اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
    آنلاک اپراتور با آنلاک فکتوری فرق داره دوست عزیز ، شما اگر گوشی آنلاک اپراتور رو ببرید در کشور مربوطه و سیم اپراتوری ک iccid ش پشت جعبه گوشی هست رو بندازید تو گوشی ، گوشی شما مجددا لاک خواهد شد ، در صوتیکه آنلاک فکتوری ، همیشه آنلاک خواهد بود .

شاید برای کسی ک از ایران خارج نشه فرقی نداشته باشه ، اما برای منی ک شش ماه دوم سال رو ایران نیستم و از سیم at&t استفاده میکنم ، فرق داره .

و مورد بعدی ، ب نظر من وقتی دارید همون پول رو میپردازید ، چرا گوشی لاکی ک با ۲۰۰ تومن آنلاک شده بخرید ؟!
    منبع؟
    با احترام حرفتون خنده دار هست
    گوشی ها هیچ فرقی ندارن و این حرف رو فقط فروشنده های سود جو برای کسب پول بیشتر انداختن سر زبون ها گوشی هایی که ابتدا میاد چون به صورت سری خریداری میشن لاک هستن و سری هم انلاک میشن
    من تجربه خرید گوشی iccid دار و استفاده در کشور امریکا رو دارم سیم **** گوشی هم روش بود رو اتفاقی نیوفتاده الانم کار می کنه

حرف فروشنده ها رو ول کنید برید اپل استور و با کارشناس های اونها حرف بزنید!!

نظر

• نوشته اصلی توسط aidinju نمایش پست ها
      دوست عزیز دوتا موضوع که اولیش سواله,این گوشی ها که iccid دارن مثلا 250 دلار میدیم و 6s میخریم و بعد با پرداخت 70 دلار آنلاکش میکنیم؟اینجوری که خیلی مقرون به صرفست!
      موضوع دوم هم راجع به همین موضوعه,بهتره کاری کنیم بسات این دلال بازی ها جمع شه.برای خیلی از ماها که iccid تاثیری نداره,پارت نامبرهم واقعا بیخوده پرداختن بهش,پس بهتره یه کاری کنیم حساسیت کمتر شه روش.
      بله دقیقا ب همین صورت هست ک فرمودید ... ضمن اینکه بعضی اپراتور ها مثل verizon گوشی شما رو فقط رو باند های cdma لاک میکنن !! (یعنی بصورت پیش فرض و بدون هیچ کاری رو باند های gsm آنلاک اند) الان خیلی از 6s های داخل بازار مربوط ب verizon هستند ! (و باند های مخابراتی ایران هم ، gsm هست .)

بساط دلال بازی همیشه بوده و هست ، دست ما هم نیست ک جمش کنیم ، فقط هم مربوط ب آيفون نمیشه ... ما میتونیم نخریم ! من خودم iccid ببینم نمیخرم ،

ولی الان بعضی فروشنده های محترم (در ایران) برای آيفون جعبه درست کردن و همه چی ب جز iccid ک شامل سریال و ... میشه رو عین نسخه اصلی میزنن پشت جعبه ! (تا از نزدیک نمی دیدم ، باور نمیکردم !) ، الان 5s های موجود در بازار ۹۹ درصد ب همین صورت اند.

حتما موقع خرید یا پارت نامبر کشوری رو بخرید ک کلا آنلاک عرضه شده یا اینکه imei رو چک کنید .

نوشته اصلی توسط mh.attari نمایش پست ها
      منبع؟
      با احترام حرفتون خنده دار هست
      گوشی ها هیچ فرقی ندارن و این حرف رو فقط فروشنده های سود جو برای کسب پول بیشتر انداختن سر زبون ها گوشی هایی که ابتدا میاد چون به صورت سری خریداری میشن لاک هستن و سری هم انلاک میشن
      من تجربه خرید گوشی iccid دار و استفاده در کشور امریکا رو دارم سیم **** گوشی هم روش بود رو اتفاقی نیوفتاده الانم کار می کنه

حرف فروشنده ها رو ول کنید برید اپل استور و با کارشناس های اونها حرف بزنید!!
      مشکلی نیست ، میتونید بخندید ، این مورد رو با at&t و آیفون قبلیم ک 5S بود تجربه کردم .ضمنا ، شما وقتی تقاضای آنلاک رو ب اپراتور میفرستید این مورد جزو agreement هایی هست ک همون اول ب شما میگه و طبق معمول ما ایرانیا نخونده تیک اون پایین رو مزنیم و میریم مرحله بعد .

