اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 7 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام . من وقتى باطرى رو روى low power mode ميزارم توى بازى كه ميرم لگ ميزنه ولى وقتى low power mode فعال نيست مشكلى نداره ... خواستم بدونم اين قضيه طبيعيه ؟ ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
      سلام . من وقتى باطرى رو روى low power mode ميزارم توى بازى كه ميرم لگ ميزنه ولى وقتى low power mode فعال نيست مشكلى نداره ... خواستم بدونم اين قضيه طبيعيه ؟ ممنون

سلام بله چون سخت افزار شما را تضعيف ميكنه براى استفاده كمتر

نظر

سلام . من وقتى باطرى رو روى low power mode ميزارم توى بازى كه ميرم لگ ميزنه ولى وقتى low power mode فعال نيست مشكلى نداره ... خواستم بدونم اين قضيه طبيعيه ؟ ممنون

البته خیلی طبیعی هم نیست و نباید لگ قابل مشاهده ای احساس کنید. کمی از توان پردازشی کم میشه اما نه اونقدر که لگ بگیره, مگر در اجرای بازی های سنگین یا رندر ویدیو ها
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

خوب این چه کاریه میزارید رویه پاورمود بعد بازی میکنید.
          وقتی میره رو پاور مود یعنی احتیاج به شارژ بیشتر دارید پس بازی کردن منطقی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط Obka نمایش پست ها
            سلام وقت بخیر ،

دوستان من قبلا روی گوشی شماره ایرانسل گذاشته بودم و imessage فعال بود ، اما شماره را به همراه اول تغییر دادم متاسفانه شماره ایرانسلم تو imessage قابل حذف نیست ، راه حلی که از طریق سایت خود اپل میشه حذف کرد را هم پیش گرفتم ولی چون ایران تو لیست نیست نمیشه کاریش کرد برای حذف و یا تغییر شماره imessage دوستان راه حلی دارند ؟

سپاس
            دوستان كسى پاسخ سوال بنده را نميدونه راهنمايى كنه ؟

نظر

تا جایی که من میدونم تو ایران البت imessage کاری به شماره موبایلت نداره و با apple id اکتیو میشه نتیجه این که تا این apple id رو داری و imessage رو روش اکتیو کرده باشی کار میکنه

نظر

یکبار از imessage رو خاموش کن از icloud هم sign out کن باید درست بشه و حذف بشه.

نظر

• دوستان من تنها مشکلی که با 7 پلاس دارم باتریه نمیدونم شاید طبیعیه من باتری که 100 میشه حد.د یک ساعتو نیم تو تلگرام باشم فقط و فقط متن بخونم عکسو فیلم نه 6 درصد کم شد و 94 شده طبیعیه ؟؟؟؟
                  و در حالت استفاده عادی و حالا اینترنت بازی تلگرام اینستا و ... حدود 7 ساعت دوام میاره گوشی اگرم کمتر استفاد کنم 10 ساعت

نظر

• دادا بالاخره داری از اینترنت استفاده میکنی صفحه روشنه خوب بایدم کم کنه و اینکه خیالت راحت مشکلی نداره برای من هم مثل شماست

نظر

• دوستان كي به ١٠.٣ آبديت كرده
                      فايلد تست عوض شده
                      قسمت باند و فركانس

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                        دوستان كي به ١٠.٣ آبديت كرده
                        فايلد تست عوض شده
                        قسمت باند و فركانس

من آپدیت کردم باند و فرکانس رو از کجا باید فهمید ؟
                        من فقط مشکل باتری یه کم پیدا کردم ساعت 1 شب باتری 17 درصد بود گذاشتم رو ایرپلاین خوابیدم فرداش گوشی باتری تموم کرده بود و خاموش شد.
                        کسی مشکل باتری نداره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
                          من فقط مشکل باتری یه کم پیدا کردم ساعت 1 شب باتری 17 درصد بود گذاشتم رو ایرپلاین خوابیدم فرداش گوشی باتری تموم کرده بود و خاموش شد.
                          کسی مشکل باتری نداره؟؟
                          من ریستور کردم. شب تا صب بدون ایرپلن مد و وای فای روشن حدود 3 درصد کم می کنه

نظر

• خسته نباشيد
                            چن وقته ك فايل موزيكام كلا خالي شده نميدونم چرا سيكس پلاس دارم اصلاع داريد چرا چطور ميشه برگردوند اصلا ميشه😐

نظر

• نوشته اصلی توسط asaber نمایش پست ها
                              کسی مشکل باتری نداره؟؟
                              احتمالا اگر در پوشش فورجي پلاس باشين
                              ستاره ٣٠٠١ مربع ١٢٣٤٥ مربع
                              قسمتي ميگن اضافه شده براي مشاهده مشخصات فورجي پلاس
                              من كه نديدم
                              باتري والا من كه فرقي احساس نكردم مثل قبل مصرف داره

نظر

• من ازوقتی 10.3 کردم تو بخش spotlight search با اینکه sirisuggestions روشن هست بعضی وقتا می یاد و خیلی وقتا هم نمی یاد. امروز با آپدیت به 10.3.1 کماکان مشکل پابرجا هست متاسفانه.
                                انقدر اعصاب خورد کن بود این قضیه که کلا خاموشش کردم. حیف شد، خیلی کاربردی بود برام.
                                ویرایش توسط mohammad604 : https://i-phone.ir/forums/member/19340-mohammad604 در ساعت 04-04-2017, 07:16 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X