اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان عزیز. من به آیپاد تاچ 4g دارم با firmware 6.1.5 بدون جیلبریک.
    هفته گذشته بعد از گرفتن یه عکس و چند ساعت استفاده نکردن، متوجه شدم و دستگاه هنگ کرده و کلاً خاموش شده. با دکمه home+power دستگاه رو روشن کردم و مجدداً باهاش کار کردم. اما این موضوع بعد از مدتی دوباره تکرار شد. بصورتی که وسط برنامه (هر برنام هه ای) صفحه سفید میشد به همراه دو تا دایره مشکی در مرکز صفحه و به حالت هنگی می رفت. دوباره ریست میکردم و استفاده میکردم. این وسطا فکر کردم که شاید بخاطر عدم نصب 6.1.6 باشه که اون رو هم نصب کردم اما جواب نداد. این قضیه اینقدر تکرار شد که دستگاه دیگه کلاً بالا نمیود. لوگو اپل و بعد از چند ثانیه همون صفحه سفید و دستگاه خودش رو ریست میکرد و دوباره همین موضوع تکرار میشد اینقدر که خودت باید با دکمه ترکیبی خاموشش می کردی که خودشو ریست نکنه. الان هم دستگاه رو به dfu می برم ولی موقع ریستور کردن هر بار یه ارور میده. یه بار بعد از extracing و بوت دستگاه همون صفحه سفید میاد و ریست میشه. یه بار ارور میده (ارورهایی با شماره های مختلف) و دستگاه ریست میشه. یه بار هم صفحه لوگو اپل با loading bar زیرش میاد اما هیچی پر نمیکنه.
    راستش دیگه نمیدونم باید چیکارش کنم. ممنون میشم اگر کمک کنید.
    ویرایش توسط azadys : https://i-phone.ir/forums/member/99351-azadys در ساعت 07-03-2014, 09:32 AM دلیل: غلط املایی

نظر

• نوشته اصلی توسط azadys نمایش پست ها
      دوستان عزیز. من به آیپاد تاچ 4g دارم با firmware 6.1.5 بدون جیلبریک.
      هفته گذشته بعد از گرفتن یه عکس و چند ساعت استفاده نکردن، متوجه شدم و دستگاه هنگ کرده و کلاً خاموش شده. با دکمه home+power دستگاه رو روشن کردم و مجدداً باهاش کار کردم. اما این موضوع بعد از مدتی دوباره تکرار شد. بصورتی که وسط برنامه (هر برنام هه ای) صفحه سفید میشد به همراه دو تا دایره مشکی در مرکز صفحه و به حالت هنگی می رفت. دوباره ریست میکردم و استفاده میکردم. این وسطا فکر کردم که شاید بخاطر عدم نصب 6.1.6 باشه که اون رو هم نصب کردم اما جواب نداد. این قضیه اینقدر تکرار شد که دستگاه دیگه کلاً بالا نمیود. لوگو اپل و بعد از چند ثانیه همون صفحه سفید و دستگاه خودش رو ریست میکرد و دوباره همین موضوع تکرار میشد اینقدر که خودت باید با دکمه ترکیبی خاموشش می کردی که خودشو ریست نکنه. الان هم دستگاه رو به dfu می برم ولی موقع ریستور کردن هر بار یه ارور میده. یه بار بعد از extracing و بوت دستگاه همون صفحه سفید میاد و ریست میشه. یه بار ارور میده (ارورهایی با شماره های مختلف) و دستگاه ریست میشه. یه بار هم صفحه لوگو اپل با loading bar زیرش میاد اما هیچی پر نمیکنه.
      راستش دیگه نمیدونم باید چیکارش کنم. ممنون میشم اگر کمک کنید.
      چون جیلبریک نکردید و این قضیه بعد از ریستور هم براتون تکرار شده بنظر میاد مشکلتون سخت افزاری باشه.
      باید به یک متخصص نشونش بدید.