(در هر صورت اگر در این مورد شک دارید ، میتونید از سایت های معتبری ک آنلاک اپراتور های مختلف رو انجام میدن سؤال کنید ، اکثر جاها گفته شده : any SIM card except the SIM of the carrier to which your iPhone is locked ... )

ب نظر من فروشنده سود جو ، فروشنده ایه ک میاد میگه این دو تا یکی هستند ، فروشنده ای ک ب شما حق انتخاب بده سودجو نیست ،

الان قیمت های تحت کنتراکت سایت اپل رو ببینید ، در بدترین حالت ک imei گوشی شما بلک لیست باشه با ۱۰۵ دلار میشه 6s رو آنلاک کرد ، حالا کدوم فروشنده سود جو ه ؟؟؟ !!!
      ویرایش توسط alireza24 : https://i-phone.ir/forums/member/106907-alireza24 در ساعت 25-10-2015, 09:26 PM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

با سلام
        دوستان من یه 6s 64 از دیجیکالا سفارش دادم و فردا بدستم میرسه،میخواستم از دوستان بپرسم ایا کد imei رو که در سایت اپل چک کنم و تاریخی رو نشون نده و اکتیو نشده باشه حله ؟ بعد اگه اکتیو شده باشه قبول نکنم گوشی رو درسته؟ منظورم اینه که معمولش چیه و چجوری باید باشه؟ درستش اینه که نباید اکتیو شده باشه و از خودم بخواد که گوشی رو اکتیو کنم؟ اگه مثلا ۲۰-۳۰ روز قبل از خرید مشتری نشون بده اکتیو شده باشه چطور؟ در این مورد راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.(گوشی با گارانتی یکساله وقایع گستر هست).
        سوال بعدیم اینه که سلفون جعبه باید دستنخورده باشه دیگه درسته؟ یا اینکه چون گارانتی داره قبلا جعبه باز شده؟ حقیقتش میخوام قبل از پرداخت پول به پیک دیجیکالا،از اکبند بودن و درست بودن شرایط کلی گوشی مطمئن بشم در وحله اول تا بعد برم سراغ چک کردن باقی مسائل
        کلا اگه موارد با اهمیتی که باید کنترل کنم رو بفرمایید خیلی ممنون میشم

با سپاس

Sent from my iPad using Tapatalk
        ویرایش توسط dragon8 : https://i-phone.ir/forums/member/135746-dragon8 در ساعت 25-10-2015, 09:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
          با سلام
          دوستان من یه 6s 64 از دیجیکالا سفارش دادم و فردا بدستم میرسه،میخواستم از دوستان بپرسم ایا کد imei رو که در سایت اپل چک کنم و تاریخی رو نشون نده و اکتیو نشده باشه حله ؟ بعد اگه اکتیو شده باشه قبول نکنم گوشی رو درسته؟ منظورم اینه که معمولش چیه و چجوری باید باشه؟ درستش اینه که نباید اکتیو شده باشه و از خودم بخواد که گوشی رو اکتیو کنم؟ اگه مثلا ۲۰-۳۰ روز قبل از خرید مشتری نشون بده اکتیو شده باشه چطور؟ در این مورد راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.(گوشی با گارانتی یکساله وقایع گستر هست).
          سوال بعدیم اینه که سلفون جعبه باید دستنخورده باشه دیگه درسته؟ یا اینکه چون گارانتی داره قبلا جعبه باز شده؟ حقیقتش میخوام قبل از پرداخت پول به پیک دیجیکالا،از اکبند بودن و درست بودن شرایط کلی گوشی مطمئن بشم در وحله اول تا بعد برم سراغ چک کردن باقی مسائل

با سپاس

سلام
          شما باید سریال نامبر گوشی رو بزنید توی سایت نه Imei و حتما اونجا نشون میده اکتیو شده یا نه. امکان داره نشون نده.
          اکتیو شده بود قبول نکنید.
          در مورد سلفون من شنیدم قبلش باز میکنن گوشی هایی که گارانتی میشند رو ولی مطمین نیستم.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
          با سلام

با سپاس

سلام
          شما باید سریال نامبر گوشی رو بزنید توی سایت نه Imei و حتما اونجا نشون میده اکتیو شده یا نه. امکان داره نشون نده.
          در مورد سلفون من شنیدم قبلش باز میکنن گوشی هایی که گارانتی میشند رو ولی مطمین نیستم.

