اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه ی عزیزان؛
    من کل این تاپیک و تاپیک های دیگه ی سایت رو که در مورد جیلبرک و ریختن فایل بر روی apple devices رو مطالعه کردم ولی انقدر بحثها پراکنده بود که اخرش چند سوال برام مونده!
    1.ایا لازمه ایپادی که اکبند خریداری شده و نیاز به جلبرک دارد رو قبلش restore کنیم؟
    2.در ادامه ی سوال قبل ایپاد من 4.3.3 به صورت کارخانه ایست ،ایا میشود من بدون نیاز به اپگرید(رستور) ان ،جلبرک را توسط فرمور 4.3.3 که دانلود کردم انجام بدم؟ منظورم اینه که شاید 4.3.3 ایپاد من با 4.3.3 دانلودی متفاوت باشد و مشکل ساز شود!
    3.بعد از جلبرک کردن میتوان به راحتی برنامه های کرک شده را توسط itune بر روی ایپاد سینک کرد (البته بعد از دانلود برنامه ای رایگان و نصب ان)؟(چه ipa و چه deb)

نظر

• نوشته اصلی توسط MRUX نمایش پست ها
      سلام به همه ی عزیزان؛
      من کل این تاپیک و تاپیک های دیگه ی سایت رو که در مورد جیلبرک و ریختن فایل بر روی apple devices رو مطالعه کردم ولی انقدر بحثها پراکنده بود که اخرش چند سوال برام مونده!
      1.ایا لازمه ایپادی که اکبند خریداری شده و نیاز به جلبرک دارد رو قبلش restore کنیم؟
      2.در ادامه ی سوال قبل ایپاد من 4.3.3 به صورت کارخانه ایست ،ایا میشود من بدون نیاز به اپگرید(رستور) ان ،جلبرک را توسط فرمور 4.3.3 که دانلود کردم انجام بدم؟ منظورم اینه که شاید 4.3.3 ایپاد من با 4.3.3 دانلودی متفاوت باشد و مشکل ساز شود!
      3.بعد از جلبرک کردن میتوان به راحتی برنامه های کرک شده را توسط itune بر روی ایپاد سینک کرد (البته بعد از دانلود برنامه ای رایگان و نصب ان)؟(چه ipa و چه deb)
      1 . خیر نیاز نیست
      2. متفاوت نیست و به راحتی می تونید این کار رو انجام بدید .
      3.قبل از نصب برنامه کرک شده باید appsync رو از سیدیا نصب کنید . برنامه های DEB هم کاری به آیتونز نداره

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• سلام.دیروز ایپاد 4 مو که میخواستم جلبریکش کنم دادم یه مغازه ی معتبر و حرفه ای و جالب اینجاس اونم جوابم کرد و گفت احتمال داره وسط جلبرک کار ناقص بمونه و مجبور شم به 4.3.5 رستور کنم که اون هم جلبرک نداره! برای همین ایپادم رو پس داد! خودشم که میگفت نرم افزاراش به روزن.حالا سوال من اینه که پس چطور پشتیبان دهنده ی گارانتی ایپادم گفته من برات با 20 تومن انجام میدم!؟
        لطفا اگر مطمئن هستید بگویید ایپاد 4 با فرمور 4.3.3 که از اول روش بوده با برنامه ی redsn0w 16 کامل جلبریک میشه یانه!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mrux نمایش پست ها
          سلام.دیروز ایپاد 4 مو که میخواستم جلبریکش کنم دادم یه مغازه ی معتبر و حرفه ای و جالب اینجاس اونم جوابم کرد و گفت احتمال داره وسط جلبرک کار ناقص بمونه و مجبور شم به 4.3.5 رستور کنم که اون هم جلبرک نداره! برای همین ایپادم رو پس داد! خودشم که میگفت نرم افزاراش به روزن.حالا سوال من اینه که پس چطور پشتیبان دهنده ی گارانتی ایپادم گفته من برات با 20 تومن انجام میدم!؟
          لطفا اگر مطمئن هستید بگویید ایپاد 4 با فرمور 4.3.3 که از اول روش بوده با برنامه ی redsn0w 16 کامل جلبریک میشه یانه!؟
          کلا جیلبریک 15 تومن هزینه داره نه بیست هزار.
          بعدش وقتی این همه برنامه رایگان هست دیگه چرا جیل کنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MRUX نمایش پست ها
            سلام.دیروز ایپاد 4 مو که میخواستم جلبریکش کنم دادم یه مغازه ی معتبر و حرفه ای و جالب اینجاس اونم جوابم کرد و گفت احتمال داره وسط جلبرک کار ناقص بمونه و مجبور شم به 4.3.5 رستور کنم که اون هم جلبرک نداره! برای همین ایپادم رو پس داد! خودشم که میگفت نرم افزاراش به روزن.حالا سوال من اینه که پس چطور پشتیبان دهنده ی گارانتی ایپادم گفته من برات با 20 تومن انجام میدم!؟
            با Redsn0w جیلبریک میشه 4.3.3
            Rest in peace Steve
            Do What You Love
            Steve Jobs

