اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

نوشته اصلی توسط Persia نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ایفون6s خریدم. سریال رو در سایت اپل میزنم پیغام میده
    Please validate your product's purchase date.

البته مدل رو نشان میده iPhone 6s

هنوز بازش نکردم. قضیه اش چیه؟
    منم مثل ایشون با این عبارت روبرو شدم بعد از وارد کردن سریال نامبر در سایت اپل ایا مشکلی وجود داره؟
    (یه سرچی در اینترنت کردم و این تاپیک رو پیدا کردم ایا راه حلش همینه؟
    https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

Sent from my iPad using Tapatalk
    ویرایش توسط dragon8 : https://i-phone.ir/forums/member/135746-dragon8 در ساعت 26-10-2015, 07:44 PM

نظر

• راستش گوشی که گرفتم 6 اس با iccid و LLA بود که داخلش سیمکارت at&t هم بود و سوزن سیمکارت هم نداشته .
      گارانتی گسترش وقایع فارس هم هست . ممنون میشم راهنمایی کنید آیا گوشیم آنلاک فکتوریه یا نه و مشکلی براش ایجاد نمیشه .چون مهلت تست داره بتونم کاری کنم

نظر

• قبل از باز کردن گوشی باید همچنین پیغامی رو مشاهده کنید و در غیر اینصورت یعنی گوشی دست دوم و یا روشن شده است

amookochoolo: مشکلی وجود ندارد
        استافده کنید و لذت ببرید
        ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
          منم مثل ایشون با این عبارت روبرو شدم بعد از وارد کردن سریال نامبر در سایت اپل ایا مشکلی وجود داره؟
          (یه سرچی در اینترنت کردم و این تاپیک رو پیدا کردم ایا راه حلش همینه؟
          https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

Sent from my iPad using Tapatalk
          در این سایت چی گفته ؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amookochoolo نمایش پست ها
            در این سایت چی گفته ؟؟
            گفته برید به این سایت و سریال گوشی و تاریخ خرید رو اضافه کنید.
            https://supportprofile.apple.com/

نظر

• تمامی اصطلاحات
              sim-free
              factory unlocked
              contract-free
              operator unlocked
              full-paid
              .....
              با هم فرق دارن.
              گوشی های انلاک فکتوری که توسط خود اپل به فروش میرسه GSM هستن و CDMA رو پشتیبانی نمکنن. ولی گوشی های CDMA از فرکانس های GSM پشتیبانی میکنه.(البته 5s به بعد)
              اوپراتو های مختلف هر کدوم شرایط خاص خودشونو دارن.مثلا sprint و Verizon هر دو CDMA رو پشیبانی میکن ولی sprint اجازه دسترسی به GSM رو نمیده ولی Verizon این اجازه رو میده.
              یا انلاک وریزون اجازه دسترسی به سایر اوپراتور های CDMA رو نمیده.(بیشتر به خاطر فرکانسی که پشتیبانی میکنن. گوشی های دوتا اپراتور با هم فرق میکنه)
              گوشی های وریزون قبلا سیم **** نمیخوردن ولی بدلیل تغییر قوانین این شرکت الان امکان تعویض سیم**** و اپراتور وجود داره.
              گوشی هایی که بلک لیست شدن اگر انلاک هم بشن از لیست سیاه خذف نمیشن و روی همه اپراتور ها هم کار نمیکنن.(قضیه لاک شدن با سیم **** اپراتور لاک همینه چون اپراتور بلک لیست میکنه نه اپل) فقط کسی که گوشی رو بلک لیست کرده میتونه از لیست خارج کنه.(گوشی انلاک هم میتونه بلک لیست باشه)
              برای گوشی هایی که iccid دارند اگر بعد از ریستور ایتونز پیام تبریک انلاک شدن رو نشون داد، یعنی انلاک شده و دیگه لاک نمیشه.چه CDMA و چه GSM اگر انلاک بشه با همه اوپراتور های GSM کار میکنه یعنی میشه انلاک فکتوری و (permanently unlocked) . قیمت تمام شده و کارایی هم هیچ تفاوتی نداره.
              گوشی هایی که iccid دارن معمولا به صورت full-paid و unlocked out of the box خریداری میشن و اگر از مکان های معتبر خرید کنید مشکلی پیش نمیاد.(فقط به جای سوزن سیم **** خارجی میگیرید!!)
              ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 27-10-2015, 01:51 AM

نظر

• [b]سلام خسته نباشید ...من می‌خوام آیفون ۶س بگیرم می‌خوام پشت گوشی نوشته شده باشه imei و پارت نامبر آمریکا باشه وکیوم خود کارخانه باشه و همهٔ لوازم جانبیش اصل سوزن هم داخلش باشه باید به فروشنده چی‌ بگم از کجا می‌تونم تشخص بدم که اونی هست که می‌خوام .... ممنون میشم کمک کنید ...

نظر

• نوشته اصلی توسط yashark نمایش پست ها
                  [b]سلام خسته نباشید ...من می‌خوام آیفون ۶س بگیرم می‌خوام پشت گوشی نوشته شده باشه imei و پارت نامبر آمریکا باشه وکیوم خود کارخانه باشه و همهٔ لوازم جانبیش اصل سوزن هم داخلش باشه باید به فروشنده چی‌ بگم از کجا می‌تونم تشخص بدم که اونی هست که می‌خوام .... ممنون میشم کمک کنید ...
                  دوست عزيز فكر نكنم تو ايران پلمپ خود اپل رو پيدا بكني همه باز شدن [emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• امروز دوباره رفتم پایتخت,64 مشکی رو خام خام 2840 ارزونتر پیدا نکردم.اون جعبه هایی که پشت ویتیرین هستن اکثرا خالین ولی یه مغازه بود طبقه 3 یا 4 یادم نیست یه جعبه توش دیدم مطمئنم اصل بود.انشالله که تا هفته بعد فروش نره و قسمت خودم شه!

