اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات ریستور و جیلبریک

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط prp-e
    بايد صبر كنيد تا اكتيو بشه

---
    - in this house of loneliness no body knocks
    tapatalking
    با سلام
    دوست عزیز شما باید *** داشته باشی با *** خیلی زود حل میشه!

نظر

• نوشته اصلی توسط 3yed نمایش پست ها
      با سلام خدمت اساتید عزیز
      من آیپاد 3g با ورژن 4.0 دارم و میخام به 4.3.3 ارتقاش بدم و با برنامه ی ifaith شروع به کار کردم تا به اون قسمت که ورژن رو باید مشخص کرد اما فقط ورژن 4.0 رو داشت و من با همون ریستورش کردم ولی نتونستم آپدیتش بکنم لطفا کمکم کنید!!
      دوست من الان شما دیگه نمی تونید به 4.3.3 برید و فقط ش ش فریموری که توش هستید رو میتونید بگیرید الان 3 راه بیشتر پیشرو ندارید :
      1-موندن در 4.0 با جیلبریک انتتر (پیشنهاد من همینه)

2-رفتن به 4.3.5 یعنی اخرین ورژن iOs با جیلبریک تتر (اگه اهل جیلبریک هستید واقعا دردسرش زاده و نمی ارزه!!)

3- رفتن به ورژن های بتا ی iOs 5 که جیلبریکه اونم تتره ولی واسه تنوع و تست کردن iOs 5 خوبه

البته ناگفته نماند چون ش ش 4.0 رو گرفتید اگه به موارد 2 و 3 عمل کنید میتونید دوباره به همون ورژن قبلی یعنی 4.0 برگردی و جیلبریک کنی...

موفق باشی...

نظر

• سلام . من یه ipod touch 4G دارم . از 4.2.1 به 4.3.3 ریستور کردم و با رداسنو جیلبریک ولی مقع جیلبریک توی installing bundles گیر میکنه و بعد خاموش میشه ... برای درس کردنش از اسنوبریز و فریمورکاستوم استفاده کردم ولی بعد از ریستور بازم تو dfu میمونه و روشن نمیشه ... اگه میشه کمکم کنید هر چیزیو بگید امتحان کردم

نظر

• شما از jailbrekme استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط majidluky نمایش پست ها
            سلام . من یه ipod touch 4G دارم . از 4.2.1 به 4.3.3 ریستور کردم و با رداسنو جیلبریک ولی مقع جیلبریک توی installing bundles گیر میکنه و بعد خاموش میشه ... برای درس کردنش از اسنوبریز و فریمورکاستوم استفاده کردم ولی بعد از ریستور بازم تو dfu میمونه و روشن نمیشه ... اگه میشه کمکم کنید هر چیزیو بگید امتحان کردم
            واسه Ios 4.3.3 از Snowbreez 2.7.3 استفاده کنید بعد درست کردن کاستوم فریموار با استفاده از Itunes 10.3 or 10.4 اون رو روی دستگاهتون بریزید، از redsnow بهتره.
            ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 23-08-2011, 08:36 PM

نظر

• من آیپاد 3g ورژن 4.0 دارم می خواستم update کنم به 4.3.3 ولی نشد دوستان گفتن به SHSH ربط داره حالا می خوام به ورژن 4.2.1 update کنم نمی دونم میشه یا نه و اگر می شه یه وقت وسط کار ارور نده
              (نمی دونم به درد بخوره یا نه ولی SHSH آیپادم اینه : ios 3.1.1,4.0,4.0.2,4.1,4.2.1,4.3,4.3.5)
              ویرایش توسط 3yed : https://i-phone.ir/forums/member/14091-3yed در ساعت 24-08-2011, 02:54 AM

نظر

من آیپاد 3g ورژن 4.0 دارم می خواستم update کنم به 4.3.3 ولی نشد دوستان گفتن به SHSH ربط داره حالا می خوام به ورژن 4.2.1 update کنم نمی دونم میشه یا نه و اگر می شه یه وقت وسط کار ارور نده
                شما تنها می توانید به یا به ورژن آخر یا به ورژن هایی که در انها shsh گرفته اید ریستور کنید
                به نظرم اطلاعات دقیقی از shsh ندارید و قاعدتا در ورژن های گذشته نیز shsh را نگرفته اید
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من آیپاد 3g ورژن 4.0 دارم می خواستم update کنم به 4.3.3 ولی نشد دوستان گفتن به SHSH ربط داره حالا می خوام به ورژن 4.2.1 update کنم نمی دونم میشه یا نه و اگر می شه یه وقت وسط کار ارور نده
                  (نمی دونم به درد بخوره یا نه ولی SHSH آیپادم اینه : ios 3.1.1,4.0,4.0.2,4.1,4.2.1,4.3,4.3.5)
                  سلام همینطور که shshشما نشون میده میتونین به 4.2.1 برین، شما وقتی که به Error 1015 یا Error 1013 برخوردید از برنامه ی Fix Recovery 4.2.1 استفاده کنید اینو واسه این گفتم که شما اگه فریموار اصلی بریزید حتما باید به یکی از این 2 ارور برخورد کنید.
                  موفق باشید

نظر

• سلام آیپادی دارم ۳ جی ورژن ۳.۱.۳ چطوری جیلش کنم ؟
                    (منظورم اینه که با کدوم برنامه ؟؟)
                    با limera1n جیل کردم دیگه بالا نمیاد

نظر

• با Redsn0w 0.9.4

http://www.i-phone.ir/forums/thread13728-2.html
                      ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 24-08-2011, 10:07 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                        سلام همینطور که shshشما نشون میده میتونین به 4.2.1 برین، شما وقتی که به Error 1015 یا Error 1013 برخوردید از برنامه ی Fix Recovery 4.2.1 استفاده کنید اینو واسه این گفتم که شما اگه فریموار اصلی بریزید حتما باید به یکی از این 2 ارور برخورد کنید.
                        موفق باشید
                        من fix recover رو از کجا بیارم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 3yed

من fix recover رو از کجا بیارم؟
                          از سايت framewareumbrella.com

نظر

• salam khaste nabashid man ye ipod touch 3g daram ke firmware 4.2.1 roosh nasb shode va mikham yejoori barname CYDIA ro nasb konam vali har kari ke mikonam nemishe age mishe komak konid

man 2dafe ham az site firmware 4.2.1 ba redsnow makhsoos ro download kardam vali aslan file ba format .ipsw dar oon nabud ba barname limeran1 ham kar kardam vali movafagh nashodam age komak konid mamnoon misham

نظر

• سلام
                              من براي جيلبريك آيپادم از گرين پويزن rc6 استفاده كردم ولي با اين كه تموم مراحلش رو درست انجام دادم آخر كار مي زد feild . رفتم سراغ redsn0w0.9.6b4 اين هم از همون اول مي زد آيپاد mc model ساپورت نميكنم ولي من با اين كه آيپادم mc model بود زدم نيست و اين هم جواب نداد . بعد limera1n رو دانلود كردم اون هم تمام مراحلش درست انجام شد ولي موقعي كه آيپاد روشن شد آيكون limera1n روي صفحم نبود.
                              هركسي كه ميدونه چه جوري ميشه آيپاد 2g mc model رو در 4.2.1 جيلبريك كرد كمكم كنه......
                              ممنون

نظر

• سلام
                                من ایفون 3gs لاک دارم. wifi گوشیمم کار نمیکنه. می خواستم بدونم بهترین firmware واسه گوشیم چیه و با چی انلاک و جیلبریک کنم که نیازی به wifi نداشته باشم.

نظر

صبر کنید ..
                                X