اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اقا من ديروز رفتم پايتخت يه كيف چرمي عالي spigen اصلي ساخت كره به قيمت ١١٠ تومن و يه moshi ivisor xt شفاف واسه فايو خريدم به قيمت ٧٥ تومن. كيف كه عاليه واي چن تا مطلب راجع به محافظ صفحه ميخاستم بگم.
    تاچش عاليه و كيفيت صفحه رو اصلا كم نميكنه اما ضخيمه يجورايي ام گوشي رو زشت كرده و اسكرين زير در حالت خاموش به جاي مشكي به طوسي ميزنه ضمنا يه حالت اويل افكت هم داره كه خيلي رو مخه.
    كلا ازش خوشم نيومد
    ميخام برش دارم و گوشي رو بدون محافظ استفاده كنم چون هر محافظي خريدم يه جاي كارش لنگ ميزده
    از تهرانيا هر كي غرب بود بياد محافظ رو بش بدم چون فك نميكنم از بهتر ديگه تو اين بازار خراب پيدا بشه. يادش بخير يكي رو ميشناختم كه zagg اصل وارد ميكرد

Sent from my iPhone 5 Golden Design using Tapatalk
    ویرایش توسط iLOST : https://i-phone.ir/forums/member/8498-ilost در ساعت 24-07-2013, 03:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
      اقا من ديروز رفتم پايتخت يه كيف چرمي عالي spigen اصلي ساخت كره به قيمت ١١٠ تومن و يه moshi ivisor xt شفاف واسه فايو خريدم به قيمت ٧٥ تومن. كيف كه عاليه واي چن تا مطلب راجع به محافظ صفحه ميخاستم بگم.
      تاچش عاليه و كيفيت صفحه رو اصلا كم نميكنه اما ضخيمه يجورايي ام گوشي رو زشت كرده و اسكرين زير در حالت خاموش به جاي مشكي به طوسي ميزنه ضمنا يه حالت اويل افكت هم داره كه خيلي رو مخه.
      كلا ازش خوشم نيومد
      ميخام برش دارم و گوشي رو بدون محافظ استفاده كنم چون هر محافظي خريدم يه جاي كارش لنگ ميزده
      از تهرانيا هر كي غرب بود بياد محافظ رو بش بدم چون فك نميكنم از بهتر ديگه تو اين بازار خراب پيدا بشه. يادش بخير يكي رو ميشناختم كه zagg اصل وارد ميكرد

Sent from my iPhone 5 Golden Design using Tapatalk
      میشه لطف کنی یه عکس از گوشی با اسکرین پروتکتورش بزاری

نظر

• نوشته اصلی توسط scarecrow نمایش پست ها
        میشه لطف کنی یه عکس از گوشی با اسکرین پروتکتورش بزاری
        شرمنده. ديگه كندمش

Sent from my Golden design iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

• دنبال قاب هستم که گوشی را سنگین نکنه دقیقا مثل \شت خود گوشی باشه و مهمتر از همه جا و خط نندازه
          ایفون 5 مشکی دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط take نمایش پست ها
            دنبال قاب هستم که گوشی را سنگین نکنه دقیقا مثل \شت خود گوشی باشه و مهمتر از همه جا و خط نندازه
            ایفون 5 مشکی دارم
            بهترین انتخاب برای شما میتونه ozaki 0.3mm, ,0.3g باشه
            ویرایش توسط scarecrow : https://i-phone.ir/forums/member/73852-scarecrow در ساعت 25-07-2013, 10:57 PM

نظر

• محافظ صفحه نمایشی هم داریم که هم شفاف باشه هم اثر انگشت نزاره؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                محافظ صفحه نمایشی هم داریم که هم شفاف باشه هم اثر انگشت نزاره؟؟؟؟
                ozaki

نظر

• من ی قاب خریدم توش محافظ moshi هم داره اینو بندازم شفاف و اثر انگشت نمیندازه؟

نظر

• سلام دوستان من یه گارد Remax گرفتم گوشی هم پشت و رو پرچسب داره وقتی گارد رو ویزارم پشت گوشی چون گاردش ژله ای هستش کلمل میچسبه به گوشی یه حالت مات سفید رنگ بعضی جاهاش پیدا میکنه می خوام ببینم اگه تو دست عرق کنه مشکلی واسه رنگش پیش نمیاد آیفون 5 سفید مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan0641 نمایش پست ها
                      سلام دوستان من یه گارد Remax گرفتم گوشی هم پشت و رو پرچسب داره وقتی گارد رو ویزارم پشت گوشی چون گاردش ژله ای هستش کلمل میچسبه به گوشی یه حالت مات سفید رنگ بعضی جاهاش پیدا میکنه می خوام ببینم اگه تو دست عرق کنه مشکلی واسه رنگش پیش نمیاد آیفون 5 سفید مرسی

خیر مشکلی ندارد

نظر

• سلام بر همگی
                        من دنبال داک آیفون 5 می گردم ! کسی موردی رو پیشنهاد می کنه ؟ قیمتش حدوداً تو چه رنجی هستش ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط citrix نمایش پست ها
                          سلام بر همگی
                          من دنبال داک آیفون 5 می گردم ! کسی موردی رو پیشنهاد می کنه ؟ قیمتش حدوداً تو چه رنجی هستش ؟
                          دوست عزیز داک واسه ایفون 5 در حال حاظر وجود نداره.برای اینجور کارها باید تبدیل 30پین به لایتینیگ و بگیرید
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                            دوست عزیز داک واسه ایفون 5 در حال حاظر وجود نداره.برای اینجور کارها باید تبدیل 30پین به لایتینیگ و بگیرید
                            من هم دنبال داک میگردم البته فقط تو اینترنت گشتم.مگه میشه وجود نداشته باشه؟تو ویدیوهای تبلیغاتی اپل دیدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
                              من هم دنبال داک میگردم البته فقط تو اینترنت گشتم.مگه میشه وجود نداشته باشه؟تو ویدیوهای تبلیغاتی اپل دیدم.
                              پايتخت برو شايد پيدا كني

نظر

• نوشته اصلی توسط Imoh@ma@d نمایش پست ها
                                پايتخت برو شايد پيدا كني
                                شما تاحالا دیدید تو بازار؟

نظر

صبر کنید ..
                                X