اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ببخشید من تازه میخوام گوشی ios بگیرم
    6 7 ساله اندروید داشتم
    به نظرتون به مشکل خاصی نمی خورم بعد از خرید؟
    و اینکه میگن رنگه نسخه بلک میره درسته؟
    و به نظرتون 32 گیگ کم نیست؟
    بین 7 128 و 7+ 32 موندم
    دوست دارم پلاس بگیرم بخاطره باتریش ولی ازون ورم میترسم 32 گیگ کم باشه
    اگه میشه راهنمایمم کنید دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط .mostafa. نمایش پست ها
      ببخشید من تازه میخوام گوشی ios بگیرم
      6 7 ساله اندروید داشتم
      بین 7 128 و 7+ 32 موندم
      سلام چون اندرويد داشتين ممكنه مقدارى اوايلش اذيت بشين اما وقتى عادت كرديد سراغ اندرويد نميرين ديگه
      رنگ نسخه بلك تا الان كه نرفته واسه من كسى هم نديدم مشكل داشته باشه براى من مشكى مات هست
      مقدار حافظه بسته به نياز شما داره اگر بازى سنگين ميكنيد و عكس اهنگ زياد داريد ١٢٨ يا ٢٥٦ بگيريد
      انتخاب بين پلاس و معمولى هم كاملا شخصى و بسته به نياز شما داره پلاس دوربين عالى باطرى خوب و صفحه نمايش بزرگترى داره اما ممكنه بزرگى گوشى مناسب شما نباشه بسته به كاربردتون انتخاب كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
        من از همون روش های معمول برای ساخت اپل آیدی استفاده کردم که توش آدرس یه جایی میخواد و این حرفا. اما الان که به قسمت آپدیت اپ ها، توی اپ استور گوشی میرم و روی هر اپلیکیشنی میزنم برای دانلود آپدیت، یه پسورد ورود به اکانت از من میخواد که ایمیل (اپل آیدی) که اون بالا نوشته اصلا مال من نیست! (یه چیزی تو مایه های hh0011@live.com هست)
        مشکلش از چیه؟! میتونید راهنمایی کنید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bilbil نمایش پست ها
          سلام
          من از همون روش های معمول برای ساخت اپل آیدی استفاده کردم که توش آدرس یه جایی میخواد و این حرفا. اما الان که به قسمت آپدیت اپ ها، توی اپ استور گوشی میرم و روی هر اپلیکیشنی میزنم برای دانلود آپدیت، یه پسورد ورود به اکانت از من میخواد که ایمیل (اپل آیدی) که اون بالا نوشته اصلا مال من نیست! (یه چیزی تو مایه های hh0011@live.com هست)
          مشکلش از چیه؟! میتونید راهنمایی کنید؟
          سلام
          اگر گوشی رو تازه خریده باشید ، اینطور اپل آیدی رو اکثر فروشنده ها بدون هماهنگی با مالک گوشی روی دستگاه ست میکنند که اکثر با مشکل مواجه میشن.
          بهتره که این اپل آیدی رو از روی گوشی حذف کنید ( سرویس Find my iPhone ) حتما با اپل آیدی خودتون ست کنید.
          و برنامه های مورد نیاز خودتون رو دوباره با اپل آیدی خودتون دانلود و نصب کنید.
          درصورت نیاز داشتن به کلمه عبور این اپل آیدی برای حذف اون از روی دستگاه ، باید به فروشنده یا سازنده اون مراجعه کنید. ( البته اگر ایشون براتون ست کرده باشه )

نظر

• نوشته اصلی توسط .mostafa. نمایش پست ها
            ببخشید من تازه میخوام گوشی ios بگیرم
            6 7 ساله اندروید داشتم
            بین 7 128 و 7+ 32 موندم
            سلام
            اولا که چون شما تا الان با آندروید کار کردین اوج هیجان رو تجربه میکنید.فقط تا کارای معمول مثلا کار با آیتیونز رو یاد میگیرید باید یه وقت کم بزارید.
            رنگ نسخه بلک اصلا نمیره خدم بلام مات دارم.شاید تویه جت بلک همچین چیزی بیشتر باشه
            اصلا به مشکل برنمیخورید فقط قبل از خرید با آگاهی خرید کنید گوشی پلمپ شده بگیرید سریال رو چک کنید اکتیو شده نباشه
            به نظر من 32 گیگ کمه اصلا نگیر شاید اولش بگی کافیه اما بعدش به شدت کم میاری مخصوصا نسخه پلاس فیلم برداری 4کی 3 دقیقه 1 گیگ و حتی بیشتر حافظه میخواد
            در کل من 128 رو یشنهاد میکنم.شما 32 گیگ 28 گیگ در اختیارتون هست.
            بین 7 و 7 پلاس من پلاس رو پیشنهاد میکنم اصلا یه دنیای دیگست.مخصوصا عکاسی بوکه واقعا لذت بخشه
            اگه واقعا میتونید پلاس 128 بگیرید جای درنگ نیست.ولی در کل 128 بگیر و خیالت رو راحت کن

نظر

• سلام.یکدفعه تاچ گوشی من ازکارافتاده و مدام یک نوارسبزرنگ مثل اینکه داره اسکن میکنه مشاهده میشه.