نظر

• سلام
        ایپاد ۵ دارم با ios7.0.4 میخواستم بدونم به ورژن شیش داونگرید میشه؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط MohammadAli_aa نمایش پست ها
          سلام
          ایپاد ۵ دارم با ios7.0.4 میخواستم بدونم به ورژن شیش داونگرید میشه؟

خیر نمیشه
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان سوال داشتم ازتون من نرم افزار oplayer ریختم روی آیپاد بعد میتونم با دیکود کردن ویدئو فایل mkv 750 p رو راحت و بدون گیر تماشا کنم! ولی یه مشکلی دارم. راهی هست که زیر نویسشم زیرش بیاد؟ من هم خودش هم زیر نویسشو وارد برنامه کردم نمیدونم باس چیکار کنم! فرمتشم srt زیرنویسش! خیلی لطف میکنید اگه راهی رو پیش پای من قرار بدید متشکر!

نظر

• دوستان به نظرتون ارزش داره ايپاد نانو نسل ٧ بخرم؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• واقعا نانو نمیارزه

نظر

• دوستان كسي ميتونه يه ٥ تا از بهترين موزيك پلير ها كه بلوتوث برا پخش تو ماشين هم دارن بگه؟

Sent from my iPhone

نظر

• سلام دوستان
                    من آیپاد 5g دارم
                    میخواستم به 7.0.6 آپدیت کنم . اما هر کاری کردم ارور 3194 دارم. چون 7.1 اومده باید به 7.1 آپدیت کنم؟ اصلا به 7.0.4 یا 7.0.6 امکان آپدیت نیست؟
                    اگه به 7.1 آپدیت کنم دیگه جیلبرینگ نمیشه؟
                    الان به چی کار کنم؟
                    ویرایش توسط MDB_MICRO : https://i-phone.ir/forums/member/158585-mdb_micro در ساعت 28-03-2014, 12:33 PM

نظر

• سلام دوستان
                      من ipod4 دارم
                      میخوام boom beach رو روش نصب کنم
                      اما مخصوص ios7 هست
                      تو سیدیا راهی نیست ک بشه اینو دور زد؟؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid htc نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من ipod4 دارم
                        میخوام boom beach رو روش نصب کنم
                        اما مخصوص ios7 هست
                        تو سیدیا راهی نیست ک بشه اینو دور زد؟؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
                        کسی نبود جواب بده

Sent from my LG-G2

نظر

• سلام
                          آیپاد من 6.1.5 هست دیدم ک جیلبریکش اومده
                          طبق دستورالعملی ک نوشته بود واسه جیلبریک عمل کردم ولی جیلبریک نشد و بین قطع شد
                          اگه میشه یکی ی راهنمایی دقیق کنه از شروع تا پایان
                          ک چه برنامه هایی باید استفاده شه و آیپاد تو چه حالتایی باید باشه و ...
                          ممنون

نظر

• سلام
                            من ایپاد تاچ 5 دارم و بعد از اینکه جیلبریک کردم و باتریو درصدی کردم متوجه شدم که درصدش خودبه خود کم و زیاد میشه
                            مثلا از 75 میاد 70 باز میره 73
                            من سورس و توئیک زیادی نصب نکردم.فقط 5 تایی هستن که فکر نکنم به باتری مربوط بشه.حالا میخواستم بدونم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزار؟میشه حل کرد این مشکلو؟بد جور رو اعصابه
                            از نظر شارژ دهی خوبه ولی باتری بالا پایین میشه
                            کسی راه حلی داره که درصد باتریو کالیبره کنم؟
                            چند بار خودم گذاشتم کامل خالی بشه و از اول فول شارژش کردم ولی بازم همینجوره

نظر

• کلا همین جوریه
                              بستگی به نوع استفادت شارژو نشون میده
                              تو ورژن شیش هم همین مشکل وجود داشت و هنوز درست نشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط MohammadAli_aa نمایش پست ها
                                کلا همین جوریه
                                بستگی به نوع استفادت شارژو نشون میده
                                تو ورژن شیش هم همین مشکل وجود داشت و هنوز درست نشده.

ممنون
                                فقط یه سوال دیگه
                                شارژش اگه فول باشه واسه شما چقدر طول میکشه خالی بشه.مثلا اگه استفاده معمولی داشته باشی یا بازی کنی یا وب گردی کنی؟

نظر

صبر کنید ..
                                X