نظر

• نوشته اصلی توسط dragon8 نمایش پست ها
            با سلام

با سپاس

دیجی گوشی ها را باز میکنه ! مجدد سلفون میزنه ! شما هم قبلش چک کن اگه اکتیو نشده بود بگیرش .

سایر موارد هم خودت چک کردی گوشی دستت رسید بنویس تا دیگران هم استفاده کنن از تجربه شما از دیجی

نظر

بله دقیقا ب همین صورت هست ک فرمودید ... ضمن اینکه بعضی اپراتور ها مثل verizon گوشی شما رو فقط رو باند های cdma لاک میکنن !! (یعنی بصورت پیش فرض و بدون هیچ کاری رو باند های gsm آنلاک اند) الان خیلی از 6s های داخل بازار مربوط ب verizon هستند ! (و باند های مخابراتی ایران هم ، gsm هست .)

بساط دلال بازی همیشه بوده و هست ، دست ما هم نیست ک جمش کنیم ، فقط هم مربوط ب آيفون نمیشه ... ما میتونیم نخریم ! من خودم iccid ببینم نمیخرم ،

ولی الان بعضی فروشنده های محترم (در ایران) برای آيفون جعبه درست کردن و همه چی ب جز iccid ک شامل سریال و ... میشه رو عین نسخه اصلی میزنن پشت جعبه ! (تا از نزدیک نمی دیدم ، باور نمیکردم !) ، الان 5s های موجود در بازار ۹۹ درصد ب همین صورت اند.

حتما موقع خرید یا پارت نامبر کشوری رو بخرید ک کلا آنلاک عرضه شده یا اینکه imei رو چک کنید .
              عجب,پس فروشندگان محترم دارن گوشی ای که نهایتا 1800براشون آب خورده رو میدن 2850 !!
              راستی دوستان بهترین سایت واسه چک کردن لاک و آنلاک از روی imei چیه؟

نظر

آنلاک اپراتور با آنلاک فکتوری فرق داره دوست عزیز ، شما اگر گوشی آنلاک اپراتور رو ببرید در کشور مربوطه و سیم اپراتوری ک iccid ش پشت جعبه گوشی هست رو بندازید تو گوشی ، گوشی شما مجددا لاک خواهد شد ، در صوتیکه آنلاک فکتوری ، همیشه آنلاک خواهد بود .

شاید برای کسی ک از ایران خارج نشه فرقی نداشته باشه ، اما برای منی ک شش ماه دوم سال رو ایران نیستم و از سیم at&t استفاده میکنم ، فرق داره .

و مورد بعدی ، ب نظر من وقتی دارید همون پول رو میپردازید ، چرا گوشی لاکی ک با ۲۰۰ تومن آنلاک شده بخرید ؟!
                این حرف رو نزنید
                هزینه ی آنلاک گوشی لاک شده دقیقا" به اندازه ی هزینه ی گوشی آنلاک فکتوری در میاد و حتی 1000 تومان هم تفاوت نداره،
                من با گوشی با iccid دار به خارج کشور هم مسافرت کردم و هیچ مشکلی به وجود نیامده! چرا باید اپراتوری مثل وریزون بیاد گوشیو انلاک کنه بعد بگه تا شما دوباره سیم انداختی لاک میشه؟
                این حرفی که شما میزنید آنلاک کردن با گوی هست ، گوشی ای که iccid خورده یعنی توسط اپراتور آنلاک شده و تماما هزینه رو دریافت کردن و گوشی به طور کامل آنلاک هست! لطفا" شایعه پراکنی رو کنار بزارید و اگر سند و دلیل محکمی دارین حرف من رو نقض بفرمایید.

نوشته اصلی توسط aidinju نمایش پست ها
                دوست عزیز دوتا موضوع که اولیش سواله,این گوشی ها که iccid دارن مثلا 250 دلار میدیم و 6s میخریم و بعد با پرداخت 70 دلار آنلاکش میکنیم؟اینجوری که خیلی مقرون به صرفست!
                موضوع دوم هم راجع به همین موضوعه,بهتره کاری کنیم بسات این دلال بازی ها جمع شه.برای خیلی از ماها که iccid تاثیری نداره,پارت نامبرهم واقعا بیخوده پرداختن بهش,پس بهتره یه کاری کنیم حساسیت کمتر شه روش.
                خیر هزینه ی آنلاک کردن گوشی در اپراتور ها دقیقا" اندازه ی گوشی آنلاک فکتوریه! اپل بچه نیست! یه مقدار فکر کنید! اگر اینطور بود همه میرفتن میدادن اپراتور آنلاک کنه و میفرستادن ایران و بقیه ی کشور ها! نگید این حرف رو
                نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                گوشی های سری اول همیشه اکثرا با iccid هستن .