نظر

• نوشته اصلی توسط esavam نمایش پست ها
                سلام.یکدفعه تاچ گوشی من ازکارافتاده و مدام یک نوارسبزرنگ مثل اینکه داره اسکن میکنه مشاهده میشه.
                سلام وقت بخير
                اگر نرم افزارى باشه با يك ريست و يا نصب ios اوكى ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام، من جدیدا به مشکلی برخورد کردم که قبلا درست کار می کرد. برای چک کردن ایمیل از اپلیکیشن هایی مثل spark و air mail استفاده می کنم. جدیدا وقتی ایمیل میاد نوتیفیکیشن برام نمیاد!!! نوتیفیکیشن ها روشن هست و داخل اپ هم تنظیم کردم برای تمام ایمیل ها نوتیفیکیشن بیاد.
                  از ایمیل یاهو و جیمیل و outlook استفاده می کنم و همه به همین صورت هست.
                  جالب این هست که وقتی برای ایمیل از اپلیکیشن های خود جیمیل و یاهو و outlook استفاده می کنم نوتیفیکیشن درست میاد و مشکلی نداره ولی از کلاینت های دیگه استفاده می کنم نوتیفیکیشن نمیاد!

نظر

• سلام و وقت یخیر.
                    آیفون 7 من از دیروز یکباره وقتی تلفن صحبت میکنم صدای مکالمه به شدت افت کرده.جوری که انگار طرف مقابل داره از ته چاه حرف میزنه.نه ضربه خورده نه آب...
                    یک ماه هم نیست گرفتمش.
                    ممنون میشم کمک کنید.

نظر

• سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز

من مشکلی که با گوشی داشتم و نتونستم کسی رو پیدا کنم تا ببینم که کلا این مشکل رو دارن یا فقط مال منه اینجوریه.

وقتی گوشی زنگی میخوره و اسم طرف میاد چند حرف اخره اسم طرف یدفعه نمیاد و زود میاد . !!!!!!!!!!!11 چند باری هم اینجوریی شده و وقتی هم میخوای گوشی رو برداری یه به معض برداشتن گوشی یه تق کوچولو از بلندگوی جلوی گوشی میاد . خیلی آزار دهنده است واقعا این دو تا . آخرین آِی او اس روشه و چند بار ریست فاکتوری و ریست سیتینگ کردم اما درست نشده . بنظر شما مشکل از چیه خود گوشی یا سخت افزاری ؟؟؟؟

نظر

• سلام
                        چند روزه ایفون هفت پلاس گرفتم
                        تا حالا دوبار ناگهان صفحه سیاه شده و یه دایره کوچک مانند حالت لودینگ فقط روی صفحست
                        گوشی خاموش نمیشه
                        فقط ریست میشه
                        بعد از ریست هم باید با ایتونز ریستور بشه وچون بالا نمیاد دیگه
                        ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط fery27 نمایش پست ها
                          سلام
                          چند روزه ایفون هفت پلاس گرفتم
                          تا حالا دوبار ناگهان صفحه سیاه شده و یه دایره کوچک مانند حالت لودینگ فقط روی صفحست
                          گوشی خاموش نمیشه
                          فقط ریست میشه
                          بعد از ریست هم باید با ایتونز ریستور بشه وچون بالا نمیاد دیگه
                          ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
                          سلام
                          بهتره به دفتر انجمن مراجعه کنید. امکان داره مشکل سخت افزاری باشه.

نظر

• ممکنه مشکل از باتری باشه وچون هر دوبار شارژ به47 درصد رسید اینطور شد

نظر

• iphone 7 plus كرفتم مدل A1784 نويز نداره خوشبختانه ولي در مورد باتري من انتظارم خيلي بيشتر بود وقتي نتو روشن مي كنم lte بعد خاموش مي كنم تو همون حالت مي خوابم 30 درصدً كم ميشه صبح !!اول ترسيدم ولي ديروز رو حالت هوابيما اينجوري نشد من از بازار موبايل فروشكاه اتصالات با كارانتي ١٨ ماه مديابردازش كرفتم..
                              .اينم بكم منزل ما يكيً دوتا انتن ايرانسل كم داره ولي سرعت ايرانسل 24mbs بود تو ساعت ١٠ كه خوبي من با سامسونك ساعت 3 صبح 85mbs هم تجربه كردم
                              http://uupload.ir/view/8lbi_img_0027.png
                              اين مصرف جطوره؟

نظر

• سلام، امروز خواستم آخرین firmware گوشیم رو بردارم و دیدم که دو ورژن برای آیفون 7 پلاس هست، یک gsm و یکی global . کدوم یکی رو باید دانلود کنم. منظور از global و gsm چیه و از کجا باید تشخیص بدم گوشی من از کدوم یکی هست؟
                                مرسی

نظر

صبر کنید ..
                                X