اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کاور 5s اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
    دوستان یه چیزی میگم تا تهشو خودنون برید
    من یه بامپر از الاعدین خریدم 10 تومن 15 بود من 10 دادم
    بعد عینا" همونو تو نگین ظفر ( شریعتی سر ظفر یه مغازه 70 , 60 , 50 ) گذاشته بودن :d :d :d
    بابا اخه گرون فروشی تا چه حد
    سلام...چه عجب...! اولین باره که میشنوم یه نفر از دزد بازار معروف تهران خرید کرده و از خریدش راضی بوده..!! دوست عزیز دیگه خودتون اطلاع دارید که تو تهران این جور بی قانونیها تازگی نداره و هر کی هر جور دلش خواست رو جنسش قیمت میزاره...! خودتون عرض کردید سر ظفر...! اونجا یه ابمیوه هم بخورید قیمتش دوبلست...!!

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
      دوستان یه چیزی میگم تا تهشو خودنون برید
      من یه بامپر از الاعدین خریدم 10 تومن 15 بود من 10 دادم
      بعد عینا" همونو تو نگین ظفر ( شریعتی سر ظفر یه مغازه 70 , 60 , 50 ) گذاشته بودن :d :d :d
      بابا اخه گرون فروشی تا چه حد
      تا حدیش قابل قبول هست ، اجاره مغازه + تعداد خریداری شده + خواب جنس و فروش پایین (به نسبت علاییدین) رو حساب کنید متوجه دلیل اختلاف قیمت میشید

نظر

نوشته اصلی توسط mr.id نمایش پست ها
        تا حدیش قابل قبول هست ، اجاره مغازه + تعداد خریداری شده + خواب جنس و فروش پایین (به نسبت علاییدین) رو حساب کنید متوجه دلیل اختلاف قیمت میشید
        عزیز چک کردم باکس شکل همه چیش یکی بود
        بله اینم درسته اما اخه چقدر سود

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
        سلام...چه عجب...! اولین باره که میشنوم یه نفر از دزد بازار معروف تهران خرید کرده و از خریدش راضی بوده..!! دوست عزیز دیگه خودتون اطلاع دارید که تو تهران این جور بی قانونیها تازگی نداره و هر کی هر جور دلش خواست رو جنسش قیمت میزاره...! خودتون عرض کردید سر ظفر...! اونجا یه ابمیوه هم بخورید قیمتش دوبلست...!!
        شما حساب کن اونی ام که من گرفتم چند دورمده براش !!! :d:d:d

نظر

صبر کنید ..
        X