اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان یکی از دوستام میخواد از دوبی آیفون بیاره شنبه هفته بعد میره و 4 شنبه بر میگرده.....به نظرتون مشکلی برای رجیستری پیش نمیاد؟ حالا اگر هم بیاره آیا تو فرودگاه بهش گمرک میخوره آیا؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط kouhdasti_civil نمایش پست ها
      سلام دوستان یکی از دوستام میخواد از دوبی آیفون بیاره شنبه هفته بعد میره و 4 شنبه بر میگرده.....به نظرتون مشکلی برای رجیستری پیش نمیاد؟ حالا اگر هم بیاره آیا تو فرودگاه بهش گمرک میخوره آیا؟
      ممنون میشم راهنماییم کنید
      درود
      تا قبل از ایکه طرح ریجستری اجرا بشه سیم کارت رو بزارید روی دیوایس (و جهت اطمینان یک تماس برقرار کنید) مشکلی نخواهید داشت .
      ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 23-10-2016, 10:02 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
        درود
        تا قبل از ایکه طرح ریجستری اجرا بشه سیم کارت رو بزارید روی دیوایس (و جهت اطمینان یک تماس برقرار کنید) مشکلی نخواهید داشت .
        در مورد گمرک چی؟ بهش گمرک هم میخوره آیا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kouhdasti_civil نمایش پست ها
          در مورد گمرک چی؟ بهش گمرک هم میخوره آیا؟
          شما یک دیوایس برای استفاده خودت میخواهی و نه برای فروش .
          اگر هم گفتند که دیوایس پلم هست - پلم دیوایس رو باز می کنید !

البته اجازه بدید دوستانی که اطلاعات کاملتری دارند نظر بدن .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
            درود
            سیم کارت بندازیم و انتن بده همچی حله دیگه نگرانی رجستری نخواهیم داشت ؟؟؟ یعنی بعد از اجرای شدن طرح از ریجستری خارج نمیشه ؟!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
              سیم کارت بندازیم و انتن بده همچی حله دیگه نگرانی رجستری نخواهیم داشت ؟؟؟ یعنی بعد از اجرای شدن طرح از ریجستری خارج نمیشه ؟!!!
              با دیوایس یه تماس هم بگیرید که خیالتون راحت بشه - مشکلی نخواهید داشت .

نظر

• صرف قرار دادن سیمکارت در شبکه بدون برقراری تماس هم موجب شناسایی توسط اپراتور سیم کارت میشه اما احتیاطا برقراری تماس هم مشمول کار از محکم کاری عیب نمیکنه هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان امروز بلاخره 7 پلاس 128 رزگلد خریدم
                  همه چی عالی تست کردم البته با iccid بود.پارت ll/a
                  قیمت 3880
                  مدل A1661
                  ویرایش توسط asaber : https://i-phone.ir/forums/member/103377-asaber در ساعت 24-10-2016, 04:56 PM

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشيد
                    بنده قصد خريد آيفون ٧ پلاس دارم اما بزرگترين مشكلي كه باهاش مواجه هستم پيدا كردن يك فروشنده مطمئن يا يك فروشگاه مطمئن در اين رابطه هستش
                    يادمه يكبار خيلي ساده لوحانه رفتم اپل استور كنار علاءالدين و آيفون ٦ كه تازه اومده بود خريدم وقتي رسيدم خونه گوشيم سوخت و بعدش بدبخت شدم
                    حالا اگر كسي يك جاي واقعا مطمئن ميشناسه خواهش ميكنم (( فقط از طریق پیام خصوصی ))
                    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 24-10-2016, 09:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط SogandKat نمایش پست ها
                      با عرض سلام و خسته نباشيد
                      بنده قصد خريد آيفون ٧ پلاس دارم اما بزرگترين مشكلي كه باهاش مواجه هستم پيدا كردن يك فروشنده مطمئن يا يك فروشگاه مطمئن در اين رابطه هستش
                      يادمه يكبار خيلي ساده لوحانه رفتم اپل استور كنار علاءالدين و آيفون ٦ كه تازه اومده بود خريدم وقتي رسيدم خونه گوشيم سوخت و بعدش بدبخت شدم
                      حالا اگر كسي يك جاي واقعا مطمئن ميشناسه خواهش ميكنم (( فقط از طریق پیام خصوصی )) راهنماييم كنه با تشكر [emoji1431][emoji1431]
                      اینترنتی می توانید از آل دیجیتال خرید کنید ۷ روز ضمانت دارد

