اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
    من خدمتتون عرض کردم که! این پست هایی که شما دادید، فقط باعث میشه اینجا شلوغ بشه و شما دیرتر به جوابتون برسید،
    به هر حال نه بنده، و نه هیچکدوم از اساتید از شما و هیچ کاربر دیگه ای ناراحت نمیشیم. اینجا یک فضای دوستانه ای هست برای پاسخ به سوالات و رفع مشکلات شما.
    و فقط با نظم، همکاری و صبر و حوصله هست که میشه به هدف اصلی که رفع مشکلات شما عزیزان هست، میرسیم.

حالا حل نشد یعنی چی؟ مگه ما اینجا ایم!
    خدانکنه شما بوق باشین
    ریستور نکردم فقط چندتا پکیج سیدیا بود باعث کند شدن دستگاه شده بود که پاک کردم درست شد
    ولی الان بعد از زدن sync دوتا دکمه دیگه به اسم Apply و Revert ظاهر میشه مشکل کجاست؟ وقتی هم اونارو میزنم دوباره سینک میشه و دوباره اون دوتا میان

نظر

• نوشته اصلی توسط PR3000 نمایش پست ها
      خدانکنه شما بوق باشین
      ریستور نکردم فقط چندتا پکیج سیدیا بود باعث کند شدن دستگاه شده بود که پاک کردم درست شد
      ولی الان بعد از زدن sync دوتا دکمه دیگه به اسم Apply و Revert ظاهر میشه مشکل کجاست؟ وقتی هم اونارو میزنم دوباره سینک میشه و دوباره اون دوتا میان
      هر بار تغییری در دستگاه با آیتونز میدی این گزینه ها اضافه میشه که باید apply کنی. (اگه هم خودبه خودی ظاهر میشن که cancel کن)
      بازم سوال داشتی ما در خدمتیم...

نظر

• من آیپاد تاچ 8گیگ دارم . داشتم از توی cydia یه برنامه رو پاک می کردم که هنگ کرد و دیگه فقط در حالت ریکاوری بالا میاد . همه کار کردم . ریستور نمیشه . جیلبریک هم که می کنم روی صفحه ی نارگیل گیر میکنه . خواهش می کنم راهنمایی کنید دوستان .

نظر

• دوست عزیز شما می بایست دستگاه رو خاموش کرده و هنگام روشن کردن دکمه ولوم رو نگه میداشتیدتا تمام برنامه های نصب شده از طریق سیدیا از کار بیافتد و دستگاه بالا بیاید.البته اگر mobile substrate رو اپدیت کرده بودید!

نظر

شما سورس cydia.hackulo.us رو اضافه میکنید. بعد installous4 رو تو سیدیا جستجو میکنید. هنگام نصب بصورت خودکار appsync هم نصب خواهد شد.
            اين سورس رو كه ادد كردم source warning داد ...
            مشكل ايجاد نكنه ؟
            نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
            داخل خیلی از سورس ها هست ولی شما میتوانید از سورس
            کد HTML:
            cydia.mobile4persian.net
            پیدا کنید منتها برای همان ورژنی که روی دستگاه تون هست رو نصب کنید
            http://www.i-phone.ir/forums/thread65572.html
            دوستان اين سورس ها كه اضافه مي شن جايي رو روي حافظه اشغال مي كنن ؟

آيپاد من ظرفيتش 8 گيگ هست فقط
            ویرایش توسط cnaa2 : https://i-phone.ir/forums/member/91587-cnaa2 در ساعت 02-05-2012, 06:24 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط cnaa2 نمایش پست ها
              اين سورس رو كه ادد كردم source warning داد ...
              مشكل ايجاد نكنه ؟

دوستان اين سورس ها كه اضافه مي شن جايي رو روي حافظه اشغال مي كنن ؟

آيپاد من ظرفيتش 8 گيگ هست فقط
              نه مشکلی ایجاد نمیکنه نترس. سورسا همش چند کیلوبایته! برنامه ها هم مگابایتی هستن.

نظر

• سلام
                من یه آیپاد کلاسیک 120g دارم وقتی به آیتیونز وصل میکنم فقط دستگاه را میشناسه ولی کار دیگه ای نمیشه کرد منظورم انتقال آهنگ و...
                میخوام ریستور کنم فریمورشو دانلود کردم اما نشد گفتم شاید از طریق خود سرور بشه اما نشد در هر دو صورت این پیغامو میده

نظر

• سلام به همه دوستان

مي گم كه فكر كنم ٢ ماه هست كه IOS 5.1 اومده

٢ ماه هم شده من صبر كردم اخر كي اين جيلبريك انتترد براي IPod Touch مي يادش

فكر كنم الان اپل يه ايفون جديد هم بده بيرون ولي جيلبريك نياد

نظر

• نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
                    سلام به همه دوستان

مي گم كه فكر كنم ٢ ماه هست كه IOS 5.1 اومده

٢ ماه هم شده من صبر كردم اخر كي اين جيلبريك انتترد براي IPod Touch مي يادش

فكر كنم الان اپل يه ايفون جديد هم بده بيرون ولي جيلبريك نياد
                    شما با هکرها قرار دادی بستین که ازشون جیلبریک طلبکارین؟
                    قرار نیست که همه نسخه ها جیلبریک بشن!

