اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
    برای برطرف شدن فقط باید گوشی رو خاموش روشن کرد؟راه دیگه ای نیسه؟
    بله راه حلش خاموش و روشن کردن دستگاه یا ری استارت کردن هست و هیچ راهی نداره
    برنامه هایی هم که ایفکتهاشون از کار می افته برای درست شدنش باید برنامه را از مولتی تسکینگ ببندین

نظر

• سلام و خسته نباشید

ببخشید من یه ایفون 6اس 128 گیگ خریدم و کل برنامه هایی مه روش دارم:واتس اپ ، تلگرام ،اینستاگرام ،آی فایلز و رادیو جوان و سه چهارتا برنامه دیگست ولی حافظه باقیمانده تو گوشیم تو آی فایلز زده 108 گیگ
      میخوام بدونم چجوریه 20 گیگ رفته

نظر

• شما به این مسیر برو و چک کن
        setting>general>Storage & iCloud Usage وبعد Manage Storage اول رو بزن

- - - - - - - - - -

شما به این مسیر برو و چک کن
        setting>general>Storage & iCloud Usage وبعد Manage Storage اول رو بزن

نظر

• سلام ما توی خانواده سه آیفون ۵ اس،۶،و ۶ اس پلاس داریم و ای پد و سالها هم آیفون دار بودم ولی مشکل باطری نداشتیم فقط تازگی ۵ اس خالی میکنه که اونهم دست پسرمه که اصولو نگهداری را رعایت پمیکنه ولی خودم با ۶ اس پلاس نه مشکل باطری دارم و نه با ota مشکلی درست میشه،من قبلا اندرویدی بودم همیشه تعمیرگاه بودم ولی الان گذر به تعمیرگاه نمیفته مگر برا خریدی یا سوالی،به اپل ایمان دارم



نظر

• نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
            سلام ما توی خانواده سه آیفون ۵ اس،۶،و ۶ اس پلاس داریم و ای پد و سالها هم آیفون دار بودم ولی مشکل باطری نداشتیم فقط تازگی ۵ اس خالی میکنه که اونهم دست پسرمه که اصولو نگهداری را رعایت پمیکنه ولی خودم با ۶ اس پلاس نه مشکل باطری دارم و نه با ota مشکلی درست میشه،من قبلا اندرویدی بودم همیشه تعمیرگاه بودم ولی الان گذر به تعمیرگاه نمیفته مگر برا خریدی یا سوالی،به اپل ایمان دارم


            درود بر شما

نظر

سلام ما توی خانواده سه آیفون ۵ اس،۶،و ۶ اس پلاس داریم و ای پد و سالها هم آیفون دار بودم ولی مشکل باطری نداشتیم فقط تازگی ۵ اس خالی میکنه که اونهم دست پسرمه که اصولو نگهداری را رعایت پمیکنه ولی خودم با ۶