اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    بهترین نرم افزار برای دانلود فیلم میخواستم

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
      سلام
      بهترین نرم افزار برای دانلود فیلم میخواستم
      Total Downloader

نظر

• سلام
        یه سوال داشتم
        من یه ایفون 6 اس پلاس گرفتم .

گوشیم رو جیلبریک کردم با پانگو 9 بعدش از سیدیاappsync و ریختم

چندتا برنامه کرک شده هم دانلود کردم با لب تاب که بریزم داخل گوشی

ایتونز رو باز کردم و برنامه ها رو اد کردم تا بریزم روی گوشی وقتی زدم برای نصب و will install رو نشون داد گزینه apply رو زدم
        ولی یه پیام اومد که باید از قسمت ایتونز استور authorize this computer کنم و این رو انجام دادم اپل ایدی و پسووردش و وارد کردم
        ولی بازم همون پیام موقع apply کردن تکرار میشه !!!!!!!

نمیدونم باید چی کار کنم

ممنون میشم که راهنماییم کنید
        یا اگه راه بهتری برای نسب برنامه های کرک شده میدونید بهم بگید.

نظر

• سلام اگه اپ سینک رو درست نصب کرده باشید با ایتونز هم باید بشه نصبشون کرد !! از گزینه های دیگه میشه به itools و appcake و ifunbox هم اشاره کرد !!

برای نصب اَپ کِیک باید از توی سورسش دانلود بشه از طریق سایدیا که سورسش اینه
          cydia.iphonecake.com

و بعد از اون برنامه هاتون رو باید انتقال بدید به قسمت دانلود برنامه با ifile و بعد از توی گوشی اینستال کنید !! یه مقدار دردسر داره این کار

در کل اسون ترینش همون آیتونز و آیتولز هستش

سورس نصب اَپ سینک هم اینه
          repo.hackyouriphone.org

و اسمش هم اینه

Appsync ios 5x - 9x

اگر بازم همون مشکل بودش میتونی اپل آیدی خودتو اتورایز کنی بعد برنامه های کرک شده رو نصب کنی !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
            سلام اگه اپ سینک رو درست نصب کرده باشید با ایتونز هم باید بشه نصبشون کرد !! از گزینه های دیگه میشه به itools و appcake و ifunbox هم اشاره کرد !!

برای نصب اَپ کِیک باید از توی سورسش دانلود بشه از طریق سایدیا که سورسش اینه
            cydia.iphonecake.com

و بعد از اون برنامه هاتون رو باید انتقال بدید به قسمت دانلود برنامه با ifile و بعد از توی گوشی اینستال کنید !! یه مقدار دردسر داره این کار

در کل اسون ترینش همون آیتونز و آیتولز هستش

سورس نصب اَپ سینک هم اینه
            repo.hackyouriphone.org

و اسمش هم اینه

Appsync ios 5x - 9x

اگر بازم همون مشکل بودش میتونی اپل آیدی خودتو اتورایز کنی بعد برنامه های کرک شده رو نصب کنی !!

ممنون دوست عزیز .پس دوباره اپ سینک و نصب میکنم؟
            امتحان میکنم ببینم میشه یا نه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

سلام
              دوستاني كه 6s 16 گيگ خريدن
              ميخواستم بدونم شما هم از اول خريد ١٠.٥ گيگش ازاد بود و مث من ١.١ گيگ براتون پر بود؟

نظر

• دوستای عزیز دنبال یه برنامه میگردم که بشه باهاش wifi رو از گوشی ایفون hotspot کرد. یه چیزی مثل hotspot خود گوشی اما با این فرق که به جای اینترنت cellular بشه wifi رو به اشتراک گذاشت. کسی توییک یا برنامه ای سراغ نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kian_kh نمایش پست ها
                  دوستای عزیز دنبال یه برنامه میگردم که بشه باهاش wifi رو از گوشی ایفون hotspot کرد. یه چیزی مثل hotspot خود گوشی اما با این فرق که به جای اینترنت cellular بشه wifi رو به اشتراک گذاشت. کسی توییک یا برنامه ای سراغ نداره؟
                  TetherMe
                  MyWi
                  PdaNet
                  ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 16-05-2016, 10:27 AM