نظر

شما با هکرها قرار دادی بستین که ازشون جیلبریک طلبکارین؟
                      قرار نیست که همه نسخه ها جیلبریک بشن!
                      خوب تا الان كه اومده برا اينم بياد

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_1363 نمایش پست ها
                        سلام
                        من یه آیپاد کلاسیک 120g دارم وقتی به آیتیونز وصل میکنم فقط دستگاه را میشناسه ولی کار دیگه ای نمیشه کرد منظورم انتقال آهنگ و...
                        میخوام ریستور کنم فریمورشو دانلود کردم اما نشد گفتم شاید از طریق خود سرور بشه اما نشد در هر دو صورت این پیغامو میده

آیپادتونو قطع و وصل کردین؟باز همین ارور میاد؟

نظر

• دوستان سلام
                          من آيپاد 4 جي دارم با رد اسنو جيلبريك كردم ولي سيديا بالا نيومد ولي ايكونش بود نرم افزار هم نصب نميشد من از تو خود دستگاه erase all content & setting كردم كه دستگاه برگرده به حالت كارخونه اش ولي بعد از رستارت فقط اون علامت چرخان داره ميچرخه خاموش هم نميشه چكار كنم لطفا؟ راستي رداسنو گفت جيلبريكش تترد ميشه (ورژنش 5.0.0)مرسي
                          راستي ميشه 5.0.1 روش بريزم
                          ویرایش توسط amimaras : https://i-phone.ir/forums/member/8094-amimaras در ساعت 08-05-2012, 01:48 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط amimaras نمایش پست ها
                            دوستان سلام
                            من آيپاد 4 جي دارم با رد اسنو جيلبريك كردم ولي سيديا بالا نيومد ولي ايكونش بود نرم افزار هم نصب نميشد من از تو خود دستگاه erase all content & setting كردم كه دستگاه برگرده به حالت كارخونه اش ولي بعد از رستارت فقط اون علامت چرخان داره ميچرخه خاموش هم نميشه چكار كنم لطفا؟ راستي رداسنو گفت جيلبريكش تترد ميشه (ورژنش 5.0.0)مرسي
                            راستي ميشه 5.0.1 روش بريزم
                            مشكل اولتون اين بوده كه بايد با رداسنو just boot ميكردين تا سيديا و برنامه هاش نصب و اجرا شن . ( بخاطر جيلبريك تدر)

واسه مشكل فعليتون هم بايد مجدد ريستور كنيد چون نبايد ديوايس جيلريك شده رو ريست ميكردين ...

نظر

• آیا امکانش هست دلیل اصلی رفتن به حالت recovery mode loop را توضیح بدید
                              چون بنده نزدیک چند هفته هست تمام حالت هایی را که در سایت های مختلف گفته میشد را امتحان کردم
                              می خواهم بدانم دلیل این مشکل از چیست و چطور میتونم درستش کنم حتی حاضر هستم بدم به کسی اون را درست کنه.
                              سیستم من:
                              ویندوز xp sp3
                              itunes 10.6
                              اینترنت بدون ***
                              مدل دستگاه ipod 2g mc086
                              فریمور های تست شده 4.0 4.1 4.2.1
                              نرم افزار های تست شده
                              redsnow اصلاً کار نمیکنه
                              snowbreez 2.2 ,2.9.3
                              tinyumbrella 4.2.5 ,5.10.14 ,4.21.05
                              irecovery
                              recboot
                              بعلاوه اینکه من shsh اولی را ذخیره نکردم و همچنین از وی پی ان استفاده نمیکنم.
                              ویرایش توسط m_account : https://i-phone.ir/forums/member/92676-m_account در ساعت 08-05-2012, 05:01 PM

نظر

• با یلام
                                دوستان لطفا یه توضیح مختصر بدین که چطور میتونم به فریمور فعلی گوشیم ریستور کنم.
                                فریمور فعلی گوشی:5.0.1 و جیلبریک شده.
                                مدل گوشی: آیفون 4 و آنلاک فکتوری

چند توضیح و سوال دیگه:
                                من با رد اسنو تمام shsh های گوشی رو ذخیره کردم (فایل plist) چطور ازش برای ریستور استفاده کنم؟
                                یه مشکل هم با تینی امبرلا دارم و اونم اینه که وقتی اجراش میکنم گوشیم رو شناسایی نمیکنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X