نظر

• سلام ... فکر میکنم برای اطمینان اگر از مدل و پارت نامبر متناسب با رنگ و ظرفیتی که می خواهید خریداری کنید اطلاع داشته باشید به مشکلی بر نمی خورید ... به عنوان مثال :
                      iphone 6 16Gb space gray USA : MG472 LL/A (آنلاک فکتوری)
                      iphone 6s 16Gb space gray USA : MKQJ2 LL/A (آنلاک فکتوری)
                      ویرایش توسط rezamn95 : https://i-phone.ir/forums/member/136488-rezamn95 در ساعت 29-10-2015, 12:27 PM

نظر

• آقا ما 16 صفحه مطالعه کردیم ،نکات مهم خرید رو ببینیم...همش دیجی کالا ...دیجی کالا....دیجی کالا... یه عده میگن دیجی کالا عالیه یه عده میگن دیجی کالا بد....
                        در کل ملت فکر میکنن دیجی کالااز کره مریخ اومد ،نه بابا اونم آیفون رو از همون کانالی میاره که مغازه دار ها میارن .... در ضمن بعضیا فکر میکنن دیجی کالا تو انبارش پر آیفون هستش !!! خیلی از سفارشات شما رو دیجی جون زحمت میکشه از همین مغاز دار هااا میگیر بعدشم تحت بست بندی وزین و تعویض هفت روز خودش یا وقایع گستر قرار میده... خیلی از اجناس دیگه هم همینه...

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                          آقا ما 16 صفحه مطالعه کردیم ،نکات مهم خرید رو ببینیم...همش دیجی کالا ...دیجی کالا....دیجی کالا... یه عده میگن دیجی کالا عالیه یه عده میگن دیجی کالا بد....
                          در کل ملت فکر میکنن دیجی کالااز کره مریخ اومد ،نه بابا اونم آیفون رو از همون کانالی میاره که مغازه دار ها میارن .... در ضمن بعضیا فکر میکنن دیجی کالا تو انبارش پر آیفون هستش !!! خیلی از سفارشات شما رو دیجی جون زحمت میکشه از همین مغاز دار هااا میگیر بعدشم تحت بست بندی وزین و تعویض هفت روز خودش یا وقایع گستر قرار میده... خیلی از اجناس دیگه هم همینه...
                          شما هم که اصلا به لحنت نمیخوره از مغازه دارای محترم باشی که دیگه نمیتونن سر ملت رو با اراجیفی مثل iccidیا ساخت اپل آیدی یا ریختن برنامه با گارانتی مادام العمر کلاه بزارن

نظر

• نوشته اصلی توسط kaka500 نمایش پست ها
                            آقا ما 16 صفحه مطالعه کردیم ،نکات مهم خرید رو ببینیم...همش دیجی کالا ...دیجی کالا....دیجی کالا... یه عده میگن دیجی کالا عالیه یه عده میگن دیجی کالا بد....

چرا اطلاعات اشتباه میدی ! دیجی کالا تمامی گوشی های موبایلش را از شرکت هایی وارد کننده تامین میکنه . حالا هر برندی باشه از مایکروتل تا هماهنگ و همین وقایع گستر با گارانتی . یه حرفی نزنید به بدون اطلاعات یکی بهتون بخنده ...

=======

دیجی‌کالا؛ فقط گارانتی اصلی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت دیجی‌کالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و دیجی‌کالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در دیجی‌کالا عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت دیجی‌کالا به فروش نمی‌رسد. از این رو است که دیجی‌کالا اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

نظر

• نوشته اصلی توسط Tooraj نمایش پست ها
                              شما هم که اصلا به لحنت نمیخوره از مغازه دارای محترم باشی که دیگه نمیتونن سر ملت رو با اراجیفی مثل iccidیا ساخت اپل آیدی یا ریختن برنامه با گارانتی مادام العمر کلاه بزارن
                              اولا من مغازه دار نیستم ،،، اگه اینجور باشه منم باید بگم شما از کارکنان دیجی کالا هستید!!! آدم قبل حرف زدن یکم فکر میکنه !!! من راجب کیفیت اجناس دیجی و مغازه صحبت نکردم و مقایسه هم نکردم... راجب این گفتم که آیفون رو از همون کانالی میاره که مغازه دار ها میارن .......پس اول خوب بخون دوست عزیز بعد نظر بده، بعدش دیگه تو هر دهاتی اینترنت هستش یکم زبان بلد باشی یا همین سایت های فارسی زبان میتونی هر اطلاعاتی راجب آیفون و غیر در بیاری .... دیگه آدم باید خیلی خیلی گاگول باشه گول این حرفهای فروشنده رو بخور....

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                                چرا اطلاعات اشتباه میدی ! دیجی کالا تمامی گوشی های موبایلش را از شرکت هایی وارد کننده تامین میکنه . حالا هر برندی باشه از مایکروتل تا هماهنگ و همین وقایع گستر با گارانتی . یه حرفی نزنید به بدون اطلاعات یکی بهتون بخنده ...

=======

دیجی‌کالا؛ فقط گارانتی اصلی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت دیجی‌کالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و دیجی‌کالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در دیجی‌کالا عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت دیجی‌کالا به فروش نمی‌رسد. از این رو است که دیجی‌کالا اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.
                                دوست عزیز.. من فقط من جوابتو در یک کلمه میدم بازار یابی ... دیگم این بحث رو ادامه نمیدم چون اینجا برای
                                سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون

موفق باشی

نظر

صبر کنید ..
                                X