اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    چطور میشه کانتکت ها رو گروه بندی کرد؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

نظر

• منظورتون چیه؟ همون نوار قرمز؟ اگه آره که اون برای کانتکت های اکانت های مختلفتونه مثل یاهو یا فی-س بوک ویا هات میل و اون خودش کانتکت هاتون رو طبق اکانت ها گروه بندی میکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
        منظورتون چیه؟ همون نوار قرمز؟ اگه آره که اون برای کانتکت های اکانت های مختلفتونه مثل یاهو یا فی-س بوک ویا هات میل و اون خودش کانتکت هاتون رو طبق اکانت ها گروه بندی میکنه.
        قبلا تو ios های قبلیم کانتکت ها برا همه چیز جدا بودن
        اما رو ۶ همش یکی شده!!!
        برای فرستادن ایمیل -وایبرو...

نظر

• خب من اون نوار قرمز رو ندارم
          چطور میتونم گروه بندی کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid htc نمایش پست ها
            خب من اون نوار قرمز رو ندارم
            چطور میتونم گروه بندی کنم؟

اکانت فی-س بوکتون و آکلادتون رو از ستینگ وارد کنید

نظر

• سلام به دوستان....
              امروز iPod من به دستم رسید.نمی دونم چرا Earpod ش دکمه های کم و زیاد نداره؟
              اگه کسی اطلاع داره بگه...ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sagewise نمایش پست ها
                سلام به دوستان....
                احتمالا همانند نسل ۳ و۴ هست. در نسل ۴ ایرپاد های عرضه شده در جعبه کنترل نداشتند ولی ایرپاد های جدا داشتند. این هم حتما همینطوره .

نظر

• نوشته اصلی توسط sagewise نمایش پست ها
                  سلام به دوستان....
                  كلا هدفون هاي آيپاد كامل نيستن و فقط هدفونند اون هدفون هاي آيفون هستند كه with remote & mic مي باشند مانند هدفون هايي كه شما جدا از اپل ميخريد

نظر

• ممنون.ترسیده بودم...آقا مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                      كلا هدفون هاي آيپاد كامل نيستن و فقط هدفونند اون هدفون هاي آيفون هستند كه with remote & mic مي باشند مانند هدفون هايي كه شما جدا از اپل ميخريد
                      البته آیپاد تاچ چون تا نسل سوم فاقد میکروفون بود ، روی هدفون هاش کنترل داشت. اما در نسل ۴ به بعد شد جزئی از خود آیپاد

نظر

• سلام دوباره به دوستان......
                        میخاستم بدونم شما برای شارژ کردن چی کار می کنید؟ سر شارژریش رو کجا باید بگیرم؟

نظر

• سلام
                          شارژر رو باید از موبایل فروشی ها یا فروشندگان محصولات اپل بخرید!
                          همه قیمتی هست!
                          از موبایل فروشی ها به نام شارژر usb بگیرید! من خودم ۵ هزار تومن خریدم!
                          از فروشگاه های محصولات اپل اگه اصلشو بخواید ۱۵۰ این کوچیکا هست و ۲۰۰ تا ۳۰۰ هم مثل شارژر آیفون !
                          موفق باشید!
                          درفتر انجمن هم می تونید سر بزنید!

نظر

• سلام، شما به راحتی میتونی شارزر رو بخری ولی نه اصلی چون گرون هستند، اما شارزر های دیگه هم هست که برای Girrifin هستش که ارزونه و خیلی هم خوبه

نظر

• درود من یک ipod touch 5 دارم ولی از دیروز نه به itunes store کانکت میشه نه سیری کار می کنه نه imassage نه.........با یک wifi دیگه کانکت شدم کار کرد ولی با wifi خودم کار نمی کنه لطفا کمک کنید

آقا کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ویرایش توسط h_m2011 : https://i-phone.ir/forums/member/119489-h_m2011 در ساعت 03-04-2013, 05:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط h_m2011 نمایش پست ها
                                درود من یک ipod touch 5 دارم ولی از دیروز نه به itunes store کانکت میشه نه سیری کار می کنه نه imassage نه.........با یک wifi دیگه کانکت شدم کار کرد ولی با wifi خودم کار نمی کنه لطفا کمک کنید
                                احتملا مشکل از isp تون هستش. با چیز پی ان امتحان کنید.
                                .:amgr:.

نظر

صبر کنید ..
                                X