اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بهتره همین 7 و 7 plus بخریم یا صبر کنیم برای s?

نظر

نوشته اصلی توسط haniiiu نمایش پست ها
      من با آيفون 7 كار نكردم ولي ميگند مدل بعدي ممكنه خيلي تغيير كنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط haniiiu نمایش پست ها
        خب ببينيد وقتي ٧اس يا هفت پلاس اس هم بياد اين سوال مطرح مي شه كه بخريم يا صبر كنيم براي آيفون هشت و همينطور ... به نظر من بايد تو لحظه زندگي كرد

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
          خب ببينيد وقتي ٧اس يا هفت پلاس اس هم بياد اين سوال مطرح مي شه كه بخريم يا صبر كنيم براي آيفون هشت و همينطور ... به نظر من بايد تو لحظه زندگي كرد

ولي يه چيزيم هست. آيفون 5s تاچ آيدي داشت. آيفون 6s تاچ سه بعدي داره. اپل يه سال در ميون داره يه ويژگي جالب اضافه ميكنه. به اين نكته هم توجه داشته باشيد. البته اينم درسته آدم بايد تو لحظه زندگي كنه.

نظر

سلام دوستان
            بنده بتازگی 7 پلاس گرفتم، از زمان 1 درصد تا زمانی که 100 درصد شارژ بشه حدود 3/5 الی 4 ساعت طول میشه، (اولین باری بود که شارژش میکردم)آیا بنظرتون طبیعی هست؟ قبلا ایفون 6 داشتم حدودا 2/5 شارژ میشد اما این خیلی طول میشکه
            لطفا راهنمایی کنید
            ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 09-01-2017, 03:10 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
              سلام دوستان
              بنده بتازگی 7 پلاس گرفتم، از زمان 1 درصد تا زمانی که 100 درصد شارژ بشه حدود 3/5 الی 4 ساعت طول میشه، (اولین باری بود که شارژش میکردم)آیا بنظرتون طبیعی هست؟ قبلا ایفون 6 داشتم حدودا 2/5 شارژ میشد اما این خیلی طول میشکه
              لطفا راهنمایی کنید
              منم آيفون 6s plus دارم و حدود ٣ ساعت طول ميكشه. با توجه به اين كه ظرفيت باتري آيفون 7 plus بيشتر از آيفون 6s plus و خيلي بيشتر از آيفون 6 ئه و آيفون فست شارژينگ نداره فكر ميكنم ٣/٥ ساعت طبيعي باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                سلام دوستان
                لطفا راهنمایی کنید
                ضرورتی نداره بذاری حتما 100 بشه - وقتی بالای 90 شد هم میتونی در بیاری از 90 تا 100 سرعت شارژ روی تمامی ایفون ها کمتر میشه

نظر

سلام خدمت دوستان
                  دوست من سه هفته پیش یک 7plus 256g نو خرید هیچ مشکلی نداشت تا رفت مسافرت چین اونجا ظاهرا سیم کارت انداخته یه روز استفاده کرده بعد سیم کارتو در آورده بدون مشکل اما وقتی برگشت ایران سیم کارت ایرانسل که انداختیم روش فقط no service می زد.
                  یک سیم کارت دیگه روش گذاشتیم اونم ایرانسل بود بعضی اوقات آنتن میاد ولی نمیشه تماس گرفت یا کسی که تماس میگیره اپراتور میگه گوشی مشترک خاموشه، ولی قبل از مسافرت این مشکلات وجود نداشت....
                  حالا چند بار ریستور کردم اما مشکل پا برجاست ، قصد داشتم ios دانگرید کنم به ورژن قبلی اما iTunes اجازه نداد... در ضمن ورژن ios فعلی 10.2 {14C92} که من می خواستم به ورژن 10.1 {14B72C} دانگیرد کنم که نشد، خواهش میکنم اگه راهی هست کمک کنید.
                  ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hassan-k نمایش پست ها
                    سلام خدمت دوستان
                    دوست من سه هفته پیش یک 7plus 256g نو خرید هیچ مشکلی نداشت تا رفت مسافرت چین اونجا ظاهرا سیم کارت انداخته یه روز استفاده کرده بعد سیم کارتو در آورده بدون مشکل اما وقتی برگشت ایران سیم کارت ایرانسل که انداختیم روش فقط no service می زد.
                    یک سیم کارت دیگه روش گذاشتیم اونم ایرانسل بود بعضی اوقات آنتن میاد ولی نمیشه تماس گرفت یا کسی که تماس میگیره اپراتور میگه گوشی مشترک خاموشه، ولی قبل از مسافرت این مشکلات وجود نداشت....
                    حالا چند بار ریستور کردم اما مشکل پا برجاست ، قصد داشتم ios دانگرید کنم به ورژن قبلی اما iTunes اجازه نداد... در ضمن ورژن ios فعلی 10.2 {14C92} که من می خواستم به ورژن 10.1 {14B72C} دانگیرد کنم که نشد، خواهش میکنم اگه راهی هست کمک کنید.
                    ممنون
                    سلام. داخل تنظیمات گوشی و قسمت Cellular شوید. در قسمت Cellular Data Option گزینه Cellular Data Network انتخاب کنید. در تمامی قسمت های APN این صفحه mtnirancell وارد کنید و ذخیره نمایید.
                    با خاموش و روشن شدن گوشی مشکل رفع می شود.

