اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط havax نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون
    والا کل تاپیک سوالات و مشکلات خرید رو خوندم
    ۳۲ گیگ که گفتن حافظه ش سرعش پایین نه پس کلا هیچی
    همه از یه صدایی که از پشت گوشی میاد ناراضی بودن مخصوص زمان فیلم برداری 4k حالا ب نظر شما راهی هست که بتونم یک گوشی بگیرم که این مشکل نداشته نباشه؟
    یه جا خوندم رنگ مات ایفون به مرور کنده میشه.۴-۵ تا سایت معتبر خارجی زده بودن.نظر شما چیه؟
    من کرمان هستم،اینجا هم فروشنده قابل اطمینان کم پیدا میشه
    در زمان خرید به چه چیزایی توجه کنم؟(یه جا نوشته بودن شارژر اگه ساخت هند باشه یعنی عوض شده،یه جا یه سری مثلا a17899 نوشته بود که سری ساخت و باید توجه بشه بهش.یه جا دیگه هم نحوه پلمپ اصلی جعبه گوشی رو گفته بود)

خلاصه ببخشید سوالام زیاده

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    درباره صدای هیسینگ من هم زیاد شنیدم ولی راه حلی برای تشخیص اینکه قبل از خرید متوجه بشید که این صدا روی فیلمبرداری وجود خواهد داشت یا خیر رو جایی ندیدم.
    در ضمن بعضی دوستان گفته بودند که برای شنیدن این صدا اید خیلی دقیق باشید و در محیط بی صدا قرار بگیرید تا متوجه این صدا بشید. ( با توجه به صحبتهایی که شنیدم به نظر من چیزه خیلی مهمی نیست ).
    درباره رنگ مات هم مشابه صحبت شما رو در سایتهای دیگه خوندم. ( انتخاب بین مات و براق با شما )
    بسته بندی های آیفون های جدید با مدل های قبلی فرق کرده و تقریبا نمیشه گوشی رو باز کرد و دوباره پلمپ کرد. درباره سری های خاص هم بیشتر مربوط به نوع مودم داخلی گوشی هستش. ( کوالکام و اینتل ) . سعی کنید از اون دو سری گوشی خریداری نکنید. پارت نامبر هم فقط بخاطر نداشتن فیس تایم در پارت نامبر امارات ، بهتره که خریداری نکنید. مابقی پارت نامبرها بجز نوع شارژرها هیچ فرقی با هم ندارند. مراقب سوء استفاده برخی فروشنده ها درباره پارت نامبر خاص و گرون فروشی اونها مراقب باشید.
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 09-03-2017, 05:09 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      درباره صدای هیسینگ من هم زیاد شنیدم ولی راه حلی برای تشخیص اینکه قبل از خرید متوجه بشید که این صدا روی فیلمبرداری وجود خواهد داشت یا خیر رو جایی ندیدم.
      در ضمن بعضی دوستان گفته بودند که برای شنیدن این صدا اید خیلی دقیق باشید و در محیط بی صدا قرار بگیرید تا متوجه این صدا بشید. ( با توجه به صحبتهایی که شنیدم به نظر من چیزه خیلی مهمی نیست ).
      درباره رنگ مات هم مشابه صحبت شما رو در سایتهای دیگه خوندم. ( انتخاب بین مات و براق با شما )
      بسته بندی های آیفون های جدید با مدل های قبلی فرق کرده و تقریبا نمیشه گوشی رو باز کرد و دوباره پلمپ کرد. درباره سری های خاص هم بیشتر مربوط به نوع مودم داخلی گوشی هستش. ( کوالکام و اینتل ) . سعی کنید از اون دو سری گوشی خریداری نکنید. پارت نامبر هم فقط بخاطر نداشتن فیس تایم در پارت نامبر امارات ، بهتره که خریداری نکنید. مابقی پارت نامبرها بجز نوع شارژرها هیچ فرقی با هم ندارند. مراقب سوء استفاده برخی فروشنده ها درباره پارت نامبر خاص و گرون فروشی اونها مراقب باشید.
      خیلی خیلی ممنون
      از کجا باید تشخیص داد که کدوم مودم روی گوشی هست؟
      پارت نامبر امارات چیه که موقع خرید نخرم؟
      کدوم پارت نامبر پیشنهاد میکنین؟(اگه لطف کنین پارت نامبرهایی که میگین بخرم برو بگین ممنون)

ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 09-03-2017, 05:09 PM

نظر

خیلی خیلی ممنون
        از کجا باید تشخیص داد که کدوم مودم روی گوشی هست؟
        پارت نامبر امارات چیه که موقع خرید نخرم؟
        کدوم پارت نامبر پیشنهاد میکنین؟(اگه لطف کنین پارت نامبرهایی که میگین بخرم برو بگین ممنون)

خواهش میکنم
        اگر شماره مدل ساخت گوشی شما A1660 یا A1661 بود، شما از مودم‌های سریع‌تر ساخت کوالکام استفاده می‌کنید و اگر شماره مدل ساخت گوشی شما A1778 یا A1784 بود، مودم LTE گوشی شما ساخت شرکت اینتل است.
        پارت نامبر ea مربوط به امارات هستش ، که فیس تایم بصورت اورجینال روی دستگاههای این سری نیست ( ولی بوسیله جیلبریک میشه نصب کرد ).
        تفاوت پارت نامبرها رو در تاپیک زیر بصورت کامل توضیح دادند. ( هیچ فرق اساسی با یکدیگر ندارند و فقط برای سرکیسه کردن مشتری تو ایران مد شده )

http://www.i-phone.ir/forums/thread77172.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread73824.html

نظر

• من ٧ پلاس ١٢٨ دارم و تو هيچ فيلمي كه گرفتم ( ٤كي ها ) تا حالا نويز صوتي نداشتم ، هر چيم وقتي گوشي داغه گوشمو مي چسبونم والا چيزي نمي شنوم ، پارت نامبر امريكا

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
            من ٧ پلاس ١٢٨ دارم و تو هيچ فيلمي كه گرفتم ( ٤كي ها ) تا حالا نويز صوتي نداشتم ، هر چيم وقتي گوشي داغه گوشمو مي چسبونم والا چيزي نمي شنوم ، پارت نامبر امريكا

sent from my iphone using tapatalk
            درود مدل ساخت گوشی شما چی هست ؟؟
            a1660
            a1661
            a1778
            a1784

نظر

• A1784

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
                درود مدل ساخت گوشی شما چی هست ؟؟
                a1660
                a1661
                a1778
                a1784
                نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                a1784

sent from my iphone using tapatalk
                سلام
                دوستان عزیز ، این بحث مدل فقط راجع به نوع مودم ( اینتل یا کوالکام ) هستش و ارتباطی به داشتن نویز هنگام فیلمبرداری نداره.
                همونطور که در پستهای قبلی گفتم اگر شماره مدل ساخت گوشی شما a1660 یا a1661 بود، شما از مودم‌های سریع‌تر ساخت کوالکام استفاده می‌کنید و اگر شماره مدل ساخت گوشی شما a1778 یا a1784 بود، مودم lte گوشی شما ساخت شرکت اینتل است. البته این تفاوت عملکرد را نمی‌توانید به راحتی و با چشم ببینید؛ مخصوصا اگر از اینترنت پرسرعت داخلی استفاده می‌کنید، نیاز به هیچ نگرانی‌ای در این مورد نیست.

