اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک درخواست ساخت اکانت iTunes

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
    باسلام وخسته نباشید من اکانت آمریکا میخواستم برام ساختید وایمیل هم کردید من تایید ایمیل شرکت اپل رو انجام دادم ولی کلمه عبور ومابقی جزییات رو الان 5 روزه ایمیل روچک میکنم نیومده ایمیل من
    nader 56908@gmail.com
    باسپاس فراوان
    نوشته اصلی توسط zp110 نمایش پست ها
    پیام خصوصی فعال کردم
    با سپاس
    nader56908@gmail.com
    سلام
    دوست عزیز با پیام خصوصی از شما خواسته بودم تا برای ارسال اطلاعات شخصی از همون ایمیل استفاده کنم ... ولی شما هیچ جوابی ندادید.
    مسلماً اگه بیشتر از 5 روز هم طول میکشید باز هم بنده منتظر خبر شما می ماندم.
    مشکل دیگه هم تنظیمات پروفایل شخصی شما بود که امکان ارسال پیام خصوصی برای شما وجود نداشت.
    در هر حال کلیه اطلاعات مربوط به اپل آیدی برای شما بوسیله پیام خصوصی ارسال شد.
    موفق باشید

نظر

• باسپاس وتشکر

نظر

• با سلام لطفا apple id کشور امریکا با ایمیل totiyah64@yahoo.com وایمیل پشتیبانnasser.bidar@gmail.com

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

نظر

• سلام خسته نباشید
          nice.shop35@yahoo.com
          Mohammad masomi
          آمریک

نظر

• نوشته اصلی توسط jef نمایش پست ها
            سلام خسته نباشید
            nice.shop35@yahoo.com
            Mohammad masomi
            آمریک
            سلام دوست عزیز
            لطفا قوانین این تاپیک را مطالعه نمائید ( بند 9 و 10 )

توجه :
            مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشید. در این انجمن کلیه اکانتها رایگان ساخته میشود
            به پیام هایی که توسط برخی کاربران بابت دریافت هزینه در قبال ساخت اکانت برای شما ارسال میگردد توجه نکنید و با کمی فعالیت و بدست آوردن شرایط بند 10 قوانین این تاپیک به راحتی و رایگان صاحب اکانت مورد نظر خود شوید.

قابل توجه دوستانی که درخواست اکانت در این تاپیک را دارند:

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

6 - به درخواستهای فاقد اطلاعات لازم برای ساختن اکانت پاسخ داده نمیشود .

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

8 - لطفا به هیچ عنوان در پیام خصوصی درخواست ساختن اکانت ننمائید.

9 - برای هر کاربر فقط 2 اکانت ساخته میشود.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

نظر

• سلام و خسته نباشید خدمت شما .. اگر ممکن هست یک اپل ایدی امریکا هم برای من بسازید ///////khodadady.amin1989@gmail.com خیلی ممنونتون هستم

نظر

• سلام ببخشید من ای دی بسازم ولی به قسمت وارد کردن کارت اعتباری میرسم گزینه None رو نداره ؟؟؟؟؟چی کار کنم ؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aamin apple نمایش پست ها
                  سلام و خسته نباشید خدمت شما .. اگر ممکن هست یک اپل ایدی امریکا هم برای من بسازید ///////khodadady.amin1989@gmail.com خیلی ممنونتون هستم
                  دوست عزیز شما پست 925 رو حتما کنید ( مخصوصاً بند 9 و 10 ). این توضیحات را برای همه متقاضیان اعلام کردم.

نوشته اصلی توسط hossein98 نمایش پست ها
                  سلام ببخشید من ای دی بسازم ولی به قسمت وارد کردن کارت اعتباری میرسم گزینه None رو نداره ؟؟؟؟؟چی کار کنم ؟؟؟؟
                  مشکل شما هم فکر نمیکنم به این تاپیک ارتباطی داشته باشه. گرچه در تاپیک اصلی به جواب سئوالتون رسیدید.!
                  ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 03-01-2014, 03:28 PM

نظر

• داداشم یه اکانت USA هم برای من درست کن دمت گرم
                    EMAIL:matin.tabe@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MohammadMatin نمایش پست ها
                      داداشم یه اکانت USA هم برای من درست کن دمت گرم
                      EMAIL:matin.tabe@yahoo.com
                      سلام دوست عزیز
                      شما توضیحات پست 925 را مطالعه کنید.

نظر

• سلام
                        داداش یه اکانت USA
                        nettweet@gmail.com
                        به اسم : محمود عارف
                        با تشکر

نظر

• سلام
                          یه اکانت USA
                          mehdi0karimi@yahoo.com
                          مهدی کریمی

نظر

• نوشته اصلی توسط ahwazv8 نمایش پست ها
                            سلام
                            داداش یه اکانت USA
                            nettweet@gmail.com
                            به اسم : محمود عارف
                            با تشکر

سلام
                            دوست عزیز دومین و آخرین اکانت رایگان شما برای USA ساخته شد.
                            لطفا هر چه سریعتر به ایمیل خودتان مراجعه کنید و لینک مربوط به Verification در ایمیلی که از طرف Apple برای شما فرستاده شده را تایید کنید.
                            کلمه عبور و بقیه جزئیات بوسیله پیام خصوصی برای شما ارسال خواهد شد.
                            لینک اولین اکانت رایگان شما : http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post867743

توجه :
                            مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشید. در این انجمن کلیه اکانتها رایگان ساخته میشود
                            به پیام هایی که توسط برخی کاربران بابت دریافت هزینه در قبال ساخت اکانت برای شما ارسال میگردد توجه نکنید و با کمی فعالیت و بدست آوردن شرایط بند 10 قوانین این تاپیک به راحتی و رایگان صاحب اکانت مورد نظر خود شوید.

1 - درخواستهای اعلام شده باید حاوی اطلاعاتی نظیر: ایمیل ، نام ، نام خانوادگی و کشور مورد نظر باشد.

2 - اکیداً توصیه میشود ، ایمیلی که برای ساختن اکانت اعلام میکنید هرگز نباید با آن قبلا اقدام به ساختن اکانت کرده باشید.

3 - در صورت عدم اعلام نام کشور مورد نظر ، اکانت پیش فرض برای کشور آمریـــکا ساخته خواهد شد.

4 - پیشنهاد میشود برای ریکاوری و ریست کردن پسورد و جلوگیری از مشکلات بعدی ، ایمیل دیگری نیز معرفی نمائید.

5 - کاربران توجه داشته باشند که اکانت سایر کشورها ( بجز آمریکا ) بخاطر مشکلات مربوطه برای ساختن نیاز به زمان بیشتری دارند.

7 - لطفا از زدن پست به عنوان تشکر جداً خودداری کرده و در صورت تمایل فقط از دکمه سپاس استفاده کنید.

10 - برای کاربرانی که کمتر از 30 ارسال در انجمن داشته باشند ، اکانت ساخته نمیشود.

نظر

• نوشته اصلی توسط hadifoladi نمایش پست ها
                              سلام
                              یه اکانت USA
                              mehdi0karimi@yahoo.com
                              مهدی کریمی
                              سلام
                              دوست عزیز قبل از اعلام درخواست ، لطفا قوانین مربوط به این تاپیک را حتما مطالعه نمائید
                              بعد از رسیدن تعداد پستهای ارسالی شما به حد نصاب 30 پست ، در خدمت شما خواهیم بود.

توجه :

نظر

• سلام
                                لطفا یک ID برای من بسازید
                                با تشکر

k1oveisyk1@gmail.com
                                keyvan
                                oveisi
                                USA
                                recovery:mohammad_rouz2001@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X