اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من امروز از علائدين مي خواستم گوشي بخرم قيمت رو هم توافق كرده بوديم ...! بعد مغازه دار رفت و يك أيفون بدون iccid پيدا كرد و اورد. بعد شروع كه كرد به فاكتور زدن اخرش گفت كه فريمور أيفون ٦اس بايد به صورت جداگانه اكتيو بشه و ....! "گفت فقط أيفون هاي ٦اس اينطوري هستند كه بايد با پكيج مخصوصي كه هم اصلش موجود هست هم كپي اش، اكتيو بشوند"!
    من هم تصميم گرفتم كه نخرم و بيام تحقيق كنم! دوستان من شنيده بودم كه فروشنده ها بلوف و ... زياد مي زنن اما ديگه اين چيز عجيبيه! ايا همچين چيزي داريم؟؟؟؟ لطفا مديران سايت راهنمايي بفرمايند.
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
      دوستان من امروز از علائدين مي خواستم گوشي بخرم قيمت رو هم توافق كرده بوديم ...! بعد مغازه دار رفت و يك أيفون بدون iccid پيدا كرد و اورد. بعد شروع كه كرد به فاكتور زدن اخرش گفت كه فريمور أيفون ٦اس بايد به صورت جداگانه اكتيو بشه و ....! "گفت فقط أيفون هاي ٦اس اينطوري هستند كه بايد با پكيج مخصوصي كه هم اصلش موجود هست هم كپي اش، اكتيو بشوند"!
      من هم تصميم گرفتم كه نخرم و بيام تحقيق كنم! دوستان من شنيده بودم كه فروشنده ها بلوف و ... زياد مي زنن اما ديگه اين چيز عجيبيه! ايا همچين چيزي داريم؟؟؟؟ لطفا مديران سايت راهنمايي بفرمايند.
      ممنون
      مضحک ترین بهونه ای بود که میتونست بیاره برای پول اضافی گرفتن
      کار بسیار خوبی کردین که نخریدین و پول اضافی ندادین

نظر

• وقایع گستر مطمئن هست برای خرید آیفون ؟ دنبال یه جای مطمئن هستم متاسفانه دیجیکالا 128 گیگ نداره فعلا

نظر

• اقا يك سوال عجيب ديگر
          برادر بنده دو روز پيش يك ٦اس مشكي ٦٤ گيگ تهيه كرده
          قبل از خريد سريال نامبر رو با سايت اپل چك كرده ....
          الان من براش چك كردم، تاريخ پايان گارانتي رو زده ٢٥ نوامبر ٢٠١٦!
          چطور ممكنه؟ تاريخ گارانتي اس حدود ٢٠ روز بيشتر از يكسال هست!
          ممنون ميشم اگر كسي اطلاعي دارد به اشتراك بگذاريد ....
          مرسي

نظر

• نوشته اصلی توسط Anonymous 87 نمایش پست ها
            وقایع گستر مطمئن هست برای خرید آیفون ؟ دنبال یه جای مطمئن هستم متاسفانه دیجیکالا 128 گیگ نداره فعلا
            مه تل گوشی هایی که وارد کرده اکثرا بدون iccid هستن . هر چند فرقی هم نداره .

نظر

• بالاخره بدون ICCID پیدا کردم
              از بازار موبایل ایران
              2810
              خاکستری 64 پارت آمریکا
              سرعت تاچ آیدی خیلیییی بهتر شده واقعا مشخصه با دست چرب هم به راحتی تشخیص میده
              هنوز یکمی توی بعضی کارها لگ داره ولی سرعتش در کل بیشتر شده
              سعی کنید با فروشنده شرط کنید که محافظ صفحه ای که میزنه با 3d touch همخونی داشته باشه

نظر

• من یک گلس 0.1 زدم روش خیلی نازکه نسبت به گلس های موجود و اختلالی تو فورس تاچ ایجاد نمیکنه رو پکش نوشته بود مخصوص 6 اس و فورس تاچ

