اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش sync با آیتونز از طریق wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط peyman_351 نمایش پست ها
    من نمیتونم این برنامه رو پاک کنم ، چرا ؟ مک دارم
    برای پاک کردنش در مک باید فایل زیر رو دریافت کنی و اجراش کنی

معلومه پست ۱ رو خوب نخوندی ؟

uninstall

نظر

سلام ، بابا من هزار بر این رو اجرا کردم ، ولی* وقتی* بازش می*کنم این میاد > http://0.aksup.com/images/1rz8m39gp7dbqtntmc4.png

نظر

نوشته اصلی توسط peyman_351 نمایش پست ها
        سلام ، بابا من هزار بر این رو اجرا کردم ، ولی* وقتی* بازش می*کنم این میاد > http://0.aksup.com/images/1rz8m39gp7dbqtntmc4.png
        آره دیگه برنامه ترمینال اجرا میشه واسه پاک کردنش باید اینتر کنی بری جلو من خودم قبلنا با همین روش پاک کردم الان یادم نیست که پسورد مک رو میخواست یا نه تست میکنم خبر میدم

نظر

دوست عزیز همین الان تست کردم برنامه ترمینال اجرا میشه و بعد باید پسورد مک رو وارد کنی تا پاکش کنه :

ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 06-11-2010, 06:53 PM

نظر

مشکل شما هم بررسی کردم شما که uninstall رو اجرا میکنی صفحه سفید میمونه و ترمینال نمیتونه لاگین کنه

اول باید از برنامه ترمینال کاملا خارج بشی تو داک پایین رو برنامه کلیک راست کن گزینه Quit رو بزن بعد سیستم رو ریستارت کن دوباره برنامه uninstall رو اجرا کن مشکلت حل میشه

نظر

واسه ویندوز چی پس؟
              حسابی تو کفیم

نظر

اینم برای windows 7 , vista , xp

download

نظر

با آیفون 4 ورژن 4.1 و آیتونز 10.1 ویندوز تست شد،عالی کار میکنه.به قولی حیرت آوره.

نظر

من بیش از 3 تا آیتونز عوض کردم ولی تا الان این موضوع ساده را هیچ کس جواب نداده
                    آاین گزینه Device که برای من در هیچ کدام از آیتونزها مشاهده نشده است برای شما چگونه در صفحه آیتونزتان آمده است.
                    ایفون ۴
                    فریو ور گوشیم :۴.۳.۳
                    آیتونز:۱۰.۶.۶
                    سیتم عامل:مک
                    نرم افزارهای wi fi sync را هم بر روی گوشی و سیستمم نصب کردم ولی کوچکترین تغییری در آیتونز مشاهده نشد
                    این ارورو میده
                    itunes could not connect to this iphone because an unknown error occurred (0xE8000065). iphone 4
                    چکار باید بکنم ؟

نظر

سلام. برای من ارور 0xE000065 میده. کسی میدونه چکارش باید بکنم

نظر

نوشته اصلی توسط ali1448 نمایش پست ها
                        سلام. برای من ارور 0xe000065 میده. کسی میدونه چکارش باید بکنم

کسی نمیدونه این ارور مال چیه؟ من رو ویندوز و با ایتونز 10.1.1 امتحان کردم . با ایپد و ورژن ۱.۱ نرم افزار
                        هر کاری میکنم نمیشه..... کلافه شدم!

نظر

برای ورژن 4.3.3 در ویندوز خبری نیست؟
                          ویرایش توسط Arash : https://i-phone.ir/forums/member/29352-arash در ساعت 26-05-2011, 05:40 PM

نظر

منم این ارورا داشتم، wifi sync را پاک کردم درست شد
                            مشکل داره گویا

نظر

نوشته اصلی توسط iMa30h نمایش پست ها
                              منم این ارورا داشتم، wifi sync را پاک کردم درست شد
                              مشکل داره گویا
                              منم وقتی wifisync رو uninstal میکنم این ارور رفع میشه. ولی میخوام ببینم علتش چیه تا منم بتونم از این نرم افزار استفاده کنم

نظر

سلام. آقا مله من رو 3gs 4.3.3 كرش ميكنه ميپره بيرون برنامه گوشي! چه كنم؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X