اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد موجودی فروشگاه های آلمان ، برلین اطلاعاتی داره ؟ برای 7 پلاس جت بلک
    درود
    از سایت زیر کمک بگیرید :
    http://www.istocknow.com/live/

بر اساس گفته سایت فوق فعلا موجودی نداشتند .

نظر

• نوشته اصلی توسط i.Mahmoud نمایش پست ها
      درود
      صدای نویز تو اکثر ۷ ها وجود داره متاسفانه
      حتی تو فیلمبرداری هم صدای Hiss همراه فیلم رکورد میشه ! ( مخصوصا در حالت ۴K )
      خود شما شخصا تجربه اش کرده اید؟ چون تو یوتیوب کلی چرخ زدم هر کی یه چیزی رو نشون میداد بعضی می گفتند خیلی رو اعصابه بعضی هم می گفتند نه و زیاد مشخص نیست البته تو اکثر اونا وقتی نزدیک گوش می آوردی صداش میومد اما بعضی از اونا هم که تست گرفته بودند این نویز تو فیلم ضبط نشده بود یا برای اینکه قابل شنیدن باشه باید حتما تو محیط خیلی آروم فیلم بگیریم

با این اوصاف به نظرتون برم 6 اس پلاس بخرم یا 7 ؟ چون در مورد این مشکل خود اپل هم که جوابی نداده می ترسم مثل آیفون 4 بشه و کلا مشکل را حل نکنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط s-adeq نمایش پست ها
        خود شما شخصا تجربه اش کرده اید؟ چون تو یوتیوب کلی چرخ زدم هر کی یه چیزی رو نشون میداد بعضی می گفتند خیلی رو اعصابه بعضی هم می گفتند نه و زیاد مشخص نیست البته تو اکثر اونا وقتی نزدیک گوش می آوردی صداش میومد اما بعضی از اونا هم که تست گرفته بودند این نویز تو فیلم ضبط نشده بود یا برای اینکه قابل شنیدن باشه باید حتما تو محیط خیلی آروم فیلم بگیریم

با این اوصاف به نظرتون برم 6 اس پلاس بخرم یا 7 ؟ چون در مورد این مشکل خود اپل هم که جوابی نداده می ترسم مثل آیفون 4 بشه و کلا مشکل را حل نکنه!
        منم موندم 7 پلاس بگیرم یا 6اس پلاس.انتطار کشیدم براش آخرشم این شد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط s-adeq نمایش پست ها

منم موندم 7 پلاس بگیرم یا 6اس پلاس.انتطار کشیدم براش آخرشم این شد

نظر

• نوشته اصلی توسط s-adeq نمایش پست ها

بله، خودم هم همین مشکل نویز رو در ۷ دارم
          بشخصه ادم حساسی نیستم ، اما واقعا این مورد خیلی رو اعصاب هست مخصوصا زمانی که ادم میبینه یسری از گوشی ها این مشکل رو ندارن!!
          جالب اینجاست تو فیلم برداری وقتی صدای محیط بیشتر میشه، صدای نویز هم بیشتر میشه ( البته تو حالت فیلمبرداری ۳-۴ دقیقه اول فیلم ذخیره شده در گالری صدای نویز کمتری داره و بعد از ۵ دقیقه صدای نویز به اوج میرسه )
          بخاطر همین مورد میخوام گوشی رو عوض کنم و دیروز بازار رو زیر و رو کردم برای پارت ll/a انلاک فکتوری که متاسفانه هنوز به بازار ایران نرسیده ، پیشنهاد میکنم شما هم دست نگهداری که همین پارت نامبر ll/a انلاک فکتوری تولید جدید موجود شه و همین ۷ پلاس رو بگیر
          ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 16-10-2016, 03:34 PM

نظر

• همیشه سری های اول گوشی های آیفون مشکل سخت افزاری داشتن و اپل این مشکلات رو در سری های بعدی تولید برطرف کرده .
            معمولاً بهترین زمان برای خرید آیفون دی ماه هست - سری دوم تولید و وارد بازار شده و از این قیمت های نجومی سر به فلک کشیده هم خبری نیست .

