اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    یه چند روزی هست ارور 1009 دارم
    میخوام آهنگ گوش کنم میاد میخوام بازی کنم میاد!
    اصلا نمیدونم چیکارش کنم!میشه یه راهنمایی کنید به جز چیز پی ان چه راه حلی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط actros 1843 نمایش پست ها
      سلام
      یه چند روزی هست ارور 1009 دارم
      میخوام آهنگ گوش کنم میاد میخوام بازی کنم میاد!
      اصلا نمیدونم چیکارش کنم!میشه یه راهنمایی کنید به جز چیز پی ان چه راه حلی داره؟
      فعلا تنها راهش همون نکته ای هست که خودتون اشاره کردین.
      بعد از یک مدت درست میشه

نظر

• درود

یکی از دوستام آیپاد داشت و همیشه این سوال و گله رو داشت که وقتی می خواد حتی یک آهنگ رو حذف یا اضافه بکنه برنامه iTunes باید کل آرشیو و آلبومها رو سینک بکنه که این کلی وقت گیره و می پرسید راه حلی داره یا نه. برای خودم سوال آیا اینطوریه یا دوستم بلد نبوده؟ آیا تو iPhone و iPad هم همینطوره؟

سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط iMac 27 نمایش پست ها
          درود

یکی از دوستام آیپاد داشت و همیشه این سوال و گله رو داشت که وقتی می خواد حتی یک آهنگ رو حذف یا اضافه بکنه برنامه iTunes باید کل آرشیو و آلبومها رو سینک بکنه که این کلی وقت گیره و می پرسید راه حلی داره یا نه. برای خودم سوال آیا اینطوریه یا دوستم بلد نبوده؟ آیا تو iPhone و iPad هم همینطوره؟

سپاس
          توی آیفون و آیپد کافیه انگشتتون رو روی موزیکی که میخواید حذف کنید به سمت چپ بکشید و گزینه Delete رو انتخاب کنید.

نظر

• سلام
            دوستان من حدودا 280 هزارتومن پول دارم میخوام یه آیپاد بخرم
            نمیدونم یه شافل نو بخرم یا برم سراغ آیپاد دست دوم
            اگر بخوام با این پول آیپاد بخرم چه نوع دست دومی بگیرم؟
            نانو،یا تاچ؟
            کلاسیک ها گرونن؟؟؟
            مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
              سلام
              دوستان من حدودا 280 هزارتومن پول دارم میخوام یه آیپاد بخرم
              نمیدونم یه شافل نو بخرم یا برم سراغ آیپاد دست دوم
              اگر بخوام با این پول آیپاد بخرم چه نوع دست دومی بگیرم؟
              نانو،یا تاچ؟
              کلاسیک ها گرونن؟؟؟
              مرسی
              تو رو خدا زود جواب بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط TheGodfather نمایش پست ها
                تو رو خدا زود جواب بدید
                100% شک نکنید و آیپاد تاچ تهیه کنید

نظر

• دوستان سوالی داشتم . یکی از فامیل های ما یک ipod که نمیدونم مدلش چیه رو از خارج برای ما آورده . اینم نه جعبه داره و نه اپل آیدی . حالا اینکه اینو پیچونده ( که فکر نکنم چون آدم خوبیه ) یا پیدا کرده یا کسی بهش داده دیگه با خداست . الان ما اینو روشن میکنیم ، زده زبانو انتخاب کن و کشورو ( که ایران رو نداره ) و بعد اپل آیدی و رمز میخواد . من الان چی کار کنم این گوشی نو رو ؟!
                  ممنون میشم پاسخ بدید .

نظر

• سلام
                    اون آیپاد تاچه بود که یکی دو صفحه پیش نوشته بودم خاموش شده روشن نمیشه؛ اونو بردیم بیرون دادیم درست کرد الان بعد چند وقت باتریش خراب شده
                    یعنی در حد چند دقیقه شارژ نگه میداره!
                    می خواستم بپرسم آیا میشه باتریش رو تعمیر کرد؟ اگه آره هزینش چقدر میشه حدودا؟
                    ممنون.
                    ویرایش توسط hossein8607403 : https://i-phone.ir/forums/member/86552-hossein8607403 در ساعت 31-12-2014, 12:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein8607403 نمایش پست ها
                      سلام
                      اون آیپاد تاچه بود که یکی دو صفحه پیش نوشته بودم خاموش شده روشن نمیشه؛ اونو بردیم بیرون دادیم درست کرد الان بعد چند وقت باتریش خراب شده
                      یعنی در حد چند دقیقه شارژ نگه میداره!
                      می خواستم بپرسم آیا میشه باتریش رو تعمیر کرد؟ اگه آره هزینش چقدر میشه حدودا؟
                      ممنون.
                      با دفتر انجمن تماس بگیرید براتون تعویض میکنند

نظر

• نوشته اصلی توسط shahriar72 نمایش پست ها
                        دوستان سوالی داشتم . یکی از فامیل های ما یک ipod که نمیدونم مدلش چیه رو از خارج برای ما آورده . اینم نه جعبه داره و نه اپل آیدی . حالا اینکه اینو پیچونده ( که فکر نکنم چون آدم خوبیه ) یا پیدا کرده یا کسی بهش داده دیگه با خداست . الان ما اینو روشن میکنیم ، زده زبانو انتخاب کن و کشورو ( که ایران رو نداره ) و بعد اپل آیدی و رمز میخواد . من الان چی کار کنم این گوشی نو رو ؟!
                        ممنون میشم پاسخ بدید .
                        اون پسورد اپل آیدی ست شده روی دیوایس بوده.
                        باید پسورد اون رو پیدا کنید تا بتونید ازش استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          اون پسورد اپل آیدی ست شده روی دیوایس بوده.
                          باید پسورد اون رو پیدا کنید تا بتونید ازش استفاده کنید
                          خب با توجه به اینکه من اون آیدی و پسوورد رو ندارم ، الان با گوشی نوم چی کار کنم ؟! بندازمش دور !؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shahriar72 نمایش پست ها
                            خب با توجه به اینکه من اون آیدی و پسوورد رو ندارم ، الان با گوشی نوم چی کار کنم ؟! بندازمش دور !؟
                            شاید از طریق روش زیر بشه درستش کرد:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread99905.html

نظر

• با سلام خدمت دوستان عرضم به حضورتون که من یک آیپاد نانو نسل ششم دارم که دکمه ی بالاش رفته تو و سفت شده و اینکه منوش به یک سمت رفته یعنی عادی نیستش و یه وری شده میخواستم ببینم امکان تعمیرش هستش یا خیر؟؟

نظر

• سلام دوستان من یه سوال داشتم راجع به ایپاد تاچ نسل 5 .
                                چرا ایپاد نسل 5 فیلم های اچ دی رو نشون نمیده در صورتی که من خودم نسل 4 داشتم به راحتی پخش میکرد.
                                وقتی با نرم افزار کی ام پلیر یه فیلم اچ دی پخش میکنم دستگاه ارور میده که ایپاد شما برای بخش این فیلم بسیار کند است و وقتی گزینه تاییدو میزنم فیلم با لگ زیاد پخش میه در صورتی که توی ایپاد نسل 4 اصلا اینجوری نبود.نسخه ios 8.2 هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X