اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
    با تشكر از شما الان چك كردم ديدم درست شده و اكتيوشم زده دوستان و ببينيد كي اكتيو شده بهم اطلاع بدين http://8pic.ir/images/ej70tks0mb8onp2k0cki.png
    درود
    با توجه به اینکه اپل ۳ ماه ساپورت تلفنی داره یکسالم گارانتی داره
    گوشی شما باید ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۶ اکتیو شده باشه!!!
    و تا ۳۰ ژوئیه سال دیگه ( ۲۰۱۷) گارانتی داره.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• به تاريخ شمسي يعني كي ؟؟ميشه دقيق بفرماييد

نظر

به تاريخ شمسي يعني كي ؟؟ميشه دقيق بفرماييد
        ۸ مرداد ۹۶

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
          میخواستم ببینم که آیفون 6s در چه حافظه هایی تولید میشه ؟
          تو بازار 16 و 64 و 128 هست
          ولی الان تو سایت اپل 32 و 128 هست
          مگه آیفون 6s حافظه 32 داره ؟
          ویرایش توسط bahram mgh : https://i-phone.ir/forums/member/184223-bahram-mgh در ساعت 08-10-2016, 12:12 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram mgh نمایش پست ها
            با سلام و عرض خسته نباشید
            میخواستم ببینم که آیفون 6s در چه حافظه هایی تولید میشه ؟
            تو بازار 16 و 64 و 128 هست
            ولی الان تو سایت اپل 32 و 128 هست
            مگه آیفون 6s حافظه 32 داره ؟
            در حال حاضر ٣٢ و ١٢٨ توليد ميشه.
            بله ٣٢ داره.

نظر

• با سلام

بنده از کجا بفهمم گوشی ایفونی که خریداری شده بصورت دست دوم باز نشده ؟!! اخه تعمیر کارا هر کدومشون یک چیزی میگن و کدی داره بشه تشخیص دا ؟

نظر

با سلام

بنده از کجا بفهمم گوشی ایفونی که خریداری شده بصورت دست دوم باز نشده ؟!! اخه تعمیر کارا هر کدومشون یک چیزی میگن و کدی داره بشه تشخیص دا ؟
                سلام
                راه خاصی نداره
                مگر اینکه ذره بین داشته باشی و پیچ هارو کنترل کنی که اونم هم بعیده چیزی دستگیرت بشه

نظر

• با سلام

دو تا سوال در مورد ایفون ۶اس دارم
                  ۱. من گوشیم ورژن ۹.۳ هست و جلبریک کردم ولی وقتی میخام گوشی را لاک کنم حالت یک یک افکت فید میشه و بعد خاموش مشه مال شما دوستان هم اینجوریه وقتی میخاین گوشی را قفل کنین مثل افکت اموش میشه ؟اخه چیزی نصب نکردم که اینجوریه؟!!

۲. از جلبریک ۹.۳.۵ خبری نیست ؟و یا برای ورژن ۱۰ میاد جلبریک؟

نظر

• سلام دوستان خوبین
                    چند تا سوال داشتم لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید
                    من گوشی 16s...32 گیگ میخوام تو سایت اپل هست ولی تهران هرجا میرم میگن رفرش دبی 32 ایا واقعیت داره؟و از کجا میشه تهیه کرد؟چطوری باید فهمید رفرش نیست
                    ممنون

- - - - - - - - - -

سلام دوستان خوبین
                    من گوشی 16s...32 گیگ میخوام تو سایت اپل هست ولی تهران هرجا میرم میگن رفرش دبی 32 ایا واقعیت داره؟و از کجا میشه تهیه کرد؟چطوری باید فهمید رفرش نیست
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrnaz.tehrani نمایش پست ها
                      سلام دوستان خوبین
                      ممنون
                      درود
                      اگر مدل 32 گیگابایتی می خواهید می تونید خریداری کنید ولی مدل 16 دیگر تولد نمیشود و اگر هم در بازار پیدا بشه ،نمونه های از قبل تولید شده هست یا ریفرش شده .

