اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    ببخشيد قسمت موزيك منظور از سه ماه رايگان چيه ميزنم انگار بايد بازم اشتراك خريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با تست امروز مطمئن شدم آیفون 7 با اینترنت نسل چهار همراه اول مشکل داره
      دو تا گوشی با سیم کارت usimو بسته اینترنتی یکیش آیفون 7 و دیگری s7 edge
      تو تصویر معلومه که اس 7 نسل چهار وصله و آیفون نسل سه

نظر

• با سلام
        گوشی آیفون 7 دارم ولی هندزفری بلوتوثم رو پیدا نمیکنه؟؟؟
        هر چی سرچ می کنه پیدا نمیشه
        ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• سلام دوستان به مسئله اي هست گفتم ازتون بپرسم، بعضي وقتا كه تماس ميگيرم و سنسور عمل ميكنه و صفحه گوشي خاموش ميشه بعد از برداشتن گوشي از روي گوشم صفحه روشن نميشه و فقط با فشردم دكمه هوم صفحه روشن ميشه مشكل ازچيه؟؟

نظر

• بعد از اين كه از ios 9.2.1 به ios 9.3.1 آپديت كردم متن آخرين خبر و كتاب آيبوك رو به اين صورت نشون ميده. يعني كلمات آخر سطر رو نصفه نشون ميده. مشكل چيه دوستان؟

نظر

• سلام و وقت یخیر.
              آیفون 7 من از دیروز یکباره وقتی تلفن صحبت میکنم صدای مکالمه به شدت افت کرده.جوری که انگار طرف مقابل داره از ته چاه حرف میزنه.نه ضربه خورده نه آب...
              یک ماه هم نیست گرفتمش.
              ممنون میشم کمک کنید.

- - - - - - - - - -

سلام و وقت یخیر.
              آیفون 7 من از دیروز یکباره وقتی تلفن صحبت میکنم صدای مکالمه به شدت افت کرده.جوری که انگار طرف مقابل داره از ته چاه حرف میزنه.نه ضربه خورده نه آب...
              یک ماه هم نیست گرفتمش.
              ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط r_313 نمایش پست ها

بعد از اين كه از ios 9.2.1 به ios 9.3.1 آپديت كردم متن آخرين خبر و كتاب آيبوك رو به اين صورت نشون ميده. يعني كلمات آخر سطر رو نصفه نشون ميده. مشكل چيه دوستان؟

منم اين مشكل دارم رو ١٠.٣.١.
                قبلا اينجوري نبود. از وقتي به ١٠.٣.١ اومدم اينجوري شده. احتمالا يه باگ هستش.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
                  منم اين مشكل دارم رو ١٠.٣.١.
                  قبلا اينجوري نبود. از وقتي به ١٠.٣.١ اومدم اينجوري شده. احتمالا يه باگ هستش.
                  چجوري ميشه درستش كرد؟ خودمون بايد كاري كنيم يا بايد صبر كنيم آپديت بياد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط r_313 نمایش پست ها
                    چجوري ميشه درستش كرد؟ خودمون بايد كاري كنيم يا بايد صبر كنيم آپديت بياد؟

احتمالا بايد صبر كنيم تا اپديت بعدي بياد
                    يا ريستور كنيد.

نظر

• سلام دوستان عزيز
                      بچه ها من تازه ايفون ٧ گرفتم در مورد باطري ميخاستم راهنمايي كنيد.
                      گوشيتون تو استفاده نت 3g وب گردي تلگرام واتس اپ توييتر و دانلود از اپ استور و موزيك و كلن استفاده هاي روزمره... چقد usage ميده؟ چقد شارژ نگه ميداره؟
                      خيلي ممنون✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻

نظر

• سلام
                        ببخشيد تو برنامه تلگرام مثل نسخه اندرويدش نميشه نوتيفيكشن پياماي pin شده گروهها رو برداشت من هرچي گشتم نبود

نظر

• سلام من تازه آیفون 7 خریدم و به ios 10.3 اپدیت کردم بعضی وقتا که داخل setting میرم یه چند لحظه هنگ داره و کار نمیکنه بعد درست میشه -میشه بگین مشکا از کجاست
                          2- چطور میشه برنامه های داخل فولدر را خارج کرد و فولدر را حذف کرد
                          با تشکر

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

چرا آيتونز من هر وقت دلش ميخواد ترتيب آهنگاي توي پلي ليستمو به هم ميريزه؟

ویرایش توسط r_313 : https://i-phone.ir/forums/member/198590-r_313 در ساعت 24-04-2017, 08:15 PM

نظر

• وقتي تو تلكرام اهنكي دانلود ميكنم و اون دكمه شير رو ميزنم بيشتر برنامه ها مثله imusic ياiplay براي انتقال موزيك نمياد.مشكل از كجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Peymanat2s نمایش پست ها
                                وقتي تو تلكرام اهنكي دانلود ميكنم و اون دكمه شير رو ميزنم بيشتر برنامه ها مثله imusic ياiplay براي انتقال موزيك نمياد.مشكل از كجاست؟
                                اگه منظورتون از imusic نرم افزار music هست بايد بگم من تنها راهي كه پيدا كردم اين بود كه با نرم افزار save to cloud اون آهنگو فرستادم تو نرم افزار document قسمت itunes files و با كامپيوتر اونو تو يه فولدر ذخيره كردم و با آيتونز اون موزيكو به به آيفون منتقل كردم. اينجوري مياد تو نرم افزار music

نظر

صبر کنید ..
                                X