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 24-10-2016, 09:58 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط telegram
                        کسایی که 7 پلاس خریدن 1778 1784 هست

پرش انتن دارن ؟ یا روی اینترنت 4 جی مشکلی ؟

مودم اینتل هم داستان شده برای خودش

فرق سرعتش چقدره با نسخه کولام ؟
                        درود
                        اپل iOS 10.0.3 را صرفاً به همین خاطر برای آیفون 7/7 پلاس منتشر کرد .
                        اگر دیوایستون رو آپدیت نکردید ،حتماً به دیوایس رو به این نسخه آپدیت کنید .

اپل iOS 10.0.3 را برای آیفـــون 7/7پلاس منتشر کرد [ لینک های دانلود ]

نظر

• نوشته اصلی توسط telegram
                          منظورم اینه یعنی سری اینتل هم بخریم فرقی دیگه نداره با کولام ؟ با اپدیت جفتشون یکی شدن ؟
                          کلاً عملکردشون با هم یکم فرق داره .سری کوالکام بهتر هست .

نظر

• عرض سلام خدمت دوستان
                            بنده قصد خرید آیفون 7 پلاس را دارم اما بین دو رنگ بلک و جت بلک مردد هستم و دودلم، من از زمان آیفون 3 جی تا به الان که آیفون 6 داشتم هیچ موقع نه از برچسب و گلس و هیچ موقع از گارد و بامپر و قاب استفاده نکردم و گوشی رو ساده بدون هیچ چیزی استفاده کردم و گوشی تر تمیز نگه داری کردم،حالا شنیدم رنگ جت بلک خیلی خش پذیره حتی با کشیدن پارچه نرم هم روش خط میفته، حتی یکی از دوستانم که خریده بعد یک هفته استفاده و توی جیب گذاشتن کمی خش مویی ریز افتاده روش، حالا از دوستانی که تجربه این دو رنگ رو دارن تقاضا مندم که تجربه هاشون و راهنمایی هاشون رو در اختیارمون قرار بدن که با در نظر گرفتن استفاده بدون هیچ محافظی انتخاب بلک بهتره یا جت بلک؟
                            نظر

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                              عرض سلام خدمت دوستان
                              بنده قصد خرید آیفون 7 پلاس را دارم اما بین دو رنگ بلک و جت بلک مردد هستم و دودلم، من از زمان آیفون 3 جی تا به الان که آیفون 6 داشتم هیچ موقع نه از برچسب و گلس و هیچ موقع از گارد و بامپر و قاب استفاده نکردم و گوشی رو ساده بدون هیچ چیزی استفاده کردم و گوشی تر تمیز نگه داری کردم،حالا شنیدم رنگ جت بلک خیلی خش پذیره حتی با کشیدن پارچه نرم هم روش خط میفته، حتی یکی از دوستانم که خریده بعد یک هفته استفاده و توی جیب گذاشتن کمی خش مویی ریز افتاده روش، حالا از دوستانی که تجربه این دو رنگ رو دارن تقاضا مندم که تجربه هاشون و راهنمایی هاشون رو در اختیارمون قرار بدن که با در نظر گرفتن استفاده بدون هیچ محافظی انتخاب بلک بهتره یا جت بلک؟
                              من صد درصد به شما رنگ بلک رو پیشنهاد میکنم
                              جت بلک بدون محافظ شک نکنید خش میافته و روز به روز تو ذوق میزنه / رنگ مشکی رنگش فوق العاده است کلا رو ایفون 7 ادم احساس میکنه الیاژدیگه ای استفاده کردن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                                عرض سلام خدمت دوستان

ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 25-10-2016, 04:55 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X