نظر

• سلام
                    من ۲ ۳ ماه پیش یه ۶ اس خریدم چند روز پیش ریست شد یهو و بعدش تاچ ایدی دیگه کار نکرد
                    ریستو هم کردم درست نشد بک آپ هم بر نگردوندم
                    ره حلی داره برای درست شدنش یا تنها راه فرستادن و تعویض گوشی است ؟

نظر

• سلام. گوشی جدید خریدم میخواستم تو سایت اپل چک کنم ببینم اکتیو که نشده تو این ادرس(https://checkcoverage.apple.com)
                      یا این(https://selfsolve.apple.com/
                      ولی صفحه سایت عوض شده ونمیشه چک کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط khedri112 نمایش پست ها
                        سلام. گوشی جدید خریدم میخواستم تو سایت اپل چک کنم ببینم اکتیو که نشده تو این ادرس(https://checkcoverage.apple.com)
                        یا این(https://selfsolve.apple.com/
                        ولی صفحه سایت عوض شده ونمیشه چک کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون
                        مشکلی نداره من همین الان چک کردم
                        imei گوشی
                        و کد امنیتی توی سایت رو وارد کنید

زمان منقضی شدن گارانتی تون رو بهتون میگه
                        ویرایش توسط information1371 : https://i-phone.ir/forums/member/1813-information1371 در ساعت 19-05-2016, 05:47 PM

نظر

• سلام دوستان
                          یه سوال من گوشیم وقتی به وای فای وصل میکنم و استفاده میکنم مشکلی ندارم اما وقتی گوشی هنوز به وای فای وصله ولی گوشی رو قفل کردم یا حواسم نبوده گوشی خودش بسته شده بعه چند دقیقه کوتاه که گوشی رو که باز میکنم وای فای اتصالش قطع شده بعد 3 ثانیه متصل میشه دوباره. می خواستم بدونم واسه شمام اینطوره یا مشکل گوشی منه؟

نظر

• درود

راحتترين روش براي بكاپ از نرم افزارها مخصوصا شبكه هاي اجتماعي كه ميخوام نوشته ها را داشته باشم چكار كنم كه بعد از ريستور راحت بتونم نصب و همه پيامهاي تو شبكه هاي اجتماعي مثل واتساپ را برگردونم تو گوشيم بعد از ريستور كردن ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط سارا آرام نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            یه سوال من گوشیم وقتی به وای فای وصل میکنم و استفاده میکنم مشکلی ندارم اما وقتی گوشی هنوز به وای فای وصله ولی گوشی رو قفل کردم یا حواسم نبوده گوشی خودش بسته شده بعه چند دقیقه کوتاه که گوشی رو که باز میکنم وای فای اتصالش قطع شده بعد 3 ثانیه متصل میشه دوباره. می خواستم بدونم واسه شمام اینطوره یا مشکل گوشی منه؟

واسه منم همينجوره و دقيقا مشكل شما را دارم و تا الان من ايفوناي زيادي داشتم تو ايفون ٦ و ٦اس پلاس ك دارم اينجوره و مشكلي نيست نگران نباشين

- - - - - - - - - -

راحتترين روش براي بكاپ از نرم افزارها مخصوصا شبكه هاي اجتماعي كه ميخوام نوشته ها را داشته باشم چكار كنم كه بعد از ريستور راحت بتونم نصب و همه پيامهاي تو شبكه هاي اجتماعي مثل واتساپ را برگردونم تو گوشيم بعد از ريستور كردن ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط سارا آرام نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              سلام

کلا به خاطر کاهش مصرف باطری ،سیستم عامل اینطوری طراحی شده .
                              برای مثال اگر شما گوشی رو به شارژ وصل کنید Wi-Fi رو روشن و سپس دستگاه رو قفل کنید اتصال قطع نمی شه .

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                                سلام

کلا به خاطر کاهش مصرف باطری ،سیستم عامل اینطوری طراحی شده .
                                برای مثال اگر شما گوشی رو به شارژ وصل کنید Wi-Fi رو روشن و سپس دستگاه رو قفل کنید اتصال قطع نمی شه .
                                آقا پس چرا اتصال wifi ما قطع نمیشه ؟ مشکل از مودم شماست که اتصال wifi وقتی گوشی قفل میشه اتصالتون هم قطع میشه ...

منم قبلا همین مشکل را مودم دلینک داشتم با تعویض مودم مشکل رفع شد . ربطی هم به ای نداره که اینجوری شارژ بهینه بشه اطلاعات غلط ندید .

نظر

صبر کنید ..
                                X