البته این صدایی که بساری از کاربرای آیفو7 و 7 پلاس رو اذیت می کنه مربوط به پردازنده دیوایس هست (بر اساس مطلبی که مدتی گذشته خوندم)
            و اپل می تونه با کاهش فرکانس کاری پردازنده این مشکل رو حل کنه - به شرط اینکه در یکی از بروز رسانی ها این کار رو انجام بده !

نظر

بله، خودم هم همین مشکل نویز رو در ۷ دارم
              بشخصه ادم حساسی نیستم ، اما واقعا این مورد خیلی رو اعصاب هست مخصوصا زمانی که ادم یبینه یسری از گوشی ها این مشکل رو ندارن!!
              جالب اینجاست تو فیلم برداری وقتی صدای محیط بیشتر میشه، صدای نویز هم بیشتر میشه ( البته تو حالت فیلمبرداری ۳-۴ دقیقه اول فیلم ذخیره شده در گالری صدای نویز کمتری داره و بعد از ۵ دقیقه صدای نویز به اوج میرسه )
              بخاطر همین مورد میخوام گوشی رو عوض کنم و دیروز بازار رو زیر و رو کردم برای پارت ll/a انلاک فکتوری که متاسفانه هنوز به بازار ایران نرسیده ، پیشنهاد میکنم شما هم دست نگهداری که همین پارت نامبر ll/a انلاک فکتوری تولید جدید موجود شه و همین ۷ پلاس رو بگیر
              آقا شما از کجا متوجه میشی سری جدید و قدیم رو؟
              میشه لطفا یه توضیحی بدی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ariaaa نمایش پست ها
                آقا شما از کجا متوجه میشی سری جدید و قدیم رو؟
                میشه لطفا یه توضیحی بدی؟
                پارت ll/a انلاک فکتوری ۳ روز هست که در امریکا عرضه شده

نظر

پارت ll/a انلاک فکتوری ۳ روز هست که در امریکا عرضه شده
                  ولی من دیروز از کرج آنلاک فکتوری (بدون iccid ) قیمت کردم و موجودم داشت پارت lla
                  بلک ۳۱۷۰

نظر

• نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
                    بلک ۳۱۷۰
                    این مدل SIM-Free هست که اپراتورهای تحت قرار داد با اپل به فروش می رسونند .(این مدل حتی سیمکارت اپراتور رو هم ندارند !)
                    متاسفانه بیساری از کاربرا از این موضوع خبر ندارند و فروشندگان محترم هم طبق روال گذشته ... .
                    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 16-10-2016, 03:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ariaaa نمایش پست ها
                      بلک ۳۱۷۰
                      هفت ۲۵۶ گیگ مشکی موجود داشت ؟
                      شماره فروشگاه رو لطف میکنید برام بفرستید

نظر

هفت ۲۵۶ گیگ مشکی موجود داشت ؟
                        شماره فروشگاه رو لطف میکنید برام بفرستید
                        واقعیت من دنبال ۱۲۸ بودم و ۲۵۶ نه پرسیدم نه قیمت کردم
                        شمارشو براتون پ خ میکنم

نظر

• سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید
                          من میخوام آیفون 7 پلاس بخرم 128.... یکی از دوستانم از دوبی میتونه برام بیاره....
                          لطفا کمکم کنید با توجه به اینکه میگن قراره تا 2 هفته دیگه طرح رجیستری فعال یشه من دست نگه دارم؟ و اینکه برای اینکه مشکل آنلاک بودن نداشته باشه باید به دوستم بگم چه مدلی رو بیاره و به چیا حواسش باشه؟
                          لطفا راهنماییم کنید هر چه سریع تر

