اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
    کاش این جناب امین 697 میگفتن بعد از اون 48 ساعت چقدر طول میکشه تا پول به حساب شما برگرده؟چون اون دیگه دیجی کالا نیست سیستم بانکی کشوره چون من خودم تجربه خرید یه مایع تمیز کننده ساده از این شرکت دارم و معیوب بودن اون و دقیقا تا پول به حساب من برگشت 4 روز طول کشید 48 ساعت تا دیجی اومد قبول کرد کالا معیوب و باز شده بوده و دقیقا 48 ساعت تا پول کالا که مبلغش هم ناچیز بود و به میلیون نمیرسیده برگشت به حساب بنده
    و این خلاف فرمایشات ایشون هست
    دقیقا روز شنبه که پذیرش شد کالا یکشنبه حدود ساعت 18.40 اس ام اس بانک امد واریز شد برام . دقیقا کمتر از 24 ساعت - همزمان 9 هزار تومان هم جدا پول پست هم جداگانه واریز کردن

نظر

• خب این شانس شماست
      چون اطرافیلن بنده هیچکدوم از این شانس ها با این شرکت نداشتن و اکثرا کارشون به شکایت کشیده

نظر

• چرا شانس این اولین بار بنده نبوده - تا به حال 4 بار مرجوعی داشتم همگی به موقع مبغلشون مرجع شده و به شدیدا هم از خدمات دیجی کالا راضی هستم
        اکثرا اونهایی که کارشون به شکایت به قوله شما کشیده حتما مشکلی داشتن ... شما یه نقل قول از دوستان شنید هر وقت شخصا به مشکل برخور خوردی نقل خود از خرید خودتون کنید .

اینم خرید های خودم فقط ظرف امروز دیروز وقتی یه فروشگاه معتبر باشه خیال طرف هم بابت خرید راحته دیجی کالا بهترین فروشگاه اینترنتی ایرانه - هیچ کسی هم با شایعه های بی اس نمیتونه وجه این فروشگاه معتبر را خراب کنه

دستشون هم درد نکنه

نظر

• [QUOTE=amin697;1037721]چرا شانس این اولین بار بنده نبوده - تا به حال 4 بار مرجوعی داشتم همگی به موقع مبغلشون مرجع شده و به شدیدا هم از خدمات دیجی کالا راضی هستم
          اکثرا اونهایی که کارشون به شکایت به قوله شما کشیده حتما مشکلی داشتن ... شما یه نقل قول از دوستان شنید هر وقت شخصا به مشکل برخور خوردی نقل خود از خرید خودتون کنید .

اینم خرید های خودم فقط ظرف امروز دیروز وقتی یه فروشگاه معتبر باشه خیال طرف هم بابت خرید راحته دیجی کالا بهترین فروشگاه اینترنتی ایرانه - هیچ کسی هم با شایعه های بی اس نمیتونه وجه این فروشگاه معتبر را خراب کنه

دستشون هم درد نکنه

[/QUOTE

اولا دوستان منظورم پسر عمو و خانوادست و فکر نمیکنم این جز شنیده ها محسوب بشه
          دوما برای بار اخر بهت پیشنهاد میکنم تعیین تکلیف برای پست گذاشتن دیگران نکنی که هروقت خودم مشکلی پیدا کردم بیام نظر بدم. به شما چه مربوط؟؟؟
          و این رپورتاژ های شما بوداره چون انگار یه نفعی از این شرکت میبری که اینجوری براشون تبلیغ میکنی

نظر

• برای اخر منم به شما میگم وقتی شخصی را مخاطب قرار میدی انتظار اینو نداشته باش کسی جوابتو نده ( بهتره قوانین فرویم سایت ) مطالعه کنی
            شما خودت فروشنده هستی همه را مثله خودت میبینی - بنده مصرف کننده هستم . وقتی ببنیم اطلاعات نادرست غلط از یه شرکت معتبر به کذب گفته میشه با مدرک پست میذارم مثله بعضی ها با خیال پردازی و هراب کردن پست های بیهوده نمیذارم .
            با تاسیس فروشگاهی معتبر نون خیلی ها از رونق افتاده
            آره من نفع میبرم چرا نبرم ؟ به این صورت میبرم که با خرید های زیاد تا به الان حدود 29 میلیون تقریبا خریدی که از این شرکت داشتم راضی هستم و به دوستان هم خصوصا شهرستانی های عزیز که دسترسی به فروشگاهای معتبر ندارن توصیه میکنم

موبایل را با خیال راحت از این دیجی کالا یا آل دیجیتال تهیه کنند .