نظر

• ممنون جناب مدیر .سوالم اینجاس ک میگن نسخه32 گیگی همشون رفرشه درسته؟پیداهم تمیشه
                        و اینکه از کجا بفهمم گوشی ک خریدم انلاک فکتوریه؟

نظر

ممنون جناب مدیر .سوالم اینجاس ک میگن نسخه32 گیگی همشون رفرشه درسته؟پیداهم تمیشه
                          و اینکه از کجا بفهمم گوشی ک خریدم انلاک فکتوریه؟
                          عجب ملتی داریم ما !
                          قبل از معرفی آیفون 7/7 پلاس ،آیفون 6S/6S پلاس در نسخه های 16 و 64 و 128 گیگابایتی تولید می شد .
                          و بعد از معرفی آیفون 7/7 پلاس اپل تصمیم گرفت که آیفون 6S/6S پلاس رو در نسخه های 32 و 128 گیگابایتی بفروشه .
                          اگر نسخه های 16 و 64 گیگابایتی ریفرش شده باشند ،شاید درست باشه ولی نسخه 32 گیگابایتی خیر .
                          هنوز یک ماه از معرفی آیفون 7/7 پلاس نمی گذره ،پس هنوز زوده که آیفون 6S/6S پلاس ریفرش شده به بازار بیاد - الان بایستی منتظر رفرش شده آیفون 6/6 پلاس باشیم .

می تونید با مراجعه با سایت اپل (لینک زیر) نسخه 32 و 128 گیگابایتی رو که برای فروش در دسترس هست مشاهده کنید .
                          (پس از انتخاب مدل-اپراتور و رنگ به مرحله مورد نظر می رسید)
                          Buy iPhone 6s and iPhone 6s Plus - Apple

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                            عجب ملتی داریم ما !
                            قبل از معرفی آیفون 7/7 پلاس ،آیفون 6S/6S پلاس در نسخه های 16 و 64 و 128 گیگابایتی تولید می شد .
                            و بعد از معرفی آیفون 7/7 پلاس اپل تصمیم گرفت که آیفون 6S/6S پلاس رو در نسخه های 32 و 128 گیگابایتی بفروشه .
                            اگر نسخه های 16 و 64 گیگابایتی ریفرش شده باشند ،شاید درست باشه ولی نسخه 32 گیگابایتی خیر .
                            هنوز یک ماه از معرفی آیفون 7/7 پلاس نمی گذره ،پس هنوز زوده که آیفون 6S/6S پلاس ریفرش شده به بازار بیاد - الان بایستی منتظر رفرش شده آیفون 6/6 پلاس باشیم .

می تونید با مراجعه با سایت اپل (لینک زیر) نسخه 32 و 128 گیگابایتی رو که برای فروش در دسترس هست مشاهده کنید .
                            (پس از انتخاب مدل-اپراتور و رنگ به مرحله مورد نظر می رسید)
                            Buy iPhone 6s and iPhone 6s Plus - Apple
                            ممنون از راهنماییت .عزیزم از کجا میشه خرید یعنی یجای معتبر ک انلاک فکتور باشه و استفاده نشده باشه رفرشم نباشه چون من هیچی متوجه نمیشم

نظر

ممنون از راهنماییت .عزیزم از کجا میشه خرید یعنی یجای معتبر ک انلاک فکتور باشه و استفاده نشده باشه رفرشم نباشه چون من هیچی متوجه نمیشم
                              من جای خاصی رو نمی شناسم که معرفی کنم .
                              شهر محل سکونتتون رو بگید تا دوستانی که جاهای معتبر رو میشناسند در پیام خصوصی بهتون معرفی کنند .

نظر

• سلام دوستان نميدونم جاش اينجا باشه يا نه اما يه 6s تميز هست ميخوام بخرم اما پارت نامبرش CN/Aهستش هرچي سرچ كردم به نتيجه نرسيدم كه پارت كدوم كشوره لطفا خواهشا يكي كه ميتونه يه راهنمايي بكنه

نظر

صبر کنید ..
                                X