اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    فردا میخوام 6s بخرم
    واسه خرید چه چیزایی رو چک کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط solidehsan نمایش پست ها
      سلام
      فردا میخوام 6s بخرم
      واسه خرید چه چیزایی رو چک کنم
      از اونجايى كه تازه اول عرضه ايفون 6S هستيم بعيد هست با ايفون هاى رفرش مواجه شويد ولى احتياط شرط عقل است، پس مى بايد:
      ١- IMEI درج شده پشت كارتون را در سايت خود اپل چك كنيد. شما بايد با عبارت " please active your device " مواجه شويد.
      ٢- بعد از باز كردن جعبه IMEI كارتون و IMEI خود گوشى را تطبيق دهيد.
      ٣- تست هاى مربوط به دوربين و .... فراموش نشود.
      ٤- وضعيت لوازم جانبى از قبيل شارژر و غيره بررسى شود ( البته تشخيص اصل و هاى كپى تقريبا ممكن نيست ).

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
        از اونجايى كه تازه اول عرضه ايفون 6S هستيم بعيد هست با ايفون هاى رفرش مواجه شويد ولى احتياط شرط عقل است، پس مى بايد:
        ١- IMEI درج شده پشت كارتون را در سايت خود اپل چك كنيد. شما بايد با عبارت " please active your device " مواجه شويد.
        ٢- بعد از باز كردن جعبه IMEI كارتون و IMEI خود گوشى را تطبيق دهيد.
        ٣- تست هاى مربوط به دوربين و .... فراموش نشود.
        ٤- وضعيت لوازم جانبى از قبيل شارژر و غيره بررسى شود ( البته تشخيص اصل و هاى كپى تقريبا ممكن نيست ).
        تست دوربین چطور ممکنه ؟
        من کد iccd ایدی رو توی نت چک میکنم میزنه لاک ولپ ایفون انلاکه؟!

نظر

• سلام دوستان ... چه سایتهایی رو برای خرید مطمین آیفون پیشنهاد میکنید ؟

نظر

• سلام دوستان

ظاهرا شرکت وقایع گستر فارس که آیفون با گارانتی میفروشه، جعبه آیفون ها رو باز میکنه و کا رت گارانتی در جعبه قرار میده. شما از این قضیه خبر دارید؟ آیا احتمال داره لوازم جانبی رو تعویض کنه؟
            ویرایش توسط Persia : https://i-phone.ir/forums/member/21362-persia در ساعت 20-10-2015, 10:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Persia نمایش پست ها
              سلام دوستان

ظاهرا شرکت وقایع گستر فارس که آیفون با گارانتی میفروشه، جعبه آیفون ها رو باز میکنه و کا رت گارانتی در جعبه قرار میده. شما از این قضیه خبر دارید؟ آیا احتمال داره لوازم جانبی رو تعویض کنه؟
              ببین عزیز گوشی بدون گارانتی بخر و خلاص ...

اینا معلوم نیست چیکار میکنن من قبلوشون ندارم میرم راحت گوشی میگیرم نگران پارت نامبر اینا هم نیستم گوشی که پلمپ باشه و تو سایت اپل چکش کنی عالیه

نظر

• دوستان حتي هزار تومن هم بابت گارانتي هزينه نكنيد ، همه اش الكي هست من خودم تجربه اش رو داشتم
                اصلاً وقتي شركت سازنده ي محصولي نمايندگي رسمي نداره گارانتي خيلي مسخره ست
                محصولات اپل هيچ وقت مشكل دار نيستن (يعني به احتمال 99 درصد اصلاً به مشكل بر نمي خوريد كه به گارانتي نياز داشته باشيد) اون يك درصد هم اگه مشكلي داشته باشه، فروشنده اگه با انصاف باشه و كلكي تو كارش نباشه بدون گارانتي هم قبول مي كنه كه گوشي رو تعويض كنه (چون مي تونن بفرستن به اپل استور گوشي خراب رو) اگه هم كه كلاه بردار باشه به هيچ عنوان مسئوليت رو نمي پذيره و بهانه مياره حتي اگه جلوي خودش باز كني و خراب باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                  اونایی که 6 اس خریدید آیا سوزن سیمکارت هم همراه گوشی بود؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
                    سلام
                    اونایی که 6 اس خریدید آیا سوزن سیم**** هم همراه گوشی بود؟؟

بله آقا هستش برای منم داشت . شما بدون iccid بخری سو زن داره .

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                      بله آقا هستش برای منم داشت . شما بدون iccid بخری سو زن داره .
                      سلام آقا شما چه پارت نامبری خریدی که iccid نداشت، من دیروز بازار بودم ولی پارت نامبر LLA همشون با iccid بودن.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.arah نمایش پست ها
                        سلام آقا شما چه پارت نامبری خریدی که iccid نداشت، من دیروز بازار بودم ولی پارت نامبر LLA همشون با iccid بودن.
                        دوست عزیز بازار خیلیم الان جدیدا زیاد شده . اونهایی که شما دیدی از سری اول بودن که تو همه کشورها آنلاک عرضه نشده بود و با iccid خریداری کردن و تا الان فروش نرفته .