نظر

سلام به همه دوستان من ايفون سون پلاس ١٢٨ گيگ گرفتم با گازانتي مديا پردازش اول اينكه من ديشب ساعت تقريبا دو شب زدمش شارژ و متاسفانه خوابم برد و ساعت پنجونيم صبح كندمش مشكلي نداره ؟؟؟
                      و سوال بعديم اينكه من از شيش صبح تا يك ظهر دست به گوشي نزدم و ١درصد كم شده بود بعد ساعت دو ظهر با گوشي عادي كار ميكردم تا اينكه ساعت شيش عصر اپديت كردم به ١٠/٢ بعد تا دوازده شب شد حدود ٣٨ درصد به نظرتون زود خالي شد باتري؟؟؟؟. كار زياديم نكردم با گوشي عادي بوده اما واي فاي اول تا اخر روشن بوده نظر شما چطوره؟؟؟
                      بعد اينكه دكمه هوم فشار كه ميدي صداش مياد ؟؟؟مال من فشار ميدم صداي ويبرش مياد شما چطور
                      ویرایش توسط metzelder : https://i-phone.ir/forums/member/191577-metzelder در ساعت 14-01-2017, 04:12 AM

نظر

نوشته اصلی توسط metzelder نمایش پست ها
                        سلام به همه دوستان من ايفون سون پلاس ١٢٨ گيگ گرفتم با گازانتي مديا پردازش اول اينكه من ديشب ساعت تقريبا دو شب زدمش شارژ و متاسفانه خوابم برد و ساعت پنجونيم صبح كندمش مشكلي نداره ؟؟؟
                        و سوال بعديم اينكه من از شيش صبح تا يك ظهر دست به گوشي نزدم و ١درصد كم شده بود بعد ساعت دو ظهر با گوشي عادي كار ميكردم تا اينكه ساعت شيش عصر اپديت كردم به ١٠/٢ بعد تا دوازده شب شد حدود ٣٨ درصد به نظرتون زود خالي شد باتري؟؟؟؟. كار زياديم نكردم با گوشي عادي بوده اما واي فاي اول تا اخر روشن بوده نظر شما چطوره؟؟؟
                        بعد اينكه دكمه هوم فشار كه ميدي صداش مياد ؟؟؟مال من فشار ميدم صداي ويبرش مياد شما چطور
                        همه مواردي كه فرموديد طبيعي و عادي هست :-)

نظر

دوستان یه مشکل خیلی جدییییی ای خدا چه بدشانسم من
                          من یه پاور بانک 20 هزار میلی امپ شیائومی دارم بعد خواستم شارژش کنم اون کله شارژر رو نداره و ماله گوشی سون پلاسو وصل کردم بهش حواسم بهش نبود الان بعد دو ساعت رفتم دیدم شارژره شده آتیشششششششششش خیلی داغ شده بود و سریع کندمش نکنه سوخته باشه شارژر
                          چیکارک نم به نظرتون وصل کنم گوشی اینو ؟؟؟؟؟؟

نظر

من یه پاور بانک 20 هزار میلی امپ شیائومی دارم بعد خواستم شارژش کنم اون کله شارژر رو نداره و ماله گوشی سون پلاسو وصل کردم بهش حواسم بهش نبود الان بعد دو ساعت رفتم دیدم شارژره شده آتیشششششششششش خیلی داغ شده بود و سریع کندمش نکنه سوخته باشه شارژر
                            یکی جواب بده خواهشا مرسییی

نظر

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

سوختگي لوازم الكتريكي بو داره ، شارژرتون بويي نمي ده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                                سوختگي لوازم الكتريكي بو داره ، شارژرتون بويي نمي ده ؟

بوش خیلی کم بود اون لحظه باید سوراخشو از نزدیک بو میکردی که حسش کنی بعد الانم زدم یه لحظه گوشیو بهش کار کرد شارژره فقط میگم نکنه اسیب بزنه به گوشی

نظر

صبر کنید ..
                                X