اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خیر فعلا راهی وجود نداره
    نوشته اصلی توسط majid141 نمایش پست ها
    دوستان سلام یه سوال

راهی وجود داره که بدون جلبریگ بشه به فایل های سیستمی گوشی دسترسی داشت از طریق کامپیوتر ؟
    مثلا آهنگهایی که تو اپ رادیو جوان هست رو داخل کامپیوتر ریخت ؟

نظر

• سلام
      10.2.1 منتشرشد

نظر

• 10.2.1 منتشر شد
        برای ایفون 7-67m

نظر

• دوستان سلام
          من حدود ده روز پیش یه گوشی آیفون هفت از یکی از مغازه های پاساژ قائم خریدم. متاسفانه چون دیروقت و قرار بود فرداش از ایران خارج بشم خیلی عجله کردم تو خرید. با توجه به اینکه سال 94 هم از همین پاساژ (البته از یه مغازه دیگه) یه ایفون شیش بدون گارانتی خریده بودم که هیچ مشکلی نداشت بنا رو بر این گذاشتم که پس فروشنده های اینجا خوشنام هستن. فوشنده محترم هم نامردی نکرد و یه آیفون هفت بدون گارانتی بهم داد که دقیقا چهار روز بعد خاموش شد و دیگه روشن نشد. طرف چون فهمیده بود ما قراره از ایران بریم مدام تاکید می کرد که اگه گوشی مشکلی پیدا کرد ببر فروشگاهای خود اپل ولی نگو از ایران خریدی بگو هدیه است تا با گارانتی بین المللی اپل خودشون برات عوضش کنن!
          بعد از اینکه گوشی خاموش شد اینجا بردم به چند تا از تعمیرکارای محلی نشون دادم گفتن مشکل نرم افزاری نیست و اگه از باتری یا مانیتور باشه بین 200 تا 500 دلار هزینه داره تعمیرش. یه مغازه هم به عنوان اپل استور معرفی کردن که از تعمیر جاروبرقی و کولر قبول می کنه تا انواع موبایل. ولی یارو میگه تا کاغذ خرید نباشه من کاری انجام نمیدم . صد در صدم که کاغذ خرید ایران رو قبول ندارن اینجا. چون میگن تمام گوشیای ایران قاچاقه و اصلا ایران تو لیست کشورایی که اینا گارانتی شو می پذیرن نیست. توی اپل استور یارو گفت این کلا مادر بوردش رفته و احتمالا قبل از اینکه گوشی رو بگیری همین طوری بوده. الان با ساپورت سنتر خود اپل هم چت کردم که میگه یا باید ببری همون اپل استور منطقه تون یا بفرستی یکی از فامیلاتون تو امریکا بیاره اینجا برای تعمیر. خلاصه بدجوری گیر کردم. از طرفی بخوام بیام ایران باید کلی هزینه بلیط و اینا بکنم و کار و زندگیم می مونه و مطمئن هم نیستم اون فروشنده کلاهبردار گوشی رو پس بگیره. به نظر شما چی کار می تونم بکنم؟ بهترین گزینه از نظر خودم اینه که گوشی رو به اون کلاهبردار پس بدم و پولم رو تمام و کمال پس بگیرم. الان فهمیدم تاکید فروشنده روی اینکه اگه مشکلی برای گوشی پیش اومد فلان کن بی دلیل نبوده چون خوب می دونسته چه گوشی ای رو داره بهم میندازه. تو سرچ اینترنتی متوجه شدم اتحادیه صنفی وجود داشته که یه مدت به این کارا رسیدگی می کرده اما متاسفانه از مهر 95 هر نوع مسئولیتی رو از خودش ساقط کرده و میگه دیگه با جنسای بدون گارانتی کاری نداریم. جالبه که به نظر میرسه اصلا خود صنف با هدف حل این مشکل تاسیس شده. حالا به نظر شما چه راهی هست که بتونم گوشی رو پس بدم و یا پولمو بگیرم یا یه گوشی سالم تحویل بگیرم؟

نظر

• سلام ، مدت زمان گارانتی گوشی از تاریخ تولیدش به مدت یک سال هستش و اگه توی این مدت مشکلی پیش بیاد شرکت اپل موظفه گوشی رو تعمیر کنه یا عوض کنه از هرجایی خریده شده باشه مهم نیست !! شرطش اینه که به اپل استور های مجاز این شرکت که جاهاشون توی وبسایت هم مشخصه مراجعه بشه !! در نهایت هزینه های اضافی که گرفته میشه بخاطر شرایط خارج از گارانتیه !! دوست من یه آیپد از یه فروشگاه توی استامبول خرید و بعد برگشت هلند گفت صفحه ش ترک خورده فشار بهش اومده ، همونجا توی امستردام بدون هیچ هزینه ای تعمیرش کردن براش !! شما گوشی و جعبه رو داری هرجا ببری باید برات درستش کنن !! اگه نکردن هزینه رو پرداخت کن چون برگشتن به ایران و پس گرفتن گوشی توسط فروشنده های ایرانی خیلی بعیده [emoji58][emoji1303]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط majid141 نمایش پست ها
              دوستان سلام یه سوال

