اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط majid141 نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم
    نمیدونستم کجا بپرسم
    من 4k فیلمبرداری کردم تو کامپیوتر نمیتونم ویدیو رو ببینم . هی لگ میزنه

برنامه ای چیزی داره ؟
    ممنون میشم جواب بدید
    کیفیت 4k نیازمند سیستم مناسب و جدید و همچنین خروجی 4k برای استفاده ی کامل هست همون طور که کامپیوتر ها و CD player های قدیمی نمی تونن کیفیت های hd-full hd رو اجرا کنن در مورد 4k هم همین قضیه برقرار هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
      قبلا فيلم 4K ديده بوديد توي اين سيستم؟
      چون ممكنه سيستم جوابگوي اين كيفيت نيست. اما به هر حال برنامه هاي زير رو مي تونيد امتحان كنيد:

Quick Time
      VLC Player

خب قسمت جالب اینجاست که من لومیا 1520 هم که داشتم تو گوشی فیلم 4k که گرفته بودم رو قشنگ نشون میاد وقتی میخواستم رو تلوزیون یا پی سی ببینم با گل و آهسته یا ثابت موندن تصویر پخش میکرد

الان این قضیه رو آیفون صدق میکنه فیلم رو رو گوشی اجرا میکنم ولی نمیشه رو pc اجرا کرد

خب با VLC پخش میکنم که خوب نشون نمیده.

نظر

• یه سوال دیگه که داشتم اینه که من میخوام صدای زنگ گوشیمو تغییر بدم با آموزش از طریق ایتونز میرم اما یه پیام میده که با تاییدش همه موزیک های گوشی رو پاک میکنه تا اون صدا بشه صدای زنگ
        ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

یه سوال دیگه که داشتم اینه که من میخوام صدای زنگ گوشیمو تغییر بدم با آموزش از طریق ایتونز میرم اما یه پیام میده که با تاییدش همه موزیک های گوشی رو پاک میکنه تا اون صدا بشه صدای زنگ
          ممنون میشم راهنمایی کنید
          اين به خاطر اين هست كه اون آهنگ ها رو با يك سيستم ديگه يا يك آيتيونز ديگه ريخته ايد. به هر حال براي حل اين مشكل بايد با اين سيستم فعلي همه ي آهنگ ها رو بريزيد.

نظر

• سلام دوست عزیز
            میشه لینک این برنامه بزاری wondersha

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
              سلام دوست عزیز
              میشه لینک این برنامه بزاری wondersha
              درخواستتون رو در تاپيك درخواست برنامه مطرح كنيد تا دوستان كمك تون كنند.

نظر

سلام یه سوال داشتم
                نمیدونستم کجا بپرسم
                من 4k فیلمبرداری کردم تو کامپیوتر نمیتونم ویدیو رو ببینم . هی لگ میزنه

برنامه ای چیزی داره ؟
                ممنون میشم جواب بدید
                سلام.
                با لپ تاپ ميبيني؟لپ تاپ معمولا ٢ تا كارت گرافيك داره و پلير ها از لپ تاپ mainboard استفاده ميكنند كه براي پخش ويديو 4k مناسب نيست.بايد روي گرافيك اصلي switch كنيد.

Sent from Vallhalla

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                  اين به خاطر اين هست كه اون آهنگ ها رو با يك سيستم ديگه يا يك آيتيونز ديگه ريخته ايد. به هر حال براي حل اين مشكل بايد با اين سيستم فعلي همه ي آهنگ ها رو بريزيد.