الان داخله بازار بدون iccid وارد شده زیاد روی همگی هم ios 9.0.2 isj

وقتی که میشه میتونیم بدون iccid بخریم چرا و برای چی نخریم !
                ما میگیم نره!شما میگی بدوش! من نمیدونم کی این بحث مذخرف iccid میخواد حل بشه! شده مثل اون مدل حافظه ی ایفون که میگفتن یکیش کنده یکیش سریعتر و کلی توی انجمن غوغا به پا شد!
                نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها

مشکلی نیست ، میتونید بخندید ، این مورد رو با at&t و آیفون قبلیم ک 5S بود تجربه کردم .ضمنا ، شما وقتی تقاضای آنلاک رو ب اپراتور میفرستید این مورد جزو agreement هایی هست ک همون اول ب شما میگه و طبق معمول ما ایرانیا نخونده تیک اون پایین رو مزنیم و میریم مرحله بعد .

(در هر صورت اگر در این مورد شک دارید ، میتونید از سایت های معتبری ک آنلاک اپراتور های مختلف رو انجام میدن سؤال کنید ، اکثر جاها گفته شده : any SIM card except the SIM of the carrier to which your iPhone is locked ... )

ب نظر من فروشنده سود جو ، فروشنده ایه ک میاد میگه این دو تا یکی هستند ، فروشنده ای ک ب شما حق انتخاب بده سودجو نیست ،

الان قیمت های تحت کنتراکت سایت اپل رو ببینید ، در بدترین حالت ک imei گوشی شما بلک لیست باشه با ۱۰۵ دلار میشه 6s رو آنلاک کرد ، حالا کدوم فروشنده سود جو ه ؟؟؟ !!!
                گوشی CDMA با گوشی GSM تفاوت داره عزیز من
                ایفونی که CDMA هست قابلیت ورود به شبکه ی GSM رو نداره و اصلا" سیم****ی نمیخوره که بخواد بیاد روی GSM
                GSM هم همینطور!
                لطفا" اطلاعاتتون رو کامل بفرمایید بعد بحث کنید
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• آقای
                  HaMiD.TcI شما گوشی با iccid خریدی دلیلی نداره نظرتون تحمیل کنید به دیگران . وقتی که گوشی بدون iccid داخله بازار هست و قیمتش هم حتی هزار تومان هم فرقی ندارن ترجیحا بدون iccid میخریم .

نظر

• نوشته اصلی توسط aidinju نمایش پست ها
                    عجب,پس فروشندگان محترم دارن گوشی ای که نهایتا 1800براشون آب خورده رو میدن 2850 !!
                    راستی دوستان بهترین سایت واسه چک کردن لاک و آنلاک از روی imei چیه؟
                    خیر
                    آدرس : iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker
                    اگر Last SIM Country: Iran
                    Last SIM Carrier: هم نام سیم**** شما ذکر شد
                    یعنی گوشی آنلاک فکتوری هستش و هیچ تفاوتی در iccid و بدون آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                    آقای
                    HaMiD.TcI شما گوشی با iccid خریدی دلیلی نداره نظرتون تحمیل کنید به دیگران . وقتی که گوشی بدون iccid داخله بازار هست و قیمتش هم حتی هزار تومان هم فرقی ندارن ترجیحا بدون iccid میخریم .
                    اگر شما اینطوری برداشت میکنید که فبها، نیازی به گفتن نیست که در حال حاظر بیشتر از 5 دیوایس اپل با iccid و بدون آن در دست دارم و دلیلی برای حمایت از iccid نمیبینم!

.

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
                      سلام

- - - - - - - - - -

سلام
                      تفاوتی نداره چه سریال نامبر چه imei بزنید مشخصات رو میاره
                      حداقل یک بار امتحان میکردید
                      checkcoverage.apple.com

.

