اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یه مقدار واضح تر توضیح میدید

نظر

• نوشته اصلی توسط p.gh نمایش پست ها
      یه مقدار واضح تر توضیح میدید
      چیز خاصی نداره عزیزم.
      به ترتیبی که برات نوشتم عمل کن v پی n هم روشن بزار همین.

نظر

• نوشته اصلی توسط sara_nemaati نمایش پست ها
        سلام
        من جدیدا ایپادم وصل کامپیوتر که میکنم تو برتامه ایتونز میگه باید ریستور باشه ولی بعد چند روز خوب میشد
        جدیدا باز وصل میکنم میگه باید ریستور کنید دلیلش چی میتونه باشه؟
        یه بار کلا ایتیونز رو remove کن از کنترل پنل بعد دوباره نصب کن ورزن 10.5.3 رو از سایت اپل بگیر.

نظر

• نوشته اصلی توسط sara_nemaati نمایش پست ها
          نه ندارم
          دیشب ریستور کردم ایپادو الان به کامپوتر وصل میکنم باز میگه باید ریستور کنید
          اخه چرا؟
          بعضی چیزا علت صد در صدی نداری که بگم حتما این کارو بکن و بطور قطع نتیجه بگیری اما اکثرا با نصب مجدد ایتیونز اینجور مشکلات حل میشه.
          مثلا من امروز ایتیونز اصلا گوشیمو نمیشناخت هر کاری کردم نشد ولی با یه بار پاک کردن و نصب مجدد درست شد.

نظر

• چه جورى برنامه هايي رو كه با كامپيوتر از app storeدانلودكردمو بريزم رو آيپادم؟

نظر

• برو تو ایتیونز از قسمت store گزینه authorize this computer رو بزن بعدش اون ایدی که باهاش برنامه دانلود کردی رو بده بهش بعدم یه پیغام میاد اونو ok کن آخر سرم برو رو اسم ایپادت از سمت چپ یه صفحه باز میشه بالای صفحه گزینه apps رو بزن تیک کنرشو بزن و از پایین صفحه سمت راست sync کن.

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                برو تو ایتیونز از قسمت store گزینه authorize this computer رو بزن بعدش اون ایدی که باهاش برنامه دانلود کردی رو بده بهش بعدم یه پیغام میاد اونو ok کن آخر سرم برو رو اسم ایپادت از سمت چپ یه صفحه باز میشه بالای صفحه گزینه apps رو بزن تیک کنرشو بزن و از پایین صفحه سمت راست sync کن.
                آهان اونوقت موزيك ها و ويديو ها و بقيه برنامه هام كه پاك نميشن؟

نظر

• ببین هر قسمتی که تیک داشته باشه با لایبری چک میکنه...اگه گه تیک apps رو بزنی و برنامه هایی که تو گوشیت هست رو ایتیونز نباشه با سینک کردن پاک میشه.
                  حالا محض اطمینان تو فقط تیک اون چیزیو بزن که میخوایی سینک کنی.

نظر

• چراوقتى كه تيك برنامه اي رو كه ميخام سينك كنم ميزنم از٥گيگ برنامه كه اون پايين نشون ميداده يه هو ميزنه نيم گيگ برنامه؟تو صفحاتم فقط برنامه هاى اصلى رو نشون ميده بازي ها نيستن!!

نظر

• سلام دوستان . به تازگی آیپاد من هر از گاهی در روز هنگ میکنه . به این صورت که بمدت 10 ثانیه هیچ کاری نمیکنه و بعد درست میشه . چکار میتونم بکنم این حالت رفع بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fatifati نمایش پست ها
                        چراوقتى كه تيك برنامه اي رو كه ميخام سينك كنم ميزنم از٥گيگ برنامه كه اون پايين نشون ميداده يه هو ميزنه نيم گيگ برنامه؟تو صفحاتم فقط برنامه هاى اصلى رو نشون ميده بازي ها نيستن!!
                        یا سایر برنامه های سینک شده با دیوایستون سازگار نیستن یا برنامه ها کرکن و appsync نصب نیست و یااینکه برنامه هاب اورجینالن و بایه ایدی دیگه که روی سیستم شما اوتورایز نیست گرفته شدن .

نظر

• نوشته اصلی توسط nav!d نمایش پست ها
                          سلام دوستان . به تازگی آیپاد من هر از گاهی در روز هنگ میکنه . به این صورت که بمدت 10 ثانیه هیچ کاری نمیکنه و بعد درست میشه . چکار میتونم بکنم این حالت رفع بشه؟
                          اگر عطلاعات مهم دارید که هیچ
                          اگر اطلاعات مهم ندارید یه دور ریستور کنید انشاالله درست میشه
                          برنامه زیاد روش دارید؟
                          ویرایش توسط iHooman : https://i-phone.ir/forums/member/30665-ihooman در ساعت 19-02-2012, 04:47 PM

نظر

سلام دوستان . به تازگی آیپاد من هر از گاهی در روز هنگ میکنه . به این صورت که بمدت 10 ثانیه هیچ کاری نمیکنه و بعد درست میشه . چکار میتونم بکنم این حالت رفع بشه؟
                            ممکنه برنامه ای از سیدیا نصب کردین که روی دیوایس فشار میاره . یا فایل های سیستمش آسیب دیده که در این صورت با ریستور مشکل حل میشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              ممکنه برنامه ای از سیدیا نصب کردین که روی دیوایس فشار میاره . یا فایل های سیستمش آسیب دیده که در این صورت با ریستور مشکل حل میشه .
                              راه دیکه ای به جز ریستور نیست ؟ آخه من کلی برنامه سیدیا و ویکیپیدیا و ... نصب کردم خیلی دردسر داره دوباره نصب کنم.

نظر

راه دیکه ای به جز ریستور نیست ؟ آخه من کلی برنامه سیدیا و ویکیپیدیا و ... نصب کردم خیلی دردسر داره دوباره نصب کنم.
                                غیر از برنامه های سیدیا بقیه بعد از ریستور برمیگردن سر جاشون . که البته از برنامه های سیدیا هم میشه بکاپ گرفت .

نظر

صبر کنید ..
                                X