نظر

• شرکت آورند هم گارانتی ایفون

روی نقشه سایت کلیک کنید هر استانی که هستید فروشگاه معتبر بهتون معرفی میکنه اگر هم حضوری خواستید خرید کنید از اون فروشگاها خرید کنید

نمایندگان فعال

نظر

• با سلام به اعضاي محترم
                ميخواستم بدونم اگر يك آيفون ٧ بخوام از دبي بخرم و آنلاك فكتوري باشه و اكبند هم باشه آيا خوب هست يا نميشه از دبي ايفون خريد؟ ممنونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• شَما 100 تا هم بیار مشکلی نداره . خرید کن

نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
                  با سلام به اعضاي محترم
                  ميخواستم بدونم اگر يك آيفون ٧ بخوام از دبي بخرم و آنلاك فكتوري باشه و اكبند هم باشه آيا خوب هست يا نميشه از دبي ايفون خريد؟ ممنونم

نظر

• سلام
                    دوستانی که از دیجی کالا تجربه خرید ایفون ۷ داشتند آیا گوشی ها با پلمپ اصلی خود اپل هست ؟

نظر

• بله جناب پلمپ هست و اکتیو نشده

نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
                      سلام
                      دوستانی که از دیجی کالا تجربه خرید ایفون ۷ داشتند آیا گوشی ها با پلمپ اصلی خود اپل هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط rezanoroozy نمایش پست ها
                        سلام
                        آیفون های مدیا پردازش اکتیو نشده هستند اما دوباره پک میشن چون زیرش کارت گارانتی میره.

نظر

• نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
                          آیفون های مدیا پردازش اکتیو نشده هستند اما دوباره پک میشن چون زیرش کارت گارانتی میره.
                          یکسری هاشون اکتیو شده هستند دوست عزیز. امروز وقتی می خواستم برای کسی خریداری کنم یکی دو مورد را با فروشنده تست کردیم که اکتیو بودند.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                            یکسری هاشون اکتیو شده هستند دوست عزیز. امروز وقتی می خواستم برای کسی خریداری کنم یکی دو مورد را با فروشنده تست کردیم که اکتیو بودند.

بله متاسفانه از من هم بار اول اکتیو شده بود و حتی سیمکارت توش نبود با اینکه آنلاک اپراتور بود ولی در کل باید از خرید این موارد امتناع کرد و درخواست دیگری کنیم. اما عرفش اینه که اکتیو نشده باشه.

نظر

• با عرض سلام
                              دوستان چند روز پیش یک ایفون ۷ مشکی مات واسه یکی از دوستان خریدیم.قبل از پملمپ من خودم چکش کردم توی سایت اپل سریال نامبر رو که نوشت گوشی رو اکتیو کنین و اکتیو نیست،
                              پلمپ هم همون پلمپ جدید اپل بود با زبونه سبز زنگش پایین جعبه و بدون هیچ مشکلی و گوشی بدون ICCID هست و انلاک فکتوری.
                              ولی وقتی گوشی رو باز کردیم و خواستیم اکتیو کنیم گوشی شارژ نداشت و خاموش بود.یکم زدیم تو شارژ تا روشن شد ۴ درصد شارژ شد و اکتیو کردیم
                              نظر شما اساتید چیه؟!؟یعنی مشکلی داشته که خاموش شده بود؟!سیستم گوشی هم iOS 10.0.2 است.
                              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط lion71 نمایش پست ها
                                با عرض سلام
                                دوستان چند روز پیش یک ایفون ۷ مشکی مات واسه یکی از دوستان خریدیم.قبل از پملمپ من خودم چکش کردم توی سایت اپل سریال نامبر رو که نوشت گوشی رو اکتیو کنین و اکتیو نیست،
                                پلمپ هم همون پلمپ جدید اپل بود با زبونه سبز زنگش پایین جعبه و بدون هیچ مشکلی و گوشی بدون ICCID هست و انلاک فکتوری.
                                ولی وقتی گوشی رو باز کردیم و خواستیم اکتیو کنیم گوشی شارژ نداشت و خاموش بود.یکم زدیم تو شارژ تا روشن شد ۴ درصد شارژ شد و اکتیو کردیم
                                نظر شما اساتید چیه؟!؟یعنی مشکلی داشته که خاموش شده بود؟!سیستم گوشی هم iOS 10.0.2 است.
                                مرسی
                                درود. گوشی روشن که داخل جعبه قرار نمی دهند! گوشی صرفا یک مقدار شارژ برای تست سخت افزار در کارخانه و تست اولیه دارد که بزای شما کم بود. حساس نباشید.

نظر

صبر کنید ..
                                X