اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوست عزیز ممنون از پاسخت.اما من این رو میدونم که در جلبریک تدر بعد هر بار خاموش روشن شدن باید گوشی با رداسنو بالا بیاد.ولی گوشی من رو آرم سیب نمونده.گوشی من رو دایره لودینگ مونده و لودینگ هم انجام نمیشه.همه کار هم کردم نشده.تورو خدا کمکم کنید. تو این حالت میشه ریستور کرد؟ الان ios5 دارم. تورو خدا کمک کنید. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
      دوست عزیز ممنون از پاسخت.اما من این رو میدونم که در جلبریک تدر بعد هر بار خاموش روشن شدن باید گوشی با رداسنو بالا بیاد.ولی گوشی من رو آرم سیب نمونده.گوشی من رو دایره لودینگ مونده و لودینگ هم انجام نمیشه.همه کار هم کردم نشده.تورو خدا کمکم کنید. تو این حالت میشه ریستور کرد؟ الان ios5 دارم. تورو خدا کمک کنید. مرسی
      سلام
      دکمه ی Power + Home رو با هم نگه دارید وقتی گوشی ReBoot شد و ارم Apple اومد دکمه ها رو ول کنید اگه مشکل حل نشد برای رفتن به ios 5
      دیوایستون رو با استفاده از برنامه ی iREB به dfu ببرید و و با نگه داشتن دکمه ی shift روی کیبورد و کلیک برروی دکمه ی Restore در نهایت با دادن فایل ios به برنامه ی iTunes ریستور کنید.

موفق باشید

نظر

• سلام
        یه چیز جالب !!!
        من شارژ باطری Ipod 4 زیر 10% بود دستگلم رو جلبریک کردم شارزژ 100% شد(با redsn0w_win_0.9.9b8 جیل کردم) . کسی میدونه مشکل از چی هست؟ یا مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 1ce.zer0 نمایش پست ها
          سلام
          یه چیز جالب !!!
          من شارژ باطری Ipod 4 زیر 10% بود دستگلم رو جلبریک کردم شارزژ 100% شد(با redsn0w_win_0.9.9b8 جیل کردم) . کسی میدونه مشکل از چی هست؟ یا مشکلی پیش نمیاد؟
          دوست عزیز دنبال چه مشکلی میگردین؟
          ممکنه عملیات جیلریک طول کشیده و آیپادتون با pc شارژ شده .!!!

نظر

• سلام
            من دوستم یه آیپاد داشته از سیدیا نرم افزار ریخته همش میرفته رو سیف مود ریستش کرده به فکتوری دیگه بالا نمیاد
            میدونم باید ریستوربشه فقط اومدم به ios5 ریستورکنم که از شانس بدم اپل ریستورو بسته ولی با tinyumbrella که میرم ارور 2005 میدهو قطع میشه با iREB تست کردم ارور میده که اصلا کدی نداره ارورش حالا چندتا سوال
            این ارورا مال اینه که اپل بسته جلوی ریستورو؟
            اگه ios 5.0.1 دانلود کنم ریستور میشه یا بازم ارورمیده؟
            ios خودش 4.2.1 که با greenpois0n جیل شده
            درضمن من حدالامکان نمیخوام به 5.0.1 ریستورش کنم
            راهی هست؟
            مرسی
            ویرایش توسط pineal : https://i-phone.ir/forums/member/79262-pineal در ساعت 15-11-2011, 12:47 AM

نظر

• دوباره جيل كن

نظر

• کردم بازم نشده
                هم با greenpois0n هم با redsn0w نشد دوباره که ریست میشه میاد رو اسکلت گرین پویزن میمونه بالا نمیاد
                گذاشتمم شارژش خالی بشه دوباره شارژبشه روشن کنم بازم نشده

نظر

• ارور 1604 میده البته با tinyumbrella

نظر

• نوشته اصلی توسط pineal نمایش پست ها
                    ارور 1604 میده البته با tinyumbrella
                    باید به dfu ببرید

نظر

• نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                      باید به dfu ببرید
                      ارور 2005 میده تو dfu

نظر

• بچه ها الآن بخوایم رستور کنیم بدون shsh باید به 5.01 آپدیت کنیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sia abedi نمایش پست ها
                          بچه ها الآن بخوایم رستور کنیم بدون shsh باید به 5.01 آپدیت کنیم؟
                          بله. فقط به آخرین ورژن.

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                            بله. فقط به آخرین ورژن.
                            یعنی ارور 3194 که میده برا اینه؟ آخه بعضی وقتا ورژن جدید میاد ولی تا چند هفته زیاد گیر نمیده که حتما به ورژن جدید آپدیت کنی!

نظر

• کمک - کمک
                              سلام دوستان و لطفا کمکم کنید
                              من یک آیپاد ۴جی دارم موقع ریستور کردن به هر ورژنی حتی ۵.۰.۱ پیغام زیر رو میده و الان هم کار نمیکنه فقط به ریکاوری با DFU میتونم ببرمش .
                              ورژنش ۴.۲.۱ بود وقتی کار میکرد
                              The iPod "iPod" could not be restored. This device isn't eligible for the requested build.

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_car نمایش پست ها
                                کمک - کمک
                                سلام دوستان و لطفا کمکم کنید
                                من یک آیپاد ۴جی دارم موقع ریستور کردن به هر ورژنی حتی ۵.۰.۱ پیغام زیر رو میده و الان هم کار نمیکنه.
                                ورژنش 4.3.3
                                the ipod "ipod" could not be restored. This device isn't eligible for the requested build.
                                من هم همین مشکل رو دارم help

نظر

صبر کنید ..
                                X