راهی وجود داره که بدون جلبریگ بشه به فایل های سیستمی گوشی دسترسی داشت از طریق کامپیوتر ؟
              مثلا آهنگهایی که تو اپ رادیو جوان هست رو داخل کامپیوتر ریخت ؟
              بله با استفاده از اپ نصاب و داخل نصاب باید اپ رسیور رو نصب کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
                بله با استفاده از اپ نصاب و داخل نصاب باید اپ رسیور رو نصب کنی
                ميشه بيشتر توضيح بديد و لينك آموزش بزاريد

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali T نمایش پست ها
                  ميشه بيشتر توضيح بديد و لينك آموزش بزاريد

پ خ کردم برات

نظر

• دوستان سلام
                    روي ويندوز xp چه جوري ايتونز رو نصب كنم

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                      دوستان سلام
                      روي ويندوز xp چه جوري ايتونز رو نصب كنم

سلام
                      آخرین ورژن آیتونز که از ویندوز XP پشتیبانی میکند 12.1.3.6 هستش و ورژن جدیدتر از این رو نمیتونید روی ویندوز XP نصب کنید.
                      برای دانلود این نسخه از لینک زیر استفاده کنید.

download the 12.1.3.6 version for Windows XP service pack 3

Windows XP service pack 2 get iTunes 11.1.5
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 15-02-2017, 12:42 AM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        سلام
                        آخرین ورژن آیتونز که از ویندوز XP پشتیبانی میکند 12.1.3.6 هستش و ورژن جدیدتر از این رو نمیتونید روی ویندوز XP نصب کنید.
                        برای دانلود این نسخه از لینک زیر استفاده کنید.

download the 12.1.3.6 version for Windows XP service pack 3

Windows XP service pack 2 get iTunes 11.1.5
                        ممنون
                        ولي روي ٧ جواب ميده
                        الان ي نسخه دارم فكر كنم آخرين نسخه باشه ولي ٧ جواب نميده
                        بايد امتحان كنم
                        ---------
                        بله متاسفانه
                        همين ورژن رو دارم
                        روي ٧ جواب نميده
                        دوستان راه حل ندارن

ویرایش توسط srx190d : https://i-phone.ir/forums/member/185109-srx190d در ساعت 15-02-2017, 09:12 PM

نظر

• سلام
                          من دقیقا کاربرد این منو رو نمی دونم برای چی هستش

ممنون میشم توضیح بدین

ویرایش مدیریت
                          برای بهتر دیده شدن تصویر ضمیمه ، عکس در آپلود سنتر انجمن قرار گرفت
                          ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 18-02-2017, 03:06 PM دلیل: اصلاح لینک تصویر ضمیمه

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                            سلام
                            من دقیقا کاربرد این منو رو نمی دونم برای چی هستش

ممنون میشم توضیح بدین

ویرایش مدیریت
                            برای بهتر دیده شدن تصویر ضمیمه ، عکس در آپلود سنتر انجمن قرار گرفت
                            سلام
                            اگر اشتباه نکنم دکمه Home آیفون 7 و +7 با دیوایس های قبلی فرق داره و این گزینه برای احساس کردن یک کلیک واقعی هنگام فشار دادن دکمه Home هستش.
                            توضیحات تکمیلی هم در سایت اپل موجوده.

https://support.apple.com/en-us/HT207188

نظر

• دوستان یه چیز عجیب. گوشیم همه سایتها رو باز میکنه الا سایت: http://www.cadsara.com .
                              توی لپ تابم و گوشیهای دیگران تست کردم بدون هیچ مشکلی باز میشه الا گوشی من.
                              هیچ پیغام خطایی هم نمیاره.سافاری فقط یه صفحه سفید در حال لود شدن نشون میده.
                              ممنون میشم راهنمایی کنین درستش کنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                سلام
                                اگر اشتباه نکنم دکمه Home آیفون 7 و +7 با دیوایس های قبلی فرق داره و این گزینه برای احساس کردن یک کلیک واقعی هنگام فشار دادن دکمه Home هستش.
                                توضیحات تکمیلی هم در سایت اپل موجوده.

https://support.apple.com/en-us/HT207188
                                یعنی میزان فشار بر روی دکمه هوم در سه وضعیت ؟!!

نظر

صبر کنید ..
                                X