اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من یه ایفون 5 دست دوم خریدم ی مدته بعد ی ماه که خریده بودم ریست کردم الان که روشن میشه اپل ایدی میخواد منم اپل ایدی که باهاش قفل شده رو ندارم فروشنده هم ونیکه ازش گوشی خریده رو نمیشناسه دسترسی به صاحبشو ندارم.چند جاهم دادم نتونستن درست کنن.کسی از دوستان راه حلی بلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hameds5300 نمایش پست ها
      من یه ایفون 5 دست دوم خریدم ی مدته بعد ی ماه که خریده بودم ریست کردم الان که روشن میشه اپل ایدی میخواد منم اپل ایدی که باهاش قفل شده رو ندارم فروشنده هم ونیکه ازش گوشی خریده رو نمیشناسه دسترسی به صاحبشو ندارم.چند جاهم دادم نتونستن درست کنن.کسی از دوستان راه حلی بلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا کمک کنید
      این قابلیت امنیتی iOS 7 هست.
      از این روش استفاده کنید(البته باید منتظر فعال شدن سرور ها باشید و ممکنه خیلی طول بکشه:
      http://www.i-phone.ir/forums/thread95273.html
      با با پرداخ مبلقی این قسمت رو حذف کنید:
      فروشگاه آنلاک فکتوری رسمی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein8607403 نمایش پست ها
        نمیشه عزیز
        هارد ریست می کنم به کامپیوتر که وصل می کنم آرم اپل میاد بعد صفحه سفید میشه و دوباره خاموش روشن میشه و آیتونز هم نمیشناسدش
        کسی نیست بدونه من چه خاکی باید به سرم بریزم؟
        در ضمن به احتمال خیلی زیاد شارژ آیپاد تموم شده و چون روشن نمیشه شارژ هم نمیشه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hossein8607403 نمایش پست ها
        نمیشه عزیز
        هارد ریست می کنم به کامپیوتر که وصل می کنم آرم اپل میاد بعد صفحه سفید میشه و دوباره خاموش روشن میشه و آیتونز هم نمیشناسدش

نظر

- - - - - - - - - -

کارشناسای محترم بخش هیچ کدوم نمی دونن من چیکار باید بکنم؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط hossein8607403 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

نظر

- - - - - - - - - -

با سیستم دیگه تست کردید که ببینید ایتونز میشناسه یا نه؟
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
              خیر نمیشناسه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
              خیر نمیشناسه

نظر

• سلام.
                من یه آیپاد شافل دارم. فک کنم قفل شده دکمه هاش. دو سه ثانیه بعد از روشن شدن یه صدا تیک پخش میکنه و دکمه ها دیگه کار نمیکنن.
                دکمه play رو هم نگه میدارم ولی باز نمیشه. باید چیکار کنم؟ همینجوری آهنگ پخش میکنه ولی دکمه هاش کار نمیکنن.
                ممنون.

نظر

• سلام
                  قبلنا مدیرای این بخش پر کارتر بودن
                  ده روزه آیپادم روشن نمیشه کسی هم کمک نمی کنه

نظر

• دوستان راهنمایی کردن و متاسفانه جواب نگرفتید. از راه دور هم درست کردن دستگاهی کار آسونی نیست. مطمئن باشید اگه کسی بتونه حتما کمک میکنه.
                    در هر صورت بذارید تو شارژ تا حتما شارژ داشته باشه و سعی کنید هر طور شده به dfu ببرید و ریستور کنید. اگه باز موفق نشدید شاید لازم باشه با تعمیرکار مشورت کنید.
                    امیدوارم بزودی مشکل حل بشه.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام.من ipod4g دارم میخواستم ببینم چجوری میشه به ios 6 اپدیتش کنم؟itunes هم ئرژن 10.5 هستش.ورژن بالاتر میریزم قبول نمیکنه میگه باید 10.5 بریزی.check update رو هم میزنم اپدیت نمیاره!میگن باید ایتیونزت اخرین ورژن باشه که اونوقت اصا ای پادو نمیاره تو صفحه