نظر

• نوشته اصلی توسط kouhdasti_civil نمایش پست ها
                            سلام دوستان خواهش میکنم کمکم کنید
                            من میخوام آیفون 7 پلاس بخرم 128.... یکی از دوستانم از دوبی میتونه برام بیاره....
                            لطفا کمکم کنید با توجه به اینکه میگن قراره تا 2 هفته دیگه طرح رجیستری فعال یشه من دست نگه دارم؟ و اینکه برای اینکه مشکل آنلاک بودن نداشته باشه باید به دوستم بگم چه مدلی رو بیاره و به چیا حواسش باشه؟
                            لطفا راهنماییم کنید هر چه سریع تر
                            درود
                            مدل آنلاک فکتوری رو سفارش بدید - پارت نامبر امارات رو نگیرید چون فیس تایم نداره .
                            اگر تا قبل از اجرای طرح شما از دیوایستون استفاده کنید مشکلی نخواهید داشت .

نظر

• ممنون...یه چیز دیگه دیدم بچه ها میگن II/a باشه...چیه هست و از کجا باید بدونم این هست یا نه؟
                              پارت نامبر امارت نباشه رو از کجا باید بفهمه تو اپل ساتورهای مثلا دوبی هم دارن؟
                              جکله ای که دقیقا نقل کرده آقای غلامحسین کریمی خراسانی رییس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی "او در پاسخ گفت: «بحث کل آیفون‌ها مطرح نبوده و به نظر می‌رسد نقطه نظرات من به خوبی اطلاع‌رسانی نشده‌اند. در واقع آنچه من گفته‌ام از این قرار است که ظرف دو هفته آینده قرار است آیفون‌های ۷ به صورت رسمی وارد کشور شوند. در حال حاضر یک دستگاه از آیفون‌های ۷ موجود هم از کانال‌های رسمی وارد کشور نشده و تمامی آن‌ها قاچاق هستند.»

او ادامه داد: «برای آیفون‌های دیگر مشکلی پیش نمی‌آید اما آیفون‌های ۷ در شرایطی به صورت قاچاق وارد کشور شده که طرح مبارزه با قاچاق آغاز شده و طرح رجیستری هم به زودی آغاز می‌شود پس به محض فعال شدن طرح رجیستری یقینا باید منتظر از کار افتادن آیفون‌های ۷ قاچاق باشیم.»"
                              بازم مشکلی پیش نمیاد یعنی؟
                              بسیااار سپاسگزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط kouhdasti_civil نمایش پست ها
                                ممنون...یه چیز دیگه دیدم بچه ها میگن II/a باشه...چیه هست و از کجا باید بدونم این هست یا نه؟
                                پارت نامبر امارت نباشه رو از کجا باید بفهمه تو اپل ساتورهای مثلا دوبی هم دارن؟
                                جکله ای که دقیقا نقل کرده آقای غلامحسین کریمی خراسانی رییس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی "او در پاسخ گفت: «بحث کل آیفون‌ها مطرح نبوده و به نظر می‌رسد نقطه نظرات من به خوبی اطلاع‌رسانی نشده‌اند. در واقع آنچه من گفته‌ام از این قرار است که ظرف دو هفته آینده قرار است آیفون‌های ۷ به صورت رسمی وارد کشور شوند. در حال حاضر یک دستگاه از آیفون‌های ۷ موجود هم از کانال‌های رسمی وارد کشور نشده و تمامی آن‌ها قاچاق هستند.»

او ادامه داد: «برای آیفون‌های دیگر مشکلی پیش نمی‌آید اما آیفون‌های ۷ در شرایطی به صورت قاچاق وارد کشور شده که طرح مبارزه با قاچاق آغاز شده و طرح رجیستری هم به زودی آغاز می‌شود پس به محض فعال شدن طرح رجیستری یقینا باید منتظر از کار افتادن آیفون‌های ۷ قاچاق باشیم.»"
                                بازم مشکلی پیش نمیاد یعنی؟
                                بسیااار سپاسگزارم
                                دوست گرامی فارق از تمامی سوالاتتون توصیه میکنم کمی صبر کنید
                                فعلا مشکلات این ایفون های 7 زیاده صبر کنید ببینید توی پارت جدید تولیدی رفع میشن یا خیر بعد بخرید

نظر

صبر کنید ..
                                X