اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پست بخاطر عدم رعایت بند 16 قوانین انجمن ویرایش شد

درصورت تکرار بدون هیچگونه اطلاعی پست کاربر حذف خواهد شد

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 16-10-2016, 12:29 AM

نظر

• کرج
      مشکی ۱۲۸ امروز قیمت گرفتم بدون iccid lla ۳۱۷۰
      جت بلک ۳۳۰۰

تهران
      ۳۲۰۰ بلک
      ۳۱۰۰ نقرهای
      ۳۱۵۰ رزگلد
      ۳۳۵۰ جت بلک

نظر

• رنگ سیلور

ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 15-10-2016, 11:03 PM

نظر

• دوستان به نظرتون قیمت تا چقدر کاهش پیدا میکنه با توجه به قیمت ۳۶۰۰ دلار و بازار در هم بر هم و شایعات طرح رجیستری؟
          و تا کی ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ariaaa نمایش پست ها
            دوستان به نظرتون قیمت تا چقدر کاهش پیدا میکنه با توجه به قیمت ۳۶۰۰ دلار و بازار در هم بر هم و شایعات طرح رجیستری؟
            و تا کی ؟
            درود
            همینجوری پیش بره تا اخر مهر ماه بی شک ۱۲۸ گیگ به زیر ۳ تومن هم میرسه و ۲۵۶ گیگ هم میاد تو رنج قیمت ۳۰۰۰ تا ۳۰۵۰
            چند روز صبر کنید پارت ll/a انلاک فکتوری بدون icc id تولید جدید میرسه با قیمت مناسب میتونید خریداری کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
              درود
              همینجوری پیش بره تا اخر مهر ماه بی شک ۱۲۸ گیگ به زیر ۳ تومن هم میرسه و ۲۵۶ گیگ هم میاد تو رنج قیمت ۳۰۰۰ تا ۳۰۵۰
              چند روز صبر کنید پارت ll/a انلاک فکتوری بدون icc id تولید جدید میرسه با قیمت مناسب میتونید خریداری کنید
              خیلی ممنونم
              تنها نگرانی من اجرا شدن طرح رجیستری وگرون و کمیاب شدن این گوشی هست
              وگرنه عجله ای ندارم
              در این مورد اطلاعی دارین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ariaaa نمایش پست ها
                خیلی ممنونم
                تنها نگرانی من اجرا شدن طرح رجیستری وگرون و کمیاب شدن این گوشی هست
                وگرنه عجله ای ندارم
                در این مورد اطلاعی دارین؟
                فعلا که خوشبختانه خبری از اجرایی شدن طرح رجیستر نیست ( اما زمان دقیق اجرایی شدن طرح مشخص نیست، شاید همین ۲ روز دیگه باشه شاید هم تا اخر سال اجرا نشه )
                اما در مورد کاهش قیمت.
                هیمن امروز از همین قیمت هایی هم که خودم چندتا پست بالاتر قرار دادم، پایینتر هم تو بازار قیمت دارم ( پارت نامبر zd/a المان، انلاک فکتوری )
                ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 16-10-2016, 12:41 AM

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                  تصمیم من برای خرید این گوشی جدیه اما مشکلایی که راجب آیفون 7 میشنوم آدم رو منصرف میکنه
                  یکی میگه وقتی باهاش کار میکنی صدای فن میده یکی میگه مشکل شبکه داره و.....

آیا این مشکلا واقعین یا شایعست ؟

به نظر شما توی خرید 6s رو انتخاب کنم ؟ یا 7 ؟

نظر

• درود....الان دو مشکل بیشتر تو دید اومده...
                    نویز صدای فیلم های ضبط شده خصوصا در حالت 4k
                    صدای نویز از پشت دستگاه توی فعالیت های سنگین

من دو هفته پیش یه ایفون بصورت اینترنتی خریداری کردم فیلم های ضبط شده با دوربینش رو تماشا می کردم متوجه نویز صدا شدم ...خدا رو شکر توی مهلت تست پسش دادم
                    و دیروز بازار رفتم و حضوری یکی خریداری کردم و هیچ مشکلی نداره

هنگام خرید : از فروشنده بخواین جلوی خودتون که توی حالت 4k فیلم بگیره و سپس فیلم رو تماشا کنید اسپیکر گوشی رو به گوشتون نزدیک اگه فیلم ضبط شده دارای نویز صدای اضافه بود بدونید گوشی مشکل داره....اگه نویز نداشت تقریبا میشه گفت گوشی سالم هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.rad30 نمایش پست ها
                      درود....الان دو مشکل بیشتر تو دید اومده...
                      نویز صدای فیلم های ضبط شده خصوصا در حالت 4k
                      صدای نویز از پشت دستگاه توی فعالیت های سنگین

من دو هفته پیش یه ایفون بصورت اینترنتی خریداری کردم فیلم های ضبط شده با دوربینش رو تماشا می کردم متوجه نویز صدا شدم ...خدا رو شکر توی مهلت تست پسش دادم
                      و دیروز بازار رفتم و حضوری یکی خریداری کردم و هیچ مشکلی نداره

هنگام خرید : از فروشنده بخواین جلوی خودتون که توی حالت 4k فیلم بگیره و سپس فیلم رو تماشا کنید اسپیکر گوشی رو به گوشتون نزدیک اگه فیلم ضبط شده دارای نویز صدای اضافه بود بدونید گوشی مشکل داره....اگه نویز نداشت تقریبا میشه گفت گوشی سالم هستش.
                      مشکل حافظه 32 گیگ هم هست!!!!!!!

نظر

• بله هست فعلا . صبر کنید سری جدید تولید های به روز وارد کشور بشه شاید اپل رفع کرده باشه .

نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها

نظر

• نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
                          بله مشترکه فرقی نداره .... 32،128،256

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.rad30 نمایش پست ها
                            بله مشترکه فرقی نداره .... 32،128،256
                            پس چرا میگن فقط 32 گیگ مشکل داره؟

نظر

درود
                              خدمت شما :

بررسی وضعیت حافظه مدل 32 گیگابایتی آیفون 7/7 پلاس [ ویدئو ]

نظر

من و چند نفر از دوستان توی نسخه 128 گیگ مشکل داشتیم. توی صفحه قبل توضیح دادم!

نظر

صبر کنید ..
                                X