اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هر کاری میکنم نمی تونم از app های گوشیم بک آپ بگیرم ! نه با آیتونز نه با itools !
    با itools هم ارور می ده !
    نمی دونید علت چیه !؟؟
    با سلام

در ios9 به بعد این امکان میسر نیست و هیچ راهی ندارید. بر روی سیستم باید مجدد با استفاده از iTunes اقدام به دانلود کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ali02 نمایش پست ها
      سلام من يه ٦s آكبند امروز خريدم وقتي سريا لشو زدم واسه تاريخ گارانتي و نو بودنش زده بود١٨ نوامبر ٢٠١٦ يعني ١٢ روز از يك سال كمتره مي شه راهنماييم كنيد اين موضوع طبيعي يا نه.در ضمن فروشنده به شرط آكبند بهم دادو خوم بسته بنديشو باز كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk
      سلام
      گوشی شما 12 روز پیش روشن شده و اکتیو شده ، بعد دوباره پک کردن و به اسم اکبند فروختن به جنابعالی

نظر

• سلام
        من 1 ماهه گوشی رو گرفتم، اما دکمه home چند روزی هست یک کم گیر میکنه (یک کم سفت تر شده انگار گرد و خاک گرفته باشه)!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
          با سلام

در ios9 به بعد این امکان میسر نیست و هیچ راهی ندارید. بر روی سیستم باید مجدد با استفاده از iTunes اقدام به دانلود کنید
          چقدر بد.خو این چه کاریه اخه؟من مجموعه ای ورک رو دانلود کردم با ایفون ۶ اس هر کدوم هم حدود ۴۰۰ مگ هست دو روزه سینک میکنم و بک اپ میگیرم ولی خبری نیست و روی ایتونز نمیشینه.پس علت اینه؟
          را**ار چیه؟یعنی فقط با سیستم و ایتونز دانلود کنیم بعد بریزیم روی گوشی؟
          دیشب محموعه افیس رو هم گرفتم یعنی ۴ گیگ پرید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
            چقدر بد.خو این چه کاریه اخه؟من مجموعه ای ورک رو دانلود کردم با ایفون ۶ اس هر کدوم هم حدود ۴۰۰ مگ هست دو روزه سینک میکنم و بک اپ میگیرم ولی خبری نیست و روی ایتونز نمیشینه.پس علت اینه؟
            را**ار چیه؟یعنی فقط با سیستم و ایتونز دانلود کنیم بعد بریزیم روی گوشی؟
            دیشب محموعه افیس رو هم گرفتم یعنی ۴ گیگ پرید
            منم موافقم خيلي مسخره شده يك گيم و چندتا برنامه داشتم تقريبا ٣ يا ٤ گيگ مي شد. نميدونستم ديگه به كامپيوتر منتقل نميشه. بعد يك مشكل داشتم مجبور شدم ريستور كنم. بك آپ هم گرفته بودم موقع ريستور بك آپ ديدم برنامه هاي جديد هيچ كدام نيومد!!! بعد فهميدم جريان چيه. اعصابم داغون شد كي حالا حوصله داره با اين سرعت اينترنت ٤ گيگ از اول دانلود بكنه!؟ بعد اگر بازم مشكلي بياد و بخواهي ريستور كني بازم پر!!!![emoji36]

نظر

• چجوری اطلاعات و فایلهای شخصیمو منقل کنم میخوام بریزم تو هارد با چه برنامه ای باید انجام بشه...لطفا راهنمایی

نظر

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                منم موافقم خيلي مسخره شده يك گيم و چندتا برنامه داشتم تقريبا ٣ يا ٤ گيگ مي شد. نميدونستم ديگه به كامپيوتر منتقل نميشه. بعد يك مشكل داشتم مجبور شدم ريستور كنم. بك آپ هم گرفته بودم موقع ريستور بك آپ ديدم برنامه هاي جديد هيچ كدام نيومد!!! بعد فهميدم جريان چيه. اعصابم داغون شد كي حالا حوصله داره با اين سرعت اينترنت ٤ گيگ از اول دانلود بكنه!؟ بعد اگر بازم مشكلي بياد و بخواهي ريستور كني بازم پر!!!![emoji36]

دوست عزيز تنها راه حل اينه كه با iTunes كامپيوتر دانلود كنيد. من هميشه به دوستاني كه اينترنت كم سرعت دارند توصيه مي كنم كه از طريق كامپيوتر دانلود و آپديت كنند تا با موارد اين چنيني مواجه نشند.

