اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aidinju نمایش پست ها
    http://www.shiaupload.ir/images/6913...8163178052.png
    اين عكس مال گوشي خودمه. همونطور كه ميبينيد ٢٥ اوكتبر تاريخ اتمام گارانتيه. من اين گوشي رو ١٤ آبان يعني ٥ نوامبر گرفتم و همونطور كه گفتم موقع خريد چك كردم و اكتيو نشده بود.
    ------------------------------------------------
    دوستان براي گوشي دوستم مشكل پيش اومده،وقتي گوشيش لاكه و ميخواد آنلاك كنه اول بايد دكمه پاور يا هوم رو بزنه تا صفحه روشن شه. اما وقتي صفحه روشن شه تاچ آي دي با لمس اثر انگشتش رو نميفهمه و براي اينكه بفهمه بايد حتما دكمه هوم رو فشار بده. مشكل از كجاس؟
    برای مشکل دکمه هوم،تو گوگل سرچ کن iPhone home bottom calibration فک کنم مشکلت حل بشه.

دوستان ی سوال دیگه اینکه چرا تو قسمت باتری برای من usage و stand by رو مثل هم میزنه؟؟مثلا دیشب ساعت 12 بود 92 درصد شارژ صبح ساعت 7 شد 85 درصد بعدش تو قسمت باتری هم usage و stand by رو مثل هم میزنه و الکی میزنه!

Sent from my HTC One max using Tapatalk

نظر

• دوستان چرا وقتی در تلگرام ویدیو اپلود می کنم حجمش رو تقریبا دو برابر می کنه ؟؟ اما همون کلیپ رو با تلگرام اندروید اپلود می کنم چنین مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط rezaelx نمایش پست ها
        دوستان چرا وقتی در تلگرام ویدیو اپلود می کنم حجمش رو تقریبا دو برابر می کنه ؟؟ اما همون کلیپ رو با تلگرام اندروید اپلود می کنم چنین مشکلی نداره
        سلام دوست من
        معمولا تلگرام حجم رو کم میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
          با سلام
          چرا در ايفون ٦اس وقتي عكسي مياد در واتساپ برنامه هنگ ميكنه من اين مشكلو دارم و دوستمم ايفون٦ داره همين مشكلو داره اطفا بگين چكار كنم ؟؟براي رفع مشكلم چكار كنم
          كسي جوابمو دقيق نميده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط karbar20 نمایش پست ها
            سلام
            من مي خوام يك بازي از خود گوشي دانلود كنم ارور ميده كه ١٠٠ مگ بالاتر با نت سيم كارت نمي شود بايد به واي فاي وصل بشي
            من چه كار كنم كه اين پيغام نيايد و از نت سيم كارت دانلود كند

Sent from my iPhone using Tapatalk
            با سلام. متاسفانه راهی ندارید مگر جیلبریک باشید.

نظر

• سلام ببخشید الان بهترین اپلیکیشن برای نصب برنامه های پولی بدون نیاز به جلبریک کدومه؟برای ios 9.2.1
              AppCola/vshare/sibapp/tangbu
              و آیا نصب همزمانشون با هم اختلالی در نصب و اجرا برنامه ها به وجود میاره
              و اینکه میگن اگر از اینگونه آپ مارکت ها چیزی دانلود کردی امکان سینک شدن به آیتونز دیگر نیست و بعضا نمیشه برنامه ای از آپ استور دانلود کرد
              ممنون میشم بنده رو کامل راهنمایی کنید
              اگر جایی مناسبی نپرسیدم معذرت میخواهم
              ویرایش توسط maasih : https://i-phone.ir/forums/member/175846-maasih در ساعت 20-02-2016, 12:40 AM

نظر

• سلام دوستان .
                خسته نباشید .
                دیشب گوشی من افتاد توی چاه توالت و با هزار بدبختی در اومد . یعنی سریع درش آوردم و به 1 دقیقه هم نرسید ...
                تمیزش کردم و توش پر آب بود و دیشب گذاشتمش توی برنج ولی روشن نشد دیگه .
                بیمه داره و برام تعمیرش میکنه . البته گفتن اگر درست نشه تعویض میکنیم .
                به نظرتون کلا بی خیال درست شدنش بشم ؟ یعنی میارزه و درست بشو هست ؟ جوری نباشه که یه ماه بعد یه جای دیگه اش بسوزه ...
                و اینکه من دختر عموم تو آمریکاس . میتونم بفرستمش اونجا تا از اپل استور واسم عوضش کنه ؟ یعنی خیس شدن گوشی جزو شرایط گارانتیشون هست ؟ چقدر هزینه داره ؟ اونا هم تعمیر میکنن یا نو میدن بهم ؟ اصلا عوض میکنن ؟
                راستی تو سایت اپل imei چک کردم یه 3 4 ماهی گارانتی داره .
                ممنون که وقت میذارین و کمکم میکنین ...

