سلام
                        دوست عزیز هر دو اکانت شما ساخته شده ولی به خاطر مشکلات شخصی قادر به ارسال اطلاعات اکانت شما نشدم ولی در اولین فرصت اطلاعات اکانت برای شما ارسال خواهد شد

نوشته اصلی توسط Mm.bagheri نمایش پست ها
                        درخواست ساخت يك آيدي آيتونز آمريكا
                        نام: Mahdi نام خانوادگی: Bagheri ایمیل: Mahdibagheri92@gmail.com
                        پيشاپيش از زحماتتون شما متشكرم

Sent from my iPad using Tapatalk

سلام
                        دوست عزیز شما قوانین مربوط به این تاپیک را بطور کامل مطالعه نمایید.
                        در حال حاضر با توجه به فعالیت شما در انجمن امکان ساخت اکانت برای شما وجود ندارد.
                        موفق باشید

نظر

• تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

دوستان براى من ممكنه بسازيد

Srad.saadat.SR@gmail.com

ممنون ميشم كه سوالاى امنيت و راحت بذاريد[emoji171]
                          ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 06-03-2015, 04:07 PM

نظر

• سلام دوستان

من یه اکانت ساختم ، وقتی وارد گوشی میکنم این پیغام رو میده

this apple id has not been set in itunes

بعد توی گوشی مشخصاتش رو میاره ، و ازم کارت اعتباری میخواد

چه کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط av_admin نمایش پست ها
                              سلام دوستان

من یه اکانت ساختم ، وقتی وارد گوشی میکنم این پیغام رو میده

this apple id has not been set in itunes

بعد توی گوشی مشخصاتش رو میاره ، و ازم کارت اعتباری میخواد

چه کنم ؟
                              سلام
                              پست زیر را مطالعه کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post996368

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                                دوستان براى من ممكنه بسازيد

Srad.saadat.SR@gmail.com

ممنون ميشم كه سوالاى امنيت و راحت بذاريد[emoji171]

سلام
                                دوست عزیز اکانت شما برای USA ساخته شد.
                                لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
                                کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

نظر

صبر کنید ..
                                X