اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کاور 5s اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
    55 تومن هستش من خودم 3 رنگش رو گرفتم عالیه
    اصله اصلم هست
    دوست عزیز در مورد شیک بودن و کیفیتش حرفی نیست...اما قیمت این کاور حدود 20 دلار هست(اینم لینک..!) اونوقت جنابعالی چطور تو ایران (که قیمت همه چی دوبله هست ...!) 55 تومن اصلش رو خریدید...؟!! !(یعنی حتی از امریکا و دبی هم اروزنتر...!!)
    ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 14-02-2014, 10:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
      دوست عزیز در مورد شیک بودن و کیفیتش حرفی نیست...اما قیمت این کاور حدود 20 دلار هست(اینم لینک..!) اونوقت جنابعالی چطور تو ایران (که قیمت همه چی دوبله هست ...!) 55 تومن اصلش رو خریدید...؟!! !(یعنی حتی از امریکا و دبی هم اروزنتر...!!)
      سایت امازون با خرید عمده البته خیلی فرق داره
      من کیس moshi اورجینال که 30 دلار هست رو 93 تومن تهیه کردم که قطعا برای فروشنده سود هم داشته.
      Amazon.com: Moshi iGlaze Remix for iPhone 5c Diablo Blue: Cell Phones & Accessories

Moshi iGlaze Remix For iPhone5c Case - کاور موشی iGlaze Remix برای گوشی iPhone5c

نظر

آمازون با سود بسیار زیاد می فروشه. وارد کنندگان به صورت عمده وارد می کنن که براشون نهایت ۸ دلار میفته اگه در این زمینه اطلاعات داشته باشید.

البته طبیعیه کسی چیزیرو با سختی از خارج از کشور تهیه می کنه سخته براش که قبول کنه ارزان تر در ایران موجوده

نظر

دوستان بامپر اسپایژن اصلی رو اطلاع دارید از کجا میشه تهیه کرد.البته اگه سایت اینترنتی هم باشه خوبه

نظر

من رنگ مشکی اصلی اپل رو دارم.خیلی راضیم.چون مشکی هم هست کثیفی رو نشون نمیده.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              آمازون با سود بسیار زیاد می فروشه. وارد کنندگان به صورت عمده وارد می کنن که براشون نهایت ۸ دلار میفته اگه در این زمینه اطلاعات داشته باشید.

البته طبیعیه کسی چیزیرو با سختی از خارج از کشور تهیه می کنه سخته براش که قبول کنه ارزان تر در ایران موجوده
              دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ....ممکنه واردات عمدش کمتر بیوفته ولی نه دیگه اندازه یک سوم ...! ضمنا هر جور به دلایل شما فکر کنیم به هیچ عنوان این مسئله تو ایران که قیمت ها حداقل دو برابر قیمت اصلی یا بیشتر تو بعضی از کالاها هست نمیتونه صحت داشته باشه ....! تازه وارد کنندگان اغلب جنسای بنجل و ارزون قیمت رو میارند تا براشون سود داشته باشه..... عزیز جان این کاور تو دبی نزدیک 108 درهم هست که حدودا 80 هزار تومن درمیاد...! اونوقت چطور میاد میگید که بله اقا تهران از دبی هم ارزون تره...!؟! ایا وارد کنندگان ایرانی که با هزار سختی کالا رو وارد میکنند به خاطر معرفت و مرامشون حاضرند جنس رو نصف قیمت اصلی به شما بدند...؟!! هر وقت کاور اصلی رو با این قیمت تهیه کردید من حرف شما رو باور میکنم ولی مثل روز برام روشنه که اونی که با 55 تومن این کاور رو میده صد در صد فیک هست...! بنده الکی حرف نمیزنم و با ذکر دلیل به شما ثابت میکنم هر گردی گردو نیست..! : محض اطلاعتون عرض کنم کاور های اصلی اسپیگن یه سریال نامبر مخصوص داره که میتونید از اصالت محصول اطمینان حاصل کنید اینم نمونه برای من:

ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 15-02-2014, 07:58 AM

نظر

برادر من حرق شما متین اما شما داری قیمت رو از خرده فروش میدی نه عمده فروش..!
                اخه کدوم دلال ایرانی میره از سایت امازون یا از فروشگاه های دبی خرید میکنه؟؟!!
                اونطور که شما میگی مثلا این کیس من که 30 دلار قیمتشه باید با سود فروشنده و مالیات و عوارض و واردات زیر 150 نفروشن ولی میبینید که 93 تومن خریداری شده تقریبا همون دلار 3 تومن و صد در صد اصل هم هست

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  برادر من حرق شما متین اما شما داری قیمت رو از خرده فروش میدی نه عمده فروش..!
                  اخه کدوم دلال ایرانی میره از سایت امازون یا از فروشگاه های دبی خرید میکنه؟؟!!
                  اونطور که شما میگی مثلا این کیس من که 30 دلار قیمتشه باید با سود فروشنده و مالیات و عوارض و واردات زیر 150 نفروشن ولی میبینید که 93 تومن خریداری شده تقریبا همون دلار 3 تومن و صد در صد اصل هم هست
                  جنس شما ۱۰۰٪ های کپی هست!
                  یه سرچ بکنین اکثر کسهای معروف تو سایتهای چینی بضورت عمده موجود هست البته ها کپی که قابل تشخیص هم نیست!
                  قیمت هم ۱ژ۳ هست
                  وارد کننده هم عمرن اون جنس های کپی رو ول نمیکنه یه کیس امریکایی بخره!
                  عمده هم بدین صورت نیست یه جنسی رو ۱ژ۳ قیمت بدن خیلی کم بشخ ۲۰٪ کم میشه!
                  قیمت هر هرچقدر وارد کننده ارزون بده به قیمت دوبی مشخصا نمیرسه چون اونا هم تکی وارد نمیکنن!
                  البته بهضی ها امین های کپی رو میگن اصل که تقریبا قابل تشخیص نیست ! اما اصل نیست ۱۰۰٪
                  الان همین قاب اپل رو های کپی وارد کردن ۹۵ تومن شده قابل تشخیص هم به سختی هست!
                  که واسه یه فرد عادی که نمیتونه تشخیس بده فکر میکنه جنس اصل هست!

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                    یه سرچ بکنین اکثر کسهای معروف تو سایتهای چینی بضورت عمده موجود هست البته ها کپی که قابل تشخیص هم نیست!
                    قیمت هم ۱ژ۳ هست
                    قیمت هر هرچقدر وارد کننده ارزون بده به قیمت دوبی مشخصا نمیرسه چون اونا هم تکی وارد نمیکنن!
                    البته بهضی ها امین های کپی رو میگن اصل که تقریبا قابل تشخیص نیست ! اما اصل نیست ۱۰۰٪
                    خدا از دهنت بشنوه دوست عزیز که معلومه ادم با تجربه ای هستی....! حرف دلم رو زدی....!! والا منم دوست دارم همه چی تو ایران موجود باشه و به قیمت ارزون و منطقی به فروش برسه...ولی با شرایط موجود (تحریم -هزینه بالای گمرک و حمل و نقل و غیره....)همچین آرزویی یه کم تو اوضاع فعلی بعیده...! بعضی از دوستان متاسفانه زیادی خوشبین هستند و نمیدونند هر ارزونی بی علت نمیتونه باشه و با دلایلی سعی میکنند دیگران رو توجیه کنند ....! قیمت خرید کاور اسپیگن برای من حدود 130 هزار تومن تموم شد ولی با توجه به خریدم از امازون لااقل خیالم جمع بود که جنس اورجینال خریدم نه اجناس فیکی که با برندهای معروف تو بازار ایران به قیمت اصلی به فروش میرند.....