با همون آیتونز و همون سیستم میریزم . شما یه آموزش دیگه بزارید من با اون برم اگه نشد شات میگیرم

نظر

با همون آیتونز و همون سیستم میریزم . شما یه آموزش دیگه بزارید من با اون برم اگه نشد شات میگیرم
                    دوست عزیز، شما اصلن بی خیال آیتونز بشوید! اون آهنگی که می خواهید زنگ آهنگ بذارید رو با نرم افزار های مبدل به فرمت M4R تبدیل کنید بعد یک نرم افزار مدیریتی آیفون مثل tongbu نصب کنید، به قسمت مربوطه که برید گزینه ی آهنگ زنگ وجود داره( ringtone) وجود داره و اون آهنگ مورد نظر رو اضافه کنید
                    خیلی راحت اضافه میشه به اون لیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                      من تازگي يه مشكلي پيدا كردم و اونم اين هست كه موقعي يه كانتكتي رو ذخيره ميكنم بعد از يه مدتي ميبينم از اون كانتكت دوتا ذخيره شده رو گوشيم. نميدونم مشكل از چيه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من تازگي يه مشكلي پيدا كردم و اونم اين هست كه موقعي يه كانتكتي رو ذخيره ميكنم بعد از يه مدتي ميبينم از اون كانتكت دوتا ذخيره شده رو گوشيم. نميدونم مشكل از چيه؟
                        درود
                        کانتک هاتون رو احیاناً به اکانت گوگل یا یاهو ... سینک نکردید ؟

نظر

• سلام
                          دوستان من داشتم یه مطلبی میخوندم که نوشته بود چجوری شارژر اصلی از فرعی رو تشخیص بدیم،شارژر من کل موارد اصلی بودن رو داشت به غیر از امضا اپل رو کابل!حالا سوال من اینه که شارژرم فیکه؟بعدش چجوری میشه شارژر فیک تویه پک و بسته بندی آیفون بذارن!؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                            درود
                            کانتک هاتون رو احیاناً به اکانت گوگل یا یاهو ... سینک نکردید ؟
                            تا اونجایی که من یادم میاد نه! باز اگه گزینه ای هس که تو ستینگ فعال هس بگین تا برم چک کنم!
                            مشکل من اینه که همین دو سه روز پیش دو تا اکانت سیو کردم تو گوشیم. امروز دیدم از همشون دو تا سیو شده هست تو کانتکتام. یکیشون اولش اومده ۹۸۹۱۲+ رو اضافه کرده و اون یکی هم معمولی ۰۹۱۲

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                              سلام
                              دوستان من داشتم یه مطلبی میخوندم که نوشته بود چجوری شارژر اصلی از فرعی رو تشخیص بدیم،شارژر من کل موارد اصلی بودن رو داشت به غیر از امضا اپل رو کابل!حالا سوال من اینه که شارژرم فیکه؟بعدش چجوری میشه شارژر فیک تویه پک و بسته بندی آیفون بذارن!؟

Sent from my HTC One max using Tapatalk
                              درود
                              کابل از شارژر جدا هست و میشه هر کدون رو با نسخه فیک جایگزین کرد .
                              بسیاری از فروشنده ها پلم دستگاه رو باز و لوازم جانبی فیک رو با لوازم اصلی جایگزین و دوباره جعبه رو پلم می کنند .
                              ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                              این فروشنده های ما اینقد جعبه آیفون رو پلم کردن که خود اپل هم نمیتونه مثلشون جعبه رو پلم کنه .

نظر

• نوشته اصلی توسط aasghar نمایش پست ها
                                تا اونجایی که من یادم میاد نه! باز اگه گزینه ای هس که تو ستینگ فعال هس بگین تا برم چک کنم!
                                مشکل من اینه که همین دو سه روز پیش دو تا اکانت سیو کردم تو گوشیم. امروز دیدم از همشون دو تا سیو شده هست تو کانتکتام. یکیشون اولش اومده ۹۸۹۱۲+ رو اضافه کرده و اون یکی هم معمولی ۰۹۱۲
                                شما به مسیر Settings - Mail, Contacts, Calendars برید و ایمیل هایی رو که وارد کردید رو یک به یک چک کنید که گزینه Contacts خاموش باشه .

نظر

صبر کنید ..
                                X