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط maasih نمایش پست ها
                  سلام ببخشید الان بهترین اپلیکیشن برای نصب برنامه های پولی بدون نیاز به جلبریک کدومه؟برای ios 9.2.1
                  AppCola/vshare/sibapp/tangbu
                  و آیا نصب همزمانشون با هم اختلالی در نصب و اجرا برنامه ها به وجود میاره
                  و اینکه میگن اگر از اینگونه آپ مارکت ها چیزی دانلود کردی امکان سینک شدن به آیتونز دیگر نیست و بعضا نمیشه برنامه ای از آپ استور دانلود کرد
                  ممنون میشم بنده رو کامل راهنمایی کنید
                  اگر جایی مناسبی نپرسیدم معذرت میخواهم

- - - - - - - - - -
                  سلام اول از همه ، خواهش می کنم که پست تون رو ویرایش کنید
                  بین این ها بنظر من تنگ بو بهتره، فکر نکنم نصب از چند جا مشکلی داشته باشه
                  بله این app ها در آیتونز سینک نمیشه (البته اضافه کنم که اون قابلیت انتقال برنامه ها در iOS 9 حذف شده)
                  هیچ مشکلی برای نصب برنامه از App Store نیست و می تونید در کنار هم داشته باشید اما app هایی که از جای دیگه می گیرید کرش میشه و باید فیکس کنید

نوشته اصلی توسط ma3oud نمایش پست ها
                  .
                  و اینکه من دختر عموم تو آمریکاس . میتونم بفرستمش اونجا تا از اپل استور واسم عوضش کنه ؟ یعنی خیس شدن گوشی جزو شرایط گارانتیشون هست ؟ چقدر هزینه داره ؟ اونا هم تعمیر میکنن یا نو میدن بهم ؟ اصلا عوض میکنن ؟
                  تا جایی که من از تعریف گارانتی می دونم این شرایط شما شامل اون تعمیر یا تعویض رایگان نمیشه، چون دیوایس غیر طبیعی مشکل دار شده و اپل استور هزینه رو می گیره
                  حالا می دونید از دوستانی که تجربه دارن بپرسید

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 20-02-2016, 02:17 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ma3oud نمایش پست ها
                    سلام دوستان .
                    خسته نباشید .
                    دیشب گوشی من افتاد توی چاه توالت و با هزار بدبختی در اومد . یعنی سریع درش آوردم و به 1 دقیقه هم نرسید ...
                    تمیزش کردم و توش پر آب بود و دیشب گذاشتمش توی برنج ولی روشن نشد دیگه .
                    بیمه داره و برام تعمیرش میکنه . البته گفتن اگر درست نشه تعویض میکنیم .
                    به نظرتون کلا بی خیال درست شدنش بشم ؟ یعنی میارزه و درست بشو هست ؟ جوری نباشه که یه ماه بعد یه جای دیگه اش بسوزه ...
                    سلام دوست عزيز...
                    متأسفانه گوشى شما، گارانتى شاملش نميشه، ضربه، آب خوردگى و رطوبت گارانتى رو باطل ميكنه و براى تعمير هم بايد هزينه بپردازين.

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                      دوستان به فضای other چه طوری میشه دسترسی داشت اصلا این other شامل چه اطلاعاتی؟؟ دیوایس من الان 6.90GB الان فضای OTHER داره چه طوری میتونم این حجم کم کنم؟؟
                      ديتاى برنامه هاتونه دوست من

نظر

• [QUOTE=aasghar;1018158]
                        نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                        دوست عزیز 6s و ۶ plus دارم هیچ فرقی نداره تو شهرستان هم همینطوریه و گاهی اینطوری میشه و به خاطر اپراتور هست و دست ما نیست ربطی به iccid نداره - - - - - - - - - -

ممنون از راهنماييتون دوست عزيز!
                        واسه من گاهي نيست و همش رايتلو اينطوري نشون ميده! راهي واسه درست كردنش نيس؟ واقعا رو اعصابمه!
                        شما هم همين مشكلو داريد؟ خطتون چيه؟!
                        دوست من
                        وارد صفحه شماره گيرى بشيد
                        كد
                        *3001#12345#*
                        رو وارد كنيد و بعد دكمه تماس رو بزنيد
                        وارد پيج فيلد تست ميشيد
                        دكمه پاور رو نگه داريد تا گزينه خاموش شدن مياد
                        الان دكمه home رو نگه داريد تا خارج بشه
                        الان علامت انتنون بشكل مقادير دسى بل نشون دادن ميشه
                        دوباره همين كار رو بكنيد
                        اين بار پس از خروج از پيج فيلد تست گوشى رو خاموش روشن كنيد

نظر

• سلام دوستان كسى مشكل قاطى كردن تاچ رو نداره؟!تاچ گوشى دوست من يهو قاطى ميكنه بايد يه بار لاك كنه تا اوكى شه كسى ميدونه چه بايد كرد؟؟؟

نظر

• سلام دوستان كسى مشكل قاطى كردن تاچ رو نداره؟!تاچ گوشى دوست من يهو قاطى ميكنه بايد يه بار لاك كنه تا اوكى شه كسى ميدونه چه بايد كرد؟؟؟

نظر

• سلام خدمت دوستان گرامی.من موقع کانکت شدن به گیم سنتر با ارور زیر مواجه میشم.به نظرتون مشکل از چیه؟
                              unable to connect to server
                              the requested operation could not be compeleted due to an error communicating with the server.
                              در ضمن از چیز پی ان استفاده میکنم و ورژن ios هم 9.2 هست.ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• سلام خدمت دوستان گرامی.من موقع کانکت شدن به گیم سنتر با ارور زیر مواجه میشم.به نظرتون مشکل از چیه؟
                                unable to connect to server
                                the requested operation could not be compeleted due to an error communicating with the server.
                                در ضمن از چیز پی ان استفاده میکنم و ورژن ios هم 9.2 هست.ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X