اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید لوارم جانبی IPhone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام.ببخشید یه اسپیکر خوب با تفکیک صدای واضح و همچنین صدای بلند برا ایفون میخواستم.مواقعی که میریم تفریح و کوه اینا.جمو جور و شیک باشه. چی خوبه؟

نظر

اقا من الان 4 ساله ایفون دارم و هیچ موقه برچسب نزدم روشون و هیچ خط و خشی هم نیوفتاده خیلی هم ردیف بودن تا کنون .

من نمیدونم شماها چیکارش میکنید که خش میوفته روی گوشی .

بله خش میوفته اگر با تیغ یا چیزی برخورد کنه ولی با دست و تو جیب رفتن که نمیوفته روش .. دیگه اون محافظ ضد خش روش پس چیه که این همه تبلیغ میکنن .

اون محافظ zagg و ozaki و مارک دیگه هم برای همون تیغ و برخورد با چیز نوک تیز هست اجتمالا ..

مراقب باشید مشکلی براش پیش نمیاد ..

نظر

دوستان به نظرتون ارزش داره ١٨٠ تومن به بامپر Spigen SGP Case IPhone 5 Neo Hybrid EX Slim Vividپول به بدم؟
        ساپرت سايت گفت از خارج برام ارسال ميشه.و قيمت رو با دلار حساب ميكنن

Sent from my iphone5 using Tapatalk
        ویرایش توسط Iphone :-) : https://i-phone.ir/forums/member/109045-iphone در ساعت 17-04-2013, 10:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
          دوستان به نظرتون ارزش داره ١٨٠ تومن به بامپر Spigen SGP Case IPhone 5 Neo Hybrid EX Slim Vividپول به بدم؟

قیمت با دلار چند هست ؟

نظر

والا من چند وقت پيش دوبي بودم اين بامپر اونجا ٢٥ يا ٢٠$ بود ولي اين سايت زده ٣٤$ +١٣$ پست
            دقيق يادم نيس قيمت پست
            اگه ميخواين ميتونم ادرس رو پ خ كنم

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها

سلام . در پرشين تولز ديدم يكي براي فروش گذاشته بود ٦٠ تومن ! به شرط اصل ميداد ! قيمت دلاريش هم ٣٠ دلاره !

Sent from my iPad 3 using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط sokote_sard نمایش پست ها
                سلام.ببخشید یه اسپیکر خوب با تفکیک صدای واضح و همچنین صدای بلند برا ایفون میخواستم.مواقعی که میریم تفریح و کوه اینا.جمو جور و شیک باشه. چی خوبه؟
                به نظر من اول ihome و بعدش jbl ، تو ايران اين. دوتا بيشتر هستن ، ihome صداي خيلي خوبي داره يكي دو مورد امتحان كردم

نظر

بامپري كه ميگفتم رو امروز از مغازه دوست بابام ٣٠ تومن خريدم

نظر

سلام ببخشید داک شارژ ایستاده برا ایفون 5 سراغ ندارین؟ و دیگه اینکه یه محافظ صفحه میخوام که شفاف باشه لک نگیره و زیر نور خورشید خوانا باشه. و دیگه کیف خوشکل هم میخوام براش.ترجیحا حالت کیسه ای. لپتاپی نمیخوام. یه چیز شیک باشه. ممنون میشم کمکم کنید.اگه فروشگاه و سایتی داره بگین. دمتون گرم

نظر

داک شارژر original برای ۵ نداریم.،
                      چرا بامپر نمیزاری داداش؟

iPhone5 using Tapatalk   

نظر

کلا داک شارژ نیست برا ایفون 5 ؟

نظر

سلام ببخشید داک شارژ ایستاده برا ایفون 5 سراغ ندارین؟ و دیگه اینکه یه محافظ صفحه میخوام که شفاف باشه لک نگیره و زیر نور خورشید خوانا باشه. و دیگه کیف خوشکل هم میخوام براش.ترجیحا حالت کیسه ای. لپتاپی نمیخوام. یه چیز شیک باشه. ممنون میشم کمکم کنید.اگه فروشگاه و سایتی داره بگین. دمتون گرم
                          به نظر من نهایت لذت استفاده از آیفون بدون هیچ محافظ کیف و بامپری می باشد
                          به شخصه آیفونم نه کیف داره نه محافظ صفحه نه هیچ چیز دیگه!

نظر

فروشگاهی چیزی میشناسین که اسپیکرهای ihome داشته باشن؟

نظر

فروشگاهی چیزی میشناسین که اسپیکرهای ihome داشته باشن؟
                              رایانه و ماشین های اداری :: اپل :: iPod & iPhone :: بلندگو و سیستم صوتی iPhone و iPod :: iD3 for iPod, iPhone and iPad - چاره: فروشگاه اینترنتی

نظر

دستت درد نکنه ولی اینا خیلی گرون و بزرگه.من مدل imh79 رو میخواستم

نظر

صبر کنید ..
                                X