اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اینکه اون چطور بالا اومده رو نمیدونم اما اینکه بالا نیاد رو خودم تجربه کردم :d

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
      پویا جان
      در تایید حرفت باید بگم حتی دو سه تا برنامه هم از اینستالوس دانلود و نصب کردم و مشکلی ندارم !

Goes around comes around.
      شما هم ریست آل ستینگ کردین و مشکلی بوجود نیومده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        این شرایط واسه گوشی ای که جیلبریک نشده کاملا صدق میکنه و مشکلی هم بوجود نمیاره .

اون گوشی که بعد از ریست بالا اومده ممکنه ریست آل ستینگ نشده باشه !
        امیر جان
        اون ارور ۱۰۰۴ یادتونه؟ همه جا نوشته بود باید ریست آل بشه. ریست نت ورک جواب نداد ... من امروز خلاصه ریست آل کردم.مشکلی هم پیش نیومدو ارور هم از بین رفت .گوشیم هم ۴.۳.۳ و جیلبرک شده.

Goes around Comes around.
        ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 11-01-2012, 10:30 PM

نظر

• ایشون هستن امیر جان من اسم نبردم گفتم یکی از دوستان ولی دیگه خودشونم توضیح بدن ما هم از سر در گمی در میاییم اینم متنشون:

دوستانی که مشکل خطای 1004 رو دارن و تنظیماته فایلهای هاست رو عوض نکردن، برای حل مشکلشون باید فقط:

Setting>General>Reset> Reset All Setting

رو انجام بدند تا بتونن مجددا از اپل استور برنامه دانلود کنن. البته باید مجددا تمام ستینگهای گوشی رو از اول انجام بدند ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
            ایشون هستن امیر جان من اسم نبردم گفتم یکی از دوستان ولی دیگه خودشونم توضیح بدن ما هم از سر در گمی در میاییم اینم متنشون:

دوستانی که مشکل خطای 1004 رو دارن و تنظیماته فایلهای هاست رو عوض نکردن، برای حل مشکلشون باید فقط:

Setting>General>Reset> Reset All Setting

رو انجام بدند تا بتونن مجددا از اپل استور برنامه دانلود کنن. البته باید مجددا تمام ستینگهای گوشی رو از اول انجام بدند ...
            پویا جان
            فقط بعد از ریست آل ، ستینگم برگشت حالت اول، مثلا کیبورد شد فقط انگلیسی که به راحتی فارسی رو اضافه کردم ولی سیدیا و تمام برنامه ها سرجاشونه . به قوله آقای فاکس مثل بنز هم کار میکنه !

Goes around Comes around.

نظر

• حالا چی شد نتیجه عزیزان؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                حالا چی شد نتیجه عزیزان؟

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                نمیدونم چی بگم
                یک احساسی بهم میگه پویا میخوای تست کنی ببینیم نتیجه اش چی میشه؟
                حالا تجربی رو نمیدونم ولی منطقا با عقل جور نمیاد

   

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaaboozari نمایش پست ها
                  نمیدونم چی بگم
                  یک احساسی بهم میگه پویا میخوای تست کنی ببینیم نتیجه اش چی میشه؟
                  حالا تجربی رو نمیدونم ولی منطقا با عقل جور نمیاد

   
                  سینا جان

پویای عزیز یه قسمت از متنی که براش فرستادم رو اینجا گذاشت متن اصلی اینه:

Reset All Settings:
                  Resets the iPhone to factory defaults, leaving the iOS revision installed. This does not remove all traces of jailbreak data from the filesystem. The phone does not need to have iOS re-installed after this.

Erase All Content and Settings:
                  Does exactly what it says -- it completely blanks the iPhone's internal memory, including clearing the installed iOS revision. This removes all traces of jailbreak data from the filesystem. The phone *WILL* require iOS to be reloaded from scratch, which means you will need an SHSH on file to restore a non-current version

به نظرم دوستانی که مشکل پدا کردن حالت دوم رو انجام دادن که همون جور که بالا اشاره شده باید کلا آی او اس مجددا نصب شه.

نظر

• سلام عزیزان
                    من یه آی پاد تاچ 4g دارم . این در حال حاضر از برنامه اصلی خارج شده و علامت اپل بر روی صفحه امده و در حال load کردن است .
                    و حتی dfu هم نمیشه .... چی کار کنم ؟

نظر

• نظر شخصی من امکان داره روش جیلبریک هم تاثیر بزاره یعنی رداسنو فایل ها رو جوری میزاره که مثلا با ریست کردن پاک میشه ولی جیلبریک می موقع ریست فایل هاش پاک نمیشه. چون من افراد زیادی رو دیدم به خاطر ریست کردن گوشیشون مشکل دار شده و ریستور کردن.

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        نظر شخصی من امکان داره روش جیلبریک هم تاثیر بزاره یعنی رداسنو فایل ها رو جوری میزاره که مثلا با ریست کردن پاک میشه ولی جیلبریک می موقع ریست فایل هاش پاک نمیشه. چون من افراد زیادی رو دیدم به خاطر ریست کردن گوشیشون مشکل دار شده و ریستور کردن.
                        باید دید آقای نجاتیان با چی جیلبریک کردن؟

نظر

• منم واسه این مطرح کردم که تکلیف روشن شه.
                          به این خاطر که اگه مشکل سازه با توجه به این یک مورد به دیگران توصیه نشه.

...You are my every thing

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            باید دید آقای نجاتیان با چی جیلبریک کردن؟
                            امیر جان

من آیفون رو جیلبرک شده خریدم. ولی فکر میکنم به احتمال زیاد باید با جیلبرک می انجام شده باشه.

نظر

• سلام خسته نباشيد
                              ipod 4 4,3,5
                              رو thethered جیل بریک کرده بودن برام ، الان خاموش شده و دیگه بالا نمیاد
                              به اتیونز هم نمیتونم رستورش کنم به ۵.۰.۱
                              چیکار کنم که بتونم رستورش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shervin1371 نمایش پست ها
                                سلام خسته نباشيد
                                ipod 4 4,3,5
                                رو thethered جیل بریک کرده بودن برام ، الان خاموش شده و دیگه بالا نمیاد
                                به اتیونز هم نمیتونم رستورش کنم به ۵.۰.۱
                                چیکار کنم که بتونم رستورش کنم؟
                                به Dfu ببرید تا آیتونر بشناسدش و بعد ریستور کنید :http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

صبر کنید ..
                                X