نظر

• 4.3.3 رو با جیلبریک می بهتر میشه جیل کرد.

نظر

• سلام من میخوام 3gs انلاک فکتوری رو ریستور کنم از 3.1.3 به 4.3.3 اما نمیشه چون میگه باید به اینترنت وصل باشم واگه باشم احتمالا باید به 4.3.4 برم ولی نمیخوام چون جیلبرکش نیومده چکار کنم که به 4.3.3 برم؟ سریع لطفا عجله دارم مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط mj_826 نمایش پست ها
                  سلام من میخوام 3gs انلاک فکتوری رو ریستور کنم از 3.1.3 به 4.3.3 اما نمیشه چون میگه باید به اینترنت وصل باشم واگه باشم احتمالا باید به 4.3.4 برم ولی نمیخوام چون جیلبرکش نیومده چکار کنم که به 4.3.3 برم؟ سریع لطفا عجله دارم مرسی
                  اول باید shsh 4.3.3 رو داشته باشید که بعید میدونم داشته باشید
                  بعدشم واسه شروع رستور باید به نت وصل باشید
                  ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 12-08-2011, 01:52 AM

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                    اول باید shsh 4.3.3 رو داشته باشید که بعید میدونم داشته باشید
                    بعدشم واسه شروع رستور باید به نت وصل باشید
                    ممنون چطور باید بگیرم و اگه بگیرم چطور استفاده کنم و اینکه اگه به نت وصل بشم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

• با سلام

ببخشید می خواستم ببینم که جیلبریک 4.3.3 آیپاد هم اومده که من برزیم؟
                      ممنون می شم اگه جوابم رو بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط javad_saf نمایش پست ها
                        با سلام

ببخشید می خواستم ببینم که جیلبریک 4.3.3 آیپاد هم اومده که من برزیم؟
                        ممنون می شم اگه جوابم رو بدید.
                        بله هم می تونید با jailbreakme جیل کنید ( برای 4.3.3 جیل خیلی خوبیه ) :

http://www.i-phone.ir/forums/thread42125.html

هم با redsnow
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread38181.html

نظر

• سلام دوستان
                          من یه آیپاد 3g دارم رفته بود ریکاوری خواستم ریستور کنم تو آیتیونز میگه ارور 3194 بعد صفحه آیپاد سیاه شده ولی کامپیوتر میشناسدش نه میتونم ببرمش به duf نه ريستور كنم
                          كمكم كنید لطفا

نظر

• بله
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread38181.html
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread42125.html

نظر

• میشه بیشتر توضیح بدین ؟
                              یعنی مشکل جیلبرک است؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hosein96 نمایش پست ها
                                میشه بیشتر توضیح بدین ؟
                                یعنی مشکل جیلبرک است؟
                                میتونه از اونم باشه.
                                البته اگر برید به 4.3.4 و بعدش 4.3.5 مشکلتون حله.

نظر

صبر کنید ..
                                X