نظر

قیمت هم ۱ژ۳ هست
                      بله..!
                      ممنون که شما به من یاد دادی فرق جنس اصل و فیک رو تشخیص بدم
                      اونی که شما میگی دونه ای 8 تومنه
                      خدا از دهنت بشنوه دوست عزیز که معلومه ادم با تجربه ای هستی....! حرف دلم رو زدی....!! والا منم دوست دارم همه چی تو ایران موجود باشه و به قیمت ارزون و منطقی به فروش برسه...ولی با شرایط موجود (تحریم -هزینه بالای گمرک و حمل و نقل و غیره....)همچین آرزویی یه کم تو اوضاع فعلی بعیده...! بعضی از دوستان متاسفانه زیادی خوشبین هستند و نمیدونند هر ارزونی بی علت نمیتونه باشه و با دلایلی سعی میکنند دیگران رو توجیه کنند ....! قیمت خرید کاور اسپیگن برای من حدود 130 هزار تومن تموم شد ولی با توجه به خریدم از امازون لااقل خیالم جمع بود که جنس اورجینال خریدم نه اجناس فیکی که با برندهای معروف تو بازار ایران به قیمت اصلی به فروش میرند.....
                      شما هم جسارتا از زمره افرادی هستین که روی قیمت جنس تمرکز میکنه اگه میگفتیم 200 خریدیم میگفتین اصله
                      برادر عزیز این جنس همونطور که شما از کد اصالت و این داستانا گفتین قابل پیگیری هست پس قلابی نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        بله..!
                        ممنون که شما به من یاد دادی فرق جنس اصل و فیک رو تشخیص بدم
                        اونی که شما میگی دونه ای 8 تومنه

شما هم جسارتا از زمره افرادی هستین که روی قیمت جنس تمرکز میکنه اگه میگفتیم 200 خریدیم میگفتین اصله
                        برادر عزیز این جنس همونطور که شما از کد اصالت و این داستانا گفتین قابل پیگیری هست پس قلابی نیست.

شما الان واقعا از جعبه عكس گذاشتي بگي اصل هست؟!
                        شما خيلي اصرار داري رو اين موضوع منم مسئله ايي ندارم خواستم كمك كرده باشم حالا باز اگه شما اصرار داري امي جنس شما اصله نه من ميخوام چيزي بفروشم نه شما بخري!

نظر

شما الان واقعا از جعبه عكس گذاشتي بگي اصل هست؟!
                          شما خيلي اصرار داري رو اين موضوع منم مسئله ايي ندارم خواستم كمك كرده باشم حالا باز اگه شما اصرار داري امي جنس شما اصله نه من ميخوام چيزي بفروشم نه شما بخري!
                          نه عزیزم میخوام بگم اگه بحث کد اصالت کالا هست اینم داره شما دقت کن به عکس.
                          من از دوستان عمده فروشی که دارم هر سری میلیاردی جنس وارد میکنن تو کل ایران از اصل و فیک و قلابی دارن پخش میکنن اینقدر کیفیت اینا فرق داره که اگه دست بگیری از جنسش هم متوجه میشی که اصل نیست.
                          در کل سعی کنید با قیمت کلا سرتون نزارن چون اینا واسه وارد کردن و خریدنش کلی راه واسه دور زدن و ارزون خریدنش هست

نظر

دوستان اگه کسی جایی میشناسه که کاورای spigen اصل میفروشه تو تهران لطفا به من تو پ.خ یه آماری بده ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط ghpour نمایش پست ها
                              دوستان اگه کسی جایی میشناسه که کاورای spigen اصل میفروشه تو تهران لطفا به من تو پ.خ یه آماری بده ممنون.
                              لطفا به منم پ.خ. کنید اگه آدرسی دارید..با تشکر

نظر

دوستان یه چیزی میگم تا تهشو خودنون برید
                                من یه بامپر از الاعدین خریدم 10 تومن 15 بود من 10 دادم
                                بعد عینا" همونو تو نگین ظفر ( شریعتی سر ظفر یه مغازه 70 , 60 , 50 ) گذاشته بودن :d :d :d
                                بابا اخه گرون فروشی تا چه حد

نظر

صبر کنید ..
                                X