اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من داشتم ایپدمو ریستور می کردم به ios 5 این ارور داد :
    The ipod 'adminstrator's ipod could not be restored. An unknown error occurred { 3014 } .
    وبعد رفتم ایپدمو نگاه کردم روشن نمی شود و وقتی می خواستم دوباره ریستور کنم ارورر 21 می ده
    چیکار کنم درست بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط smagooli نمایش پست ها
      سلام.چرا من هر دفعه یه نرم افزار از سیدیا نصب میکنم بعد از ریبوت رو لووگوی اپل گیر میکنه؟
      ایغون4 ورژ ن5 هم جیل کردم
      سلام
      چون در حال حاظر jailbreak ios 5 بصورت tether هستش، یعنی بعد از هربار خاموش کردن یا ریبوت کردن باید مجددا jailbreak بشه، فعلا jailbreak Untether اراعه نشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط dayyertemp نمایش پست ها
        من داشتم ایپدمو ریستور می کردم به ios 5 این ارور داد :
        The ipod 'adminstrator's ipod could not be restored. An unknown error occurred { 3014 } .
        وبعد رفتم ایپدمو نگاه کردم روشن نمی شود و وقتی می خواستم دوباره ریستور کنم ارورر 21 می ده
        چیکار کنم درست بشه
        ارور 21 بدلیل تداخل برنامه های انتی ویروس و فایروال هستش، انتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید و با برنامه ی iREB به dfu ببرید و مجددا ریستور کنید.

نظر

• انتی ویروس نصب نیست ، فایروال چیه ؟
          می شه لینک برنامه iREB بدید ؟
          ممنون

نظر

انتی ویروس نصب نیست ، فایروال چیه ؟
            می شه لینک برنامه ireb بدید ؟
            ممنون
            فایروال همون دیوار اتش در ویندوز هست برای جلوگیری از سایت های مخرب و...
            پیوست شد

نظر

• چطوری می تونم با برنامه ی iREB به dfu ببرم ؟

نظر

چطوری می تونم با برنامه ی ireb به dfu ببرم ؟
                خود برنامه دستورالعمل رو ميده

نظر

• الان این ارور رو می ده
                  The ipod 'adminstrator's ipod could not be restored. An unknown error occurred { 3014

نظر

الان این ارور رو می ده
                    The ipod 'adminstrator's ipod could not be restored. An unknown error occurred { 3014
                    چیکار کنم

نظر

• سلام درستان

با پوزش من مشکل عحیب و احتمالاّ خطرناکی پیدا کردم

برای درست کردن آیبوک در ورژن 5 چیلبریک شده آیفون 4 پس ار کپی کردن آن در پوشه بعدی و رسپرینگ پس از مدت کمی گوشی در حالتی شبه ویبره رفته و این حالت مرتب ادامه داشته قطع نمیشود و گوشی به هیچ کلیدی جواب نداده و کامپیوتر و ایتیونز هم گوشی را نمیشناسد. نظر شما چیست و چه کمکی میکنید.

پیشاپیش سپاسگزارم..

نظر

• چطوری میشه shshمو از سیدیا بگیرم؟ توسیدیا واسم بارنگ سبز مینوشت shsh

نظر

• نوشته اصلی توسط Max2010gold نمایش پست ها
                          چطوری میشه shshمو از سیدیا بگیرم؟ توسیدیا واسم بارنگ سبز مینوشت shsh
                          با برنامه Tinyumbrella
                          Rest in peace Steve
                          Do What You Love
                          Steve Jobs

نظر

• دوستان و اساتید کسی نمیدونه چطوری میشه با استفاده از tinyumbrella فهمید shsh ذخیره شده یا ازش استفاده کرد برا ریستور؟ دوستان لطفان کامل (خواهشا کامل) توضیح بدین ممنون (من باید ECID , سریال دسگامو از کجا گیر بیارم؟ از چه نرم افزاری استفاده کنم؟)

نظر

• سلام دوستان بنده از سیدیا یه برنامه رو پاک کردم بعد که میخواست بالا بیاد تو حالت لودینگ مونده.الان 12 ساعته که گیر کرده .تورو خدا کمکم کنین؟ios5 جیلبریک شده دارم.ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط Max2010gold نمایش پست ها
                                دوستان و اساتید کسی نمیدونه چطوری میشه با استفاده از tinyumbrella فهمید shsh ذخیره شده یا ازش استفاده کرد برا ریستور؟ دوستان لطفان کامل (خواهشا کامل) توضیح بدین ممنون (من باید ECID , سریال دسگامو از کجا گیر بیارم؟ از چه نرم افزاری استفاده کنم؟)
                                وقتی برنامه رو باز کنید save shsh رو از قسمت بالایی برنامه فشار دهید ٬ بعد مدتی shsh هاتون رو نشون میده و اگه لازم باشه shsh های جدید هم ذخیره میکنه

خوده برنامه tinyumbrella وقتی روی دستگاه تون (از منوی سمت چپ) کلیک کنید در قسمت پایین برنامه نشون مییده

نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
                                سلام دوستان بنده از سیدیا یه برنامه رو پاک کردم بعد که میخواست بالا بیاد تو حالت لودینگ مونده.الان 12 ساعته که گیر کرده .تورو خدا کمکم کنین؟ios5 جیلبریک شده دارم.ممنون.
                                رداسنو رو باز کنید از قسمت extra روی just boot tethered righte now رو بزنید

نظر

صبر کنید ..
                                X