حدود 11 روز پیش همه کشور ها منجمله استور امریکا آنلاک فکتوری به فروش میرسه سایتش اپل هم به فروش گذاشته .

شما باید بگردی جایی که خرید جدید داشته باشن . و سری وال خریدشون نباشه .

پارت هم بنده چند تا خریدیم خانواده دوستان که هم امریکا هم کانادا هم سوئد بودن بدون iccic بودن .

شما هم تهران باشی بری مغازه هایی که فروش زیادی دارن سری اولشون تموم شده باشه حتما وارد کردن .

- - - - - - - - - -

نظر

• این چه حساسیتیه که شماها روی iccid دارید؟
                          کی این حرف خنده دار رو زده که این دو مدل با هم تفاوت دارن؟
                          خود مردم باعث میشن که یک سری کلاهبردار بتونن به خاطر یه سریال iccid اینطوری سر خلق الله کلاه برازن یا یه پارت نامبر بتونه اینقدر توی قیمت تاثیر داشته باشه
                          دوستان یه مقدار ذهنتون رو بازتر کنید،iccid و پارت نامبر (به جز امارات) هیچ تفاوتی ندارن
                          ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                            این چه حساسیتیه که شماها روی iccid دارید؟
                            کی این حرف خنده دار رو زده که این دو مدل با هم تفاوت دارن؟
                            خود مردم باعث میشن که یک سری کلاهبردار بتونن به خاطر یه سریال iccid اینطوری سر خلق الله کلاه برازن یا یه پارت نامبر بتونه اینقدر توی قیمت تاثیر داشته باشه
                            دوستان یه مقدار ذهنتون رو بازتر کنید،iccid و پارت نامبر (به جز امارات) هیچ تفاوتی ندارن
                            آنلاک اپراتور با آنلاک فکتوری فرق داره دوست عزیز ، شما اگر گوشی آنلاک اپراتور رو ببرید در کشور مربوطه و سیم اپراتوری ک iccid ش پشت جعبه گوشی هست رو بندازید تو گوشی ، گوشی شما مجددا لاک خواهد شد ، در صوتیکه آنلاک فکتوری ، همیشه آنلاک خواهد بود .

شاید برای کسی ک از ایران خارج نشه فرقی نداشته باشه ، اما برای منی ک شش ماه دوم سال رو ایران نیستم و از سیم at&t استفاده میکنم ، فرق داره .

و مورد بعدی ، ب نظر من وقتی دارید همون پول رو میپردازید ، چرا گوشی لاکی ک با ۲۰۰ تومن آنلاک شده بخرید ؟!
                            ویرایش توسط alireza24 : https://i-phone.ir/forums/member/106907-alireza24 در ساعت 25-10-2015, 08:22 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                              آنلاک اپراتور با آنلاک فکتوری فرق داره دوست عزیز ، شما اگر گوشی آنلاک اپراتور رو ببرید در کشور مربوطه و سیم اپراتوری ک iccid ش پشت جعبه گوشی هست رو بندازید تو گوشی ، گوشی شما مجددا لاک خواهد شد ، در صوتیکه آنلاک فکتوری ، همیشه آنلاک خواهد بود .

شاید برای کسی ک از ایران خارج نشه فرقی نداشته باشه ، اما برای منی ک شش ماه دوم سال رو ایران نیستم و از سیم at&t استفاده میکنم ، فرق داره .

و مورد بعدی ، ب نظر من وقتی دارید همون پول رو میپردازید ، چرا گوشی لاکی ک با ۲۰۰ تومن آنلاک شده بخرید ؟!
                              دوست عزیز دوتا موضوع که اولیش سواله,این گوشی ها که iccid دارن مثلا 250 دلار میدیم و 6s میخریم و بعد با پرداخت 70 دلار آنلاکش میکنیم؟اینجوری که خیلی مقرون به صرفست!
                              موضوع دوم هم راجع به همین موضوعه,بهتره کاری کنیم بسات این دلال بازی ها جمع شه.برای خیلی از ماها که iccid تاثیری نداره,پارت نامبرهم واقعا بیخوده پرداختن بهش,پس بهتره یه کاری کنیم حساسیت کمتر شه روش.

نظر

• گوشی های سری اول همیشه اکثرا با iccid هستن .

الان داخله بازار بدون iccid وارد شده زیاد روی همگی هم ios 9.0.2 isj

وقتی که میشه میتونیم بدون iccid بخریم چرا و برای چی نخریم !

نظر

صبر کنید ..
                                X