اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 2 تا سوال 1 اینکه بین فریم و صفحه بالای گوشی یه مقداری فاصله اس که گرد و خاک توش جمع میشه و نوک کاغذ میره توش نظرتون چیه 2 اینکه آیا میشه برنامه های دانلود شده از اپ استور با گوشی رو به کامپیوتر منتقل کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
      2 تا سوال 1 اینکه بین فریم و صفحه بالای گوشی یه مقداری فاصله اس که گرد و خاک توش جمع میشه و نوک کاغذ میره توش نظرتون چیه 2 اینکه آیا میشه برنامه های دانلود شده از اپ استور با گوشی رو به کامپیوتر منتقل کرد
      ١- استفاده از گارد
      ٢- اين سوال منم هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.hh نمایش پست ها
        سلام
        ببخشيد قسمت موزيك منظور از سه ماه رايگان چيه ميزنم انگار بايد بازم اشتراك خريد

تا اونجايي كه من اطلاع دارم براي استفاده از سه ماه اشتراك رايگان بايد ١٠ دلار در حسابتون موجود باشه. استفاده نميكنه. فقط بايد موجود باشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط r_313 نمایش پست ها
          ١- استفاده از گارد
          ٢- اين سوال منم هست

منظورم اینه این یه مقدار فاصله طبیعیه چون گرد و خاک جمع می کنه یا گوشی مثلا ریفربیشدی چیزی هست ؟

نظر

• لازم نیست بعد خرید یه بار ریست فکتوری کرد گوشی رو ؟

نظر

تا اونجايي كه من اطلاع دارم براي استفاده از سه ماه اشتراك رايگان بايد ١٠ دلار در حسابتون موجود باشه. استفاده نميكنه. فقط بايد موجود باشه.

راحته فعال كردن حساب يا ببرم بيرون برام فعال كنن

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7

نوشته اصلی توسط Anonymous2580 نمایش پست ها
                منظورم اینه این یه مقدار فاصله طبیعیه چون گرد و خاک جمع می کنه یا گوشی مثلا ریفربیشدی چیزی هست ؟
                نه. برا منم اينجوريه. ريبربيشد نيست. اپل حساسيت زيادي روي اتصال بدنه به صفحه نمايش به خرج داده كه اين كار باعث شده كمي آيفون آسيب پذير بشه. اما در واقع ميبينيم كه در اين قسمت زيباتر از گوشياي ديگست.

نظر

نميدونم. من فعال نكردم. ولي فكر نميكنم سخت باشه
                  منم اگه گيفت كارت خريدم فعالش ميكنم.

نظر

چرا آيتونز من هر وقت دلش ميخواد ترتيب آهنگاي توي پلي ليستمو به هم ميريزه؟

دوستان كسي نيست جواب منو بده؟ تو آيفونم وقتي تو music اديت رو ميزنم و آهنگارو مرتب ميكنم و دان ميكنم بر ميگرده به وضعيت قبلي. كسي بلد نيست؟

نظر

مطمئن نیستم ولی فک کنم چون متعلق به خود اپل هست این سرویس با گیفت کارت آیتونز هم بشه فعالش کرد یه گیفت کارت 15 دلاری بگیری فکر کنم بتونی یه ماهه اش رو 10 دلار اکتیو کنی ولی باز از دیگران هم بپرس

نظر

• دقيقا همونجايي كه save to cloud هست يه سري برنامه مياره كه ميشه به اونا انتقال داد موزيكو،من يه برنامه كرفتم به نامه imusic اين برنامه رو اونجا نمايش نميده كه موزيكو بفرستم تو اين برنامه.

نظر

• سلام من تازه آیفون 7 خریدم و به ios 10.3 اپدیت کردم بعضی وقتا که داخل setting میرم یه چند لحظه هنگ داره و کار نمیکنه بعد درست میشه -میشه بگین مشکا از کجاست
                          با تشکر

نظر

• چرا نمي ذاره با ديتاي سيمكارت اپ هاي بالاي 100 مگ رو دانلود كنم از اپ استور خيلي رو مخه ديشب بسته نامحدود دو ساعته خريدم هر كاري كردم نذاشت بازي هاي بالاي ١٠٠ مگ مثل nfs most wanted رو دانلود كنم راهي هست بذاره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط tanha61 نمایش پست ها
                            سلام من تازه آیفون 7 خریدم و به ios 10.3 اپدیت کردم بعضی وقتا که داخل setting میرم یه چند لحظه هنگ داره و کار نمیکنه بعد درست میشه -میشه بگین مشکا از کجاست
                            با تشکر
                            از اين باگ هاي عجيب غريب زياد داره iOS

نظر

• نوشته اصلی توسط tanha61 نمایش پست ها
                              سلام من تازه آیفون 7 خریدم و به ios 10.3 اپدیت کردم بعضی وقتا که داخل setting میرم یه چند لحظه هنگ داره و کار نمیکنه بعد درست میشه -میشه بگین مشکا از کجاست
                              با تشکر
                              درود
                              با ایپد پرو ۹.۷ در ورژن ۱۰.۳ دقیقا همین مشکل رو تو بیشتر قسمت ها دارم و برادرم با ایفون ۷ ورژن ۱۰.۳ دقیقا مشکل شمارو داره
                              مشکل از iOS 10.3 هست و باید تا اپدیت بعدی با این مشکل کنار اومد
                              ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 25-04-2017, 10:31 PM

نظر

• ا سلام وقت بخیر

من امروز در یک مغازه رفتم یک ایفون7 رزگلد دیدم و فقط ظرف میگفت این باز شده و اکتیو شده و از کانادا اوردن و پارتشم کانادا هست (vc) و این گوشی واقعا نو نو هست و وسایلاشم اکبنده و چرا تو سایت اپب که میزنم میگه شهریور سال95 اکتیو شده و تا شهریور 96 هم اعتبار داره چرا ؟؟؟ اخه گوشی نو و در حد صفر چرا این و میزنه ؟؟و این گوشی را من خریدمش 2750 ارزش داره و ضضرر نیست ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X