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                        این حرف رو نزنید
                        هزینه ی آنلاک گوشی لاک شده دقیقا" به اندازه ی هزینه ی گوشی آنلاک فکتوری در میاد و حتی 1000 تومان هم تفاوت نداره،
                        من با گوشی با iccid دار به خارج کشور هم مسافرت کردم و هیچ مشکلی به وجود نیامده! چرا باید اپراتوری مثل وریزون بیاد گوشیو انلاک کنه بعد بگه تا شما دوباره سیم انداختی لاک میشه؟
                        این حرفی که شما میزنید آنلاک کردن با گوی هست ، گوشی ای که iccid خورده یعنی توسط اپراتور آنلاک شده و تماما هزینه رو دریافت کردن و گوشی به طور کامل آنلاک هست! لطفا" شایعه پراکنی رو کنار بزارید و اگر سند و دلیل محکمی دارین حرف من رو نقض بفرمایید.
                        ب جای اینکه یک کم از سر پست و یکم از ته پست رو بخونید و اظهار نظر کنید ، کامل بخونید بعد پست بدید :

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
                        جمله بالا یعنی اگر گوشی همراه با سیم کــارت at&t ک iccid ش پشت جعبه خورده رو ببرید آمریکا و همون سیم کـــارت یا یک سیم کـــارت از همون اپراتور یعنی at&t بندازی روش مجددا تحت کنتراکت قرار میگیره و دیگه آنلاک نیست .

اما شما با همین گوشی at&t آمریکا (ک آنلاک شده) از ایران برید اروپا ، برید ترکیه سیم ترکسل بندازید ، هیچ مشکلی نخواهد داشت .

نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                        خیر هزینه ی آنلاک کردن گوشی در اپراتور ها دقیقا" اندازه ی گوشی آنلاک فکتوریه!
                        هزینه آنلاک آیفون 6S معادل هزینه نسخه آنلاک نیست ، منبع شما برای این حرف کجاست ؟؟؟

خدمت شما http://uurl.ir/h ، آنلاک 6s و 6s plus هزینه اش : ۱۰۵ دلار ه . (تازه در بدترین حالت ک imei بلک لیست باشه.)
                        ویرایش توسط alireza24 : https://i-phone.ir/forums/member/106907-alireza24 در ساعت 26-10-2015, 01:26 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid.tci نمایش پست ها
                          گوشی cdma با گوشی gsm تفاوت داره عزیز من
                          ایفونی که cdma هست قابلیت ورود به شبکه ی gsm رو نداره و اصلا" سیم****ی نمیخوره که بخواد بیاد روی gsm
                          gsm هم همینطور!
                          لطفا" اطلاعاتتون رو کامل بفرمایید بعد بحث کنید
                          دوست عزیز شما که این همه ادعای کامل بودن اطلاعات دارید٬‌ دارید به کاربرا اطلاعات غلط میدید که!!!

من گوشی آیفون ۵ ام cdma هست و هر سری که آپدیت آی او اس میومد٬‌ ورژن cdma رو دانلود و نصب میکردم و الآن هم خیلی راحت دارم باهاش از آی او اس ۷ به اینور٬ به تک تک ورژن های آی او اس ریستور میکنم و گوشی هم به راحتی اکتیو میشه و تو ایران که gsm هم هست٬ ازش استفاده میکنم.

کی گفته گوشی cdma قابلیت ورود روی gsm رو نداره و اصلا سیم**** نمیخوره؟ آیفون ۵ من دقیقا مثال نقض حرفای شما است!

نظر

• اینکه گوشی iccid دار رو با سیم **** خودش مثلا در امریکا استفاده کنیم بعد لاک بشه کاملا اشتباه هستش.iccid ورق اس فروشندگان برای کلاه برداری از مردمه و بازی با کلمات قلمبه سلمبه.

نظر

• سلام دوستان. من ایفون6s خریدم. سریال رو در سایت اپل میزنم پیغام میده
                              Please validate your product's purchase date.

البته مدل رو نشان میده iPhone 6s

هنوز بازش نکردم. قضیه اش چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                                خیر
                                آدرس : iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker
                                اگر Last SIM Country: Iran
                                Last SIM Carrier: هم نام سیم**** شما ذکر شد
                                یعنی گوشی آنلاک فکتوری هستش و هیچ تفاوتی در iccid و بدون آن در هیچ جای دنیا وجود ندارد

- - - - - - - - - -

اگر شما اینطوری برداشت میکنید که فبها، نیازی به گفتن نیست که در حال حاظر بیشتر از 5 دیوایس اپل با iccid و بدون آن در دست دارم و دلیلی برای حمایت از iccid نمیبینم!
                                ممنون
                                من به آدرس رفتم و مدل گوشی و نوع سیمکارت که اپراتور ایرانه رو نوشته

ولی پایینش یه آیکون داره که نوشته unlock this iphone

منظورش چیه ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X