موفق باشید

نظر

• سلام
                  یه iphone 7 plus خریدم
                  زمانی که روی دکمه home فشار میدم، یه حالت تقه زدن یا لق بودن احساس میشه زیر دستم
                  مشکل چیه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط A2D3D نمایش پست ها
                    سلام
                    یه iphone 7 plus خریدم
                    زمانی که روی دکمه home فشار میدم، یه حالت تقه زدن یا لق بودن احساس میشه زیر دستم
                    مشکل چیه ؟
                    مشكلي نيست اون ويبره گوشيه و خالت جديد دكمه وقتي گوشي خاموشه تست كنيد هيچ لرزشي نيست

نظر

• یه سوال:قبلا اگه ویدیو یا عکس یا آهنگی چیزی تو تلگرام برات میفرستادن نمیشد ذخیرش کرد.الانم همینجوره؟

نظر

یه سوال:قبلا اگه ویدیو یا عکس یا آهنگی چیزی تو تلگرام برات میفرستادن نمیشد ذخیرش کرد.الانم همینجوره؟

باسلام دوست عزیز.
                        ویدیو و عکس ذخیره سازیش راحت هستش و مشکلی نیس.
                        ولی برای ذخیره سازی اهنگ از طریق یه سری نرم افزار این کار امکان پذیر هستش...!
                        نرم افزار هایی مثله(Document 5 & Save to cloud)توجه داشته باشید این دو نرم افزار با هم کار میکنند.
                        موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
                          باسلام دوست عزیز.
                          ویدیو و عکس ذخیره سازیش راحت هستش و مشکلی نیس.
                          ولی برای ذخیره سازی اهنگ از طریق یه سری نرم افزار این کار امکان پذیر هستش...!
                          نرم افزار هایی مثله(Document 5 & Save to cloud)توجه داشته باشید این دو نرم افزار با هم کار میکنند.
                          موفق باشید.
                          با این نرم افزاری که گفتین میشه همه نوع فایلی رو ذخیره کرد؟
                          مثلا پاورپوینت

نظر

با این نرم افزاری که گفتین میشه همه نوع فایلی رو ذخیره کرد؟
                            مثلا پاورپوینت

خواهش میکنم.
                            پاورپوینت رو مطمعن نیستم ولی بقیه فایل هارو باز میکنه.

نظر

• دوستان سلام
                              من گوشیم موقعی خیلی بازی کنم و داغه گوشمو تو سکوت شب خخخخخخ چسبوندم هیییچ صدایی نیومد و فیلمبرداریم همینطور از دیجی کالا خریدم بعد در مورد دانلود فقط مشکل دارم با وای فای خونه من سرعتم با پی سی سرعت دانلودم 800 تا 900 کیلوبایت بر ثانیه هست اما خوب ایفون دانلود که نمیزاره بکنی اکثر دانلود منیجر ها رو هم گرفتم اما هیچ کدوم این سرعتی که خونه با پی سی میگیرم یا با یه گوشی اندرویدی رو نمیده چرا؟؟؟؟؟؟ خیلی نوسان داره مثلا 100 کیلو بعد میشه 600 بعد میاد 40 اصن خیلی حال گیره دانلود منیجری که دقیقا همون سرعتو بده چی معرفی میکنید ؟ پولی هم باشه جهنمو ضرر میخرم فقط یه چیزی معرفی کنین پول ندمو سرعت کم باشه مرسی
                              و مورد بعد رنگ سفید تو ایفون 7 پلاس منه من با گوشی های سام سونگ و هواوی مقایسه کردم یه عکس سفید تو گوشی من به رنگ زرد متمایله تو نت هم خوندم گفتن 7 و 7 پلاس اینجوره حالا شما هم با یه گوشی دیگه مقایسه کنید رنگ سفید رو مال شما هم به زردی میزنه ؟؟؟

نظر

• شما روي ويندوز از idm استفاده مي كنيد جدا از اينكه روي مك هم هيچ دانلود منيجري مثل اون نيست ، روي ايفون هم نيست و كلا سياست اپل اينه كه سرعت دانلود كم باشه حالا چرا نمي دونم

نظر

صبر کنید ..
                                X