اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش sync با آیتونز از طریق wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط visarrasiv
    بدیهیه که تا وقتی اتصال وایرلس بین کامپیوتر و آیفون نداشته باشی نمیتونی ، قبلا هم گفتم ربطی به مودم وایرلس نداره +تنظیمات firewall رو هم چک کن
    فهمیدم مشکل کجا بود وقتی نود32 م فعاله ارتباط قطع میشه وقتی غیر فعالش میکنم گوشی وصل میشه
    ویرایش توسط king-1 : https://i-phone.ir/forums/member/4515-king-1 در ساعت 29-05-2010, 10:48 PM

نظر

آره برای من همین نسخه هست
      یک مسئله فکر کنم بدین وسیله بشه با pc suit هم ارتباط برقرار کرد. فقط باید هنگام ارتباط ازم ip آیفون و پسورد میخواد که من نمیدونم اینار باید از کجا بدست بیارم.
      اگر این مسئله هم عملی بشه خیلی عالی میشه

نظر

فقط یه ایرادی داره ای تیونز علامت full battery میاره برا دستگاه.

نظر

آموزش sync با آیتونز از طریق wifi

ورژن ١.۱ کرک نشده؟من نتونستم پیداش کنم
          اگه کسی داره برای همه بگذاره

نظر

از نظر ترافیک اینترنت چطوره؟؟؟ حتما خیلی کم میکنه موقع sync نه؟

نظر

ربطی به اینترنت نداره شما اگه یه وای فای بدون اینترنت هم داشته باشی میشه سینک کرد

نظر

ببینم مگه قرار نبود این امکان روی ios 4 و itunes 9.2 باشه چرا این ورژن فعلی یعنی گلدن مستر این امکان را نداره ؟

نظر

احتمالا بعد از اومدن گوشی جدید ورژن 10 ایتونز هم ارائه بشه.

نظر

سلام به همه،وقتي كه رو ويندوز نصبش كردم خيلي عالي بود و لذت بردم ،ولي بعد وصل شد به سرورش و گفت كه شما داريد از كرك ابن برنامه استفاده ميكنيد و ip كامپيوترمو نشون داد و چند تا چيز و ديگه گفت اگه الان پاكش كنيد مشكلي پيش نمياد ولي اگه پاك نكنيد از اطلاعاتتون بر عليه شما استفاده ميشه!!! براي كسي اين مشكل پيش اومده؟چيكار كنم؟و من اول رفتم تو سايت خودش و برنامه رو براي ويندوز دانلود كردم و بعد اون فايل ipa رو كه يكي از دوستان آپلود كرده بود نصب كردم كه متاسفانه اين مشكل پيش اومد 
                    Rest in peace Steve
                    Do What You Love
                    Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط Red Boy نمایش پست ها
                      سلام به همه،وقتي كه رو ويندوز نصبش كردم خيلي عالي بود و لذت بردم ،ولي بعد وصل شد به سرورش و گفت كه شما داريد از كرك ابن برنامه استفاده ميكنيد و ip كامپيوترمو نشون داد و چند تا چيز و ديگه گفت اگه الان پاكش كنيد مشكلي پيش نمياد ولي اگه پاك نكنيد از اطلاعاتتون بر عليه شما استفاده ميشه!!! براي كسي اين مشكل پيش اومده؟چيكار كنم؟و من اول رفتم تو سايت خودش و برنامه رو براي ويندوز دانلود كردم و بعد اون فايل ipa رو كه يكي از دوستان آپلود كرده بود نصب كردم كه متاسفانه اين مشكل پيش اومد 
                      .......................
                      دوست من اگه شما ایران هستین و وITUNE فقط به شما اخطار میده یعنی در حد اخطاره و مشکلی برای برنامه های شما پیش نمیاد و میتونی برنامه هارو با وجود اخطار نصب کنی برات مهم نباشه چون قانون گپی رایت در ایران وجود نداره و کسی شمارو نمیتونه پیگرد قانونی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
                        .......................
                        دوست من اگه شما ایران هستین و وITUNE فقط به شما اخطار میده یعنی در حد اخطاره و مشکلی برای برنامه های شما پیش نمیاد و میتونی برنامه هارو با وجود اخطار نصب کنی برات مهم نباشه چون قانون گپی رایت در ایران وجود نداره و کسی شمارو نمیتونه پیگرد قانونی کنه
                        دوست عزيز شما منظور من رو خوب متوجه نشديد،itunes به من اخطار نداد بلكه سايت برنامه wifi sync اخطار داد و با استفاده از ip من خيلي كارا رو ميتونن انجام بدن ،به نظر من مشكل از فايل ipa هست شايد اگه فايل deb رو نصب كنم اين مشكل پيش نياد، براي كسي اين مشكل پيش اومده؟ خيلي ممنون از راهنمايتون 
                        Rest in peace Steve
                        Do What You Love
                        Steve Jobs

نظر

برای پاک کردن برنامه در ویندوز هم باید از برنامه خاصی استفاده کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                            برای پاک کردن برنامه در ویندوز هم باید از برنامه خاصی استفاده کرد؟
                            نه مثل بقیه برنامه ها میتونی remove کنی

نظر

آقا تاپبکو خوب بخونید واسه ویندوزم هست فقط باید ایتونز جدید ورژن باشه!!!!

نظر

برای نصب دب توی ایپد از چه روشی استفاده کنم؟
                                ترمینال جواب نمیده

نظر

صبر کنید ..
                                X