اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بله سیلکون دیرتر چرک بر میداره بهتره نسبت به چرم
    چرم فقط زیباییش کمی بیشتره
    موشی منظورم گلس رو بود Moshi AirFoil Glass Screen Protector

نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
    داداش ! من ميخام به يكي بگم از اپل استور دبي بياره ! يعني سيليكون بهتره ؟ چرك بردار نميداره ؟ يه جورايي خاك و چربي به خودش جذب نميكنه ؟ و منظورت از موشي چيه ؟ ميتوني انگليسي اسمشو بنويسي برام

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
      گوشی من ایفون 7 هست
      گوشی من یه چند باری خیس شده مثل ریختن لیوان اب و باران ولی توی اب تا حالا نیفتاده
      الان اسپیکر بالاییش موقع پخش موزیک کیفیتش خیلی اومده پایین و صداش خفه شده
      به نظرتون باید چیکار کنم؟
      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedy76 نمایش پست ها
        سلام
        گوشی من ایفون 7 هست
        گوشی من یه چند باری خیس شده مثل ریختن لیوان اب و باران ولی توی اب تا حالا نیفتاده
        الان اسپیکر بالاییش موقع پخش موزیک کیفیتش خیلی اومده پایین و صداش خفه شده
        به نظرتون باید چیکار کنم؟
        با تشکر
        يه سوزن بردار. روشو خيلي نرم تميز كن. شايد جرم گرفته

نظر

• مشکل lte

سلام
          من یک ایفون 7 خریدم خطم هم ایرانسل 4جی هست بعد از حدود 1 ماه اینترنت گوشیم نه 3جی و نه 4جی میشد فقط e میشد و بعد از 1 روز همون e هم نمیومد گوشی رو ریستور کردم درست شد الان دوباره همونجور شده با این تفاوت که e فقط میشه و هر کاری میگنم lte نمیشه.
          با تشکر از سایت خوبتون

نظر

• نوشته اصلی توسط flov نمایش پست ها
            سلام
            من یک ایفون 7 خریدم خطم هم ایرانسل 4جی هست بعد از حدود 1 ماه اینترنت گوشیم نه 3جی و نه 4جی میشد فقط e میشد و بعد از 1 روز همون e هم نمیومد گوشی رو ریستور کردم درست شد الان دوباره همونجور شده با این تفاوت که e فقط میشه و هر کاری میگنم lte نمیشه.
            با تشکر از سایت خوبتون
            عجیبه من هم چنین مشکلی داشتم یک مدت. سیمکارت های مختلف گذاشتم بعد درست شد. بنظرم چنین چیزهایی هم تست کنید.
            مدل a1661 هستید یا a1784؟

نظر

• بهترين .............. واسه ايفون چيه ؟ كه سرعت نتو كم نكنه

هرگونه بحث و سئوال در مورد برنامه های تغییر ای پی در پستهای عمومی ممنوع هستش.
              هر کدام از دوستان که مایل بودند میتونند فقط از طریق پیام خصوصی به شما اعلام کنند. لطفا این بحث رو ادامه ندهید.
              پست شما ویرایش شد.

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 20-01-2017, 03:09 PM

نظر

• با سلام
                دوستان من از گوشیم تست سخت افزار رو با برنامه AnTuTu Benchmark آخرین ورژنش گرفتم.ولی چرا نتیجه تست اینطور نشون داده!!؟؟
                یعنی بالاتر از ایفون ۷ پلاس؟؟
                ۲ بار هم این تست رو در فاصله زمانی انجام دادم.
                گوشیم ایفون ۷ با حافظه ۱۲۸گیگ است.

مرسی

نظر

• تست 7 پلاس حدودا بین 186000 تا 190000 هست کمتر نمیشه همیشه همین رنج هست گوشی شما بخاطر پایین بودم 1 گیگ رم کمتر امتیازش پایین هست . برای ایفون 7 هم همین رنج 17000 هست

نوشته اصلی توسط lion71 نمایش پست ها
                  با سلام
                  دوستان من از گوشیم تست سخت افزار رو با برنامه AnTuTu Benchmark آخرین ورژنش گرفتم.ولی چرا نتیجه تست اینطور نشون داده!!؟؟
                  یعنی بالاتر از ایفون ۷ پلاس؟؟
                  ۲ بار هم این تست رو در فاصله زمانی انجام دادم.
                  گوشیم ایفون ۷ با حافظه ۱۲۸گیگ است.

مرسی

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                    تست 7 پلاس حدودا بین 186000 تا 190000 هست کمتر نمیشه همیشه همین رنج هست گوشی شما بخاطر پایین بودم 1 گیگ رم کمتر امتیازش پایین هست . برای ایفون 7 هم همین رنج 17000 هست
                    خب پس این برنامه برحسب چه چیزی این امتیازات رو میده که بخواد بالا بره یا پایین این امتیازات!!!مگه همه گوشیا از نظر سخت افزار یکی نیستن!!!
                    پس گوشی منم باید در زیر ایفون ۷+ قرار میداد نه اینکه بالاش.
                    ظاهرا اعتمادی به امتیازات این برنامه ها نیست!

نظر

• داخله خوده برنامه یکسری امتیاز دیفالت وجود داره ربطی نداره

برنامه کاملا دقیق درست بنچ میکنه

امتیاز بنچ پلاس با اختلاف از 7 بیشتره

خب پس این برنامه برحسب چه چیزی این امتیازات رو میده که بخواد بالا بره یا پایین این امتیازات!!!مگه همه گوشیا از نظر سخت افزار یکی نیستن!!!

نظر

• خدمت شما اینم گوشی خودم

نظر

• دوستان اين برنامه Adblock واسه اطلاعات شخصيمون مشكلي ايجاد نميكنه ؟

نظر

• سلام دوستان
                            يه مشكلي هست كه واقعا داره اذيتم ميكنه! من وقتي يه نفرو ذخيره ميكنم تو كانتكت گوشيم اگر اون فرد تلگرام داشته باشه بعد از يه مدتي ازش دوتا درست ميكنه. يعني مثلا ميرم ميبينم طرف اسمش دوبار ذخيره شده. بعضي موقع ها هم ميبينم طرف مثلا چهاربار ذخيره شده. احساسم اينه كه تلگرام اين مشكلو به وجود مياره. ميخواستم بدونم كسي هس به اين مشكل خورده باشه؟ راه حلي سراغ داريم؟
                            ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              يه مشكلي هست كه واقعا داره اذيتم ميكنه! من وقتي يه نفرو ذخيره ميكنم تو كانتكت گوشيم اگر اون فرد تلگرام داشته باشه بعد از يه مدتي ازش دوتا درست ميكنه. يعني مثلا ميرم ميبينم طرف اسمش دوبار ذخيره شده. بعضي موقع ها هم ميبينم طرف مثلا چهاربار ذخيره شده. احساسم اينه كه تلگرام اين مشكلو به وجود مياره. ميخواستم بدونم كسي هس به اين مشكل خورده باشه؟ راه حلي سراغ داريم؟
                              ممنون
                              اگه
                              اون فرد دیلیت اکانت کنه و اکانت جدید بسازه فکرکنم اینجوری میشه

نظر

• دوستان سلام یه سوال

راهی وجود داره که بدون جلبریگ بشه به فایل های سیستمی گوشی دسترسی داشت از طریق کامپیوتر ؟
                                مثلا آهنگهایی که تو اپ رادیو جوان هست رو داخل کامپیوتر ریخت ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X