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.lio نمایش پست ها
                  سلام دوستان.من میخوام این گوشی رو بخرم فقط شنیدم شارژر و هندزفری هاشون رو عوض میکنن.میخواستم بپرسم چطور میشه از اصل بودن خود گوشی و لوازم جانبیش مطمئن شد؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
                  بقدری های کپی ها دقیق هستند که در صورت جابه جایی نمیشه تشخیص داد من شاهد بودم چنتا از عمده فروش های طبقه آخر علائدین سر اصل و کپی بودن جنسی که از یه وارد کننده گرفته بودن مستاصل مونده بودند داشتن با هم صحبت میکردند آخرش گفتن باید بازش کنیم چیدمان آی سی و قطعات داخلشو با مدل اصلی مقایسه کنیم
                  شما هم دنبال فروشنده قابل اطمینان بگرد ترجیحا از علائدین هم نخر اونا خیلی هفت خط هستند

نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
                  دوستان من امروز از علائدين مي خواستم گوشي بخرم قيمت رو هم توافق كرده بوديم ...! بعد مغازه دار رفت و يك أيفون بدون iccid پيدا كرد و اورد. بعد شروع كه كرد به فاكتور زدن اخرش گفت كه فريمور أيفون ٦اس بايد به صورت جداگانه اكتيو بشه و ....! "گفت فقط أيفون هاي ٦اس اينطوري هستند كه بايد با پكيج مخصوصي كه هم اصلش موجود هست هم كپي اش، اكتيو بشوند"!
                  ممنون
                  اولش که قیمت میگیری شرط کن بگو گوشی خام می خوام که ازین داستانا سرت در نیارن، هیچ فعال سازیه پولی و خرید اجباری برنامه و ..... قبول نکن همش کلاهبرداریه اگه دوست داشتی آخرش از همون فروشنده کیس یا بامپر یا گلس و ... بخر شاید به احترام خرید چند میلیونیت تو لوازم جانبی کمتر گرون حساب کنه اما اینم بدون به هر حال لوازم جانبیو خیلی گرون میدن و راه فراری هم ازش نیست من پیش توزیع کننده های جانبی هم رفتم مثلا محافظ صفحه نمایشو به همکارش میداد 800 تا تک تومن! به من داد 8 هزار تومن!

نظر

اقا يك سوال عجيب ديگر
                    مرسي
                    دوستان كسي نظري نداره؟

نظر

اقا يك سوال عجيب ديگر
                      مرسي
                      تاریخ رو دوباره چک کنید
                      گارانتی خدمات تلفنی 3 ماهه و گارانتی تعمیرات 1 سال.
                      با سایت های دیگه هم چک کنید.
                      Check IMEI and Analytics - IMEI Database Lookup
                      Check IMEI - IMEI.info
                      iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker

نظر

• با سلام
                        دوستان از رو پلمپ بودن گوشی چه جوری میشه فهمید پردازشش سامسونگه یا اون مدل دیگست لطفا دقیق راهنماییم کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
                          با سلام
                          دوستان از رو پلمپ بودن گوشی چه جوری میشه فهمید پردازشش سامسونگه یا اون مدل دیگست لطفا دقیق راهنماییم کنین
                          خوشبختانه يا متأسفانه راهي نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اگر از پلمپ در بیاد چه جوری مشخص میشه یا نه ؟؟؟

نظر

اگر از پلمپ در بیاد چه جوری مشخص میشه یا نه ؟؟؟
                              پس از فعال سازي گوشي خيلي راحت با نصب برنامه هايي ميشه تشخيص داد
                              توضيحات بيشتر با يه سرچ ساده به دست مياد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اگر از پلمپ در بیاد چه جوری مشخص میشه یا نه ؟؟؟
                                بعد ار بازکردن با نصب برنامه ای که این قبلا دوستمون معرفی کرده یا برنامه های مشابه مشخص میشه :

نوشته اصلی توسط lida نمایش پست ها
                                https://itunes.apple.com/us/app/liru...mt=8&at=11l655
                                اين اپ رو دانلود كنيد
                                اگر مدل n66ap , n71ap بود سامسونگ و اگر n66map , n71map بود tsmc داريد

نظر

صبر کنید ..
                                X