اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من روی ایپاد تاچ ios 5 رو ریختم بعد با redsnow جیلبریکش کردم و درست شد اما یکروز باطریش خالی ودیگه بالا نیومد (رو اون قمبلی چرخونه گیر کرد) چند بار امتحان کردم اما نشد!اومدم با redsnow بیارمش نیومد اخرم ios اونو پاک کردم!
    حالا نه iTunes و نه iTunes نمی شناستش و اصلا lcd اون روشن نمی شه>(مشکل نرم افزاریه!)چه کنم چی کار کنم؟
    فاتحه یا نه؟
    کمک!

نظر

• شما در حالت های Recovery و DFU تست کنید.

احتماالا بشناسد

نظر

• با DFU امتحان کردم، روی اپادم نوشته سفید اومد و همش بالا پایین میرفت اما آخرش میگه iOS نداری.
        حالا چجوری iOS بریزم تا وقتی که iTunes اونو نمیشناسه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط soroushlink نمایش پست ها
          با DFU امتحان کردم، روی اپادم نوشته سفید اومد و همش بالا پایین میرفت اما آخرش میگه iOS نداری.
          حالا چجوری iOS بریزم تا وقتی که iTunes اونو نمیشناسه؟
          این روش رو امتحان عزیزم:
          برای ورود به حالت ریکاوری به روش زیر عمل کنید:
          - حتما از آخرین نسخه برنامه iTunes استفاده کنید.
          - کابل USB از یک طرف به کامپیوتر متصل باشد ولی طرف دیگر آن آزاد باشد (به دستگاه متصل نباشد).
          - دستگاه را خاموش کنید.
          - کلید Home را بر روی دستگاه فشار داده و نگه دارید و در همین زمان کابل USB را به دستگاه متصل کنید.
          - همچنان کلید Home را در همان حالت نگه دارید تا آیکون برنامه iTunes به همراه تصویر یک کابل بر روی صفحه دستگاه (آیفون یا آی پاد) نمایش داده شود، حالا میتوانید کلید Home را رها کنید.
          - اگر برنامه iTunes اجرا نشده است، آن را اجرا کنید.
          - برنامه iTunes به شما پیغام میدهد که در حالت ریکاوری هستید و میتوانید توسط گزینه Restore دستگاه را به حالت اریجینال برگردانید.

* برای خروج از حالت ریکاوری، کلید پاور (Sleep/Wake) و Home را به مدت 10 ثانیه هم زمان نگه دارید

نظر

• سلام من تازه آیپاد تاچ گرفتم و چند تا سوال دارم:
            1. روش یه فیلم فول اچ دی ریختم که تصویرش خیلی هنگ داشت میخواستم ببینم کلا این جوریه؟
            2. برای پخش فیلم یه flex plyer روش پیدا کردم می خواسم ببینم خوبه اگر نه چیو پیشنهاد می کنین؟ البته تو app store رایگان باشه چون جیل بریک نکردم
            3. ios 5.0.1 دارم که چند تا مطلب راجع به جیل بریکش خوندم و از بعضیا عواقبش هم شنیدم آیا جیل بریگش مشکلی ایجاد نمی کنه و خوبه؟
            4. توی برنامه weather میشه به جای لندن آب و هوای تهرانو نشون بده؟
            5.چجوری میشه فیلم های dvd که می خریم رو روش ریخت؟ از اون هایی که فرمت vob دارند
            6. برنامه ای اورجینال وجود نداره که باهاش بشه با بلوتوث اطلاعات ارسال کرد؟
            7. چگونه میشه فولدر ایجاد کرد و برنامه هارو توی اون ریخت؟ الان 11 صفحه برنامه دارم که اذیت می کنه منو
            8. بدون جیل بریک چجوری میشه بازی هایی مثل fifa12 رو روش ریخت؟
            9. از برنامه های ibooks و newsstand نمیشه استفاده کرد؟
            10. اگه میشه چند تا بازی و برنامه ی کاربردی رایگان و مفید هم نام ببرید
            11. چجوری میشه از این رمز های گرافیکی که اچ تی سی هم داره روش گذاشت؟
            ببخشید اگه سوالام زیاد بود.

نظر

• سلام دوستان یک سوال در باره ی ایپاد شافل دارم:
              ایا میشه از طریق ادابتور ایپد شارژش کرد یا فقط از طریق pc باید شارژ بشه؟؟

نظر

• سلام دوستان من دیروز رفتم و روی آیپادم برنامه ریختم 20 تومن هم گرفتن از من ولی هر کاری می کنم که برنامه ها را ترنسفر کنم روی آیتیونز نمی شود اگر می شود لطفا کمکم کنید تا من باید چیکار بکنم

نظر

• شنیدم یه برنامه ای هست که آیپد یا آیفون یا آیپاد رو به موس کامپیوتر یا لب تاب تبدیل می کنه
                  کسی اسمش رو شنیده ؟؟؟
                  اگر ممکنه اسمش رو برام بزارید
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط eight نمایش پست ها
                    شنیدم یه برنامه ای هست که آیپد یا آیفون یا آیپاد رو به موس کامپیوتر یا لب تاب تبدیل می کنه
                    کسی اسمش رو شنیده ؟؟؟
                    اگر ممکنه اسمش رو برام بزارید
                    ممنون
                    Air Mouse هست،

برنامه های مشابه هم زیاده. فقط کافیه در اپ استور جستجو کنید

نظر

• سلام
                      به تازگی آیپادم برنامه ها و بازی هایی که مغازه دار برام ریخته بود رو اجرا نمیکنه. حالا چیکار کنم؟

نظر

• هر کاری می کنم که برنامه ها را ترنسفر کنم روی آیتیونز نمی شود اگر می شود لطفا کمکم کنید تا من باید چیکار بکنم
                        واقعا کسی نیست که جواب من رو بده

نظر

• نوشته اصلی توسط rezai نمایش پست ها
                          سلام دوستان من دیروز رفتم و روی آیپادم برنامه ریختم 20 تومن هم گرفتن از من ولی هر کاری می کنم که برنامه ها را ترنسفر کنم روی آیتیونز نمی شود اگر می شود لطفا کمکم کنید تا من باید چیکار بکنم
                          نوشته اصلی توسط rezai نمایش پست ها
                          هر کاری می کنم که برنامه ها را ترنسفر کنم روی آیتیونز نمی شود اگر می شود لطفا کمکم کنید تا من باید چیکار بکنم
                          واقعا کسی نیست که جواب من رو بده
                          لطفا پست تکراری ندید و منتظر جواب باشید .

شما میتونید با برنامه ifunbox از برنامه هاتون خروجی ipa بگیرید .
                          نگران فردایت نباش ...
                          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام.روی ایپاد من کنار علامت شارژش یه علامت قفل اومده که دورش هم یه دایره است.مشکل چیه؟

نظر

• دوبار هوم باتوم رو بزن بعد دستتو از چپ به راست بکش کنار موزیک پلیر یه قفل هست اونو فشار بده.

نظر

• من هر کاری می کنم با یرنامه ی ifunbox از برنامه ها خروجی ipa بگیرم نمی شود هر وقت که می خاهم این کار را انجام دهم برنامه روی (در حال آماده سازی برنامه) گیر می کند

نظر

صبر کنید ..
                                X