نظر

• [QUOTE=bahraam12;1022202]چجوری اطلاعات و فایلهای شخصیمو منقل کنم میخوام بریزم تو هارد با چه برنامه ای باید انجام بشه...لطفا راهنمایی

شما اخرين نسخه ي iTunes رو روي كامپيوتر دانلود كنيد. سپس دستگاهتون رو به كامپيوتر وصل كنيد. وقتي iTunes دستگاهتون رو شناخت، بالا سمت چپ روي آيكن گوشي كليك كنيد. در اينجا از قسمت Manually backup and restore گزينه ي backup now رو انتخاب كنيد.

نظر

• برای من روی سایت اپل تاریخ اتمام سرویس رو ژانویه 2017 میزنه، یعنی بیشتر از یک سال ،
                    گوشی iccd هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                      با استفاده از سریال گوشی تاریخ تولید رو چک کنید ، هر چی جدیدتر باشه احتمال اینکه tsmc باشه بیشتره ، آیفون هایی ک با پردازنده سامسونگ بودن تعدادشون محدود و اکثرا سری اول و دوم فروش 6s و 6s پلاس بودن و جدید ها همه tsmc هستن .

آیفون من (۶ اس پلاس) هم tsmc هست ، ک البته از ایران خریداری نشده .
                      دوست عزیز با سریال چطوری میشه متوجه شد که تولید برای کی؟

نظر

• سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم لطفاجواب بدید

- - - - - - - - - -

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم لطفاجواب بدید

- - - - - - - - - -

سلام دوستان یه سوال خیلی مهم دارم لطفاجواب بدید

نظر

• با اهدا سلام خدمت کاربران عزیز;دوستان روز شنبه قصد خرید گوشی آیفون 6 اس را از یکی از فروشگاه های شهر دارم و برای بررسی و داشتن یکسری اطلاعات قبل از خرید با این انجمن و این تاپیک آشنا شدم که سعی کردم تمامی نظرات را مطالعه کنم و متاسفانه واقعاً گیج شدم ! اگر لطف کنید در باره ی :- خرید و نکاتی که باید دقت کرد ( قبل و بعد خرید ) توضیحی دهید ممنون می شود و همچنین -تست های اصلی که باید بعد از خرید انجام دهم و از سالم بودن گوشی هم مطمعاً شود
                          ویرایش توسط rasoulsh : https://i-phone.ir/forums/member/193170-rasoulsh در ساعت 18-02-2016, 03:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط rasoulsh نمایش پست ها
                            با اهدا سلام خدمت کاربران عزیز;دوستان روز شنبه قصد خرید گوشی آیفون 6 اس را از یکی از فروشگاه های شهر دارم و برای بررسی و داشتن یکسری اطلاعات قبل از خرید با این انجمن و این تاپیک آشنا شدم که سعی کردم تمامی نظرات را مطالعه کنم و متاسفانه واقعاً گیج شدم ! اگر لطف کنید در باره ی :- خرید و نکاتی که باید دقت کرد ( قبل و بعد خرید ) توضیحی دهید ممنون می شود و همچنین -تست های اصلی که باید بعد از خرید انجام دهم و از سالم بودن گوشی هم مطمعاً شود
                            با سلام.

در تاپیک توضیحات کافی وجود. در صورتی که باز هم شک داشتید می توانید از سایت های آنلاین مثل دیجی کالا خریداری کنید و یا با فردی دارای اطلاعات در این زمینه مراجعه کنید.

نظر

• سلام خوبین ؟
                              یه سایت هست که تاریخ ساخت گوشی رو میزنه . میدونین چیه ؟
                              ویرایش توسط alimoon : https://i-phone.ir/forums/member/180173-alimoon در ساعت 26-02-2016, 06:59 PM

نظر

• سلام.من دیروز یه ایفون 6s که iccid داره خریدم .تاریخ اکتیوش و چک کردم تقریبا مال 3 هفته پیش بود که فروشنده گف چون icc داره قبلش باز میشه و اکتیو میشه.امروز متوجه شدن رو کابل شارژش امضای اپل که نوشته designed by apple... نوشته نشده.یعنی کلا چیزی نوشته نشده.میخواسم بدونم کابلا 6s کلا اینجوره یا اینکه این فیکه؟در ضمن کد icc پشت جعبه با توی گوشی تفاوت داره،این مشکلی داره یانه؟در ضمن گوشی هنگام خرید پلمپ بود و پارت نامبر ll/a هست.لطفا راهنمایی کنید تا دیر نشده برم پس بدم البته اگه بگیره.در ضمن پشت گوشی علائم fcc و سطل اشغال و اینام نداره.طبیعیه؟
                                ویرایش توسط kamelkon : https://i-phone.ir/forums/member/100502-kamelkon در ساعت 08-03-2016, 11:41 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X