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan95 نمایش پست ها
                        سلام.من ipod4g دارم میخواستم ببینم چجوری میشه به ios 6 اپدیتش کنم؟itunes هم ئرژن 10.5 هستش.ورژن بالاتر میریزم قبول نمیکنه میگه باید 10.5 بریزی.check update رو هم میزنم اپدیت نمیاره!میگن باید ایتیونزت اخرین ورژن باشه که اونوقت اصا ای پادو نمیاره تو صفحه
                        از اینجا آخرین نسخه ی آیتونز رو دانلود کنید:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread20.html

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          از اینجا آخرین نسخه ی آیتونز رو دانلود کنید:
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread20.html
                          داداش ریختم یه بار.ipod 4g رو قبول نمیکنه!میگه باید ورژن ایتیونزت 10.5 باشه.مشکل منم اینه

نظر

• دوستان عزیز سلام...

آیپاد تاچ ۳ دارم و نسخه IOS 5 جیلبرک روش نصبه ...تا امروز بازی clash of clans رو راحت بازی میکردم روش...

اینترنتم هم مشکلی نداره ...از امروز متاسفانه نمیتونم داخل بازی برم و ارور میده که unable to connect with server .please cheak your internet and connectio ...

هر کاری هم میکنم درست نمیشه...

دوستان میگن باید نرم افزارهای شیلترشکن نصب کنی تا وارد بازی بتونی بشی...

نرم افزار hotspot shield نصب کردم ولی متاسفانه کانکت نمیشه این نرم افزار و ظاهرا مشکل داره...دوستم هات اسپات شیلد رو روی گوشی آندورویدیش رایگان نصب داره و راحت باهاش کلش آف کلنز بازی میکنه ولی من روی آیپاد نسخه ای که تو ایتونز هست رو دانلود ونصب کردم ولی مشکل داره ظاهرا !

میخواستم چند نرم افزار این چنینی پیشنهاد بدین واسه ios 5 یا قدیمی تر باشه که به آیپادم بخوره و بتونم بازی رو بالا بیارم....

ممنون میشم بگین واسه این مشکل چیکار کنم ...

نظر

• نوشته اصلی توسط mollaxi نمایش پست ها
                              دوستان عزیز سلام...

آیپاد تاچ ۳ دارم و نسخه IOS 5 جیلبرک روش نصبه ...تا امروز بازی clash of clans رو راحت بازی میکردم روش...

اینترنتم هم مشکلی نداره ...از امروز متاسفانه نمیتونم داخل بازی برم و ارور میده که unable to connect with server .please cheak your internet and connectio ...

هر کاری هم میکنم درست نمیشه...

دوستان میگن باید نرم افزارهای شیلترشکن نصب کنی تا وارد بازی بتونی بشی...

نرم افزار hotspot shield نصب کردم ولی متاسفانه کانکت نمیشه این نرم افزار و ظاهرا مشکل داره...دوستم هات اسپات شیلد رو روی گوشی آندورویدیش رایگان نصب داره و راحت باهاش کلش آف کلنز بازی میکنه ولی من روی آیپاد نسخه ای که تو ایتونز هست رو دانلود ونصب کردم ولی مشکل داره ظاهرا !

میخواستم چند نرم افزار این چنینی پیشنهاد بدین واسه ios 5 یا قدیمی تر باشه که به آیپادم بخوره و بتونم بازی رو بالا بیارم....

ممنون میشم بگین واسه این مشکل چیکار کنم ...
                              بحث در این مورد خلاف قوانین انجمن هست.

نظر

• دوستان کسی نیست کمکم کنه؟چجوری ایپادو رو ایتیونز نسخه های بالای 10.5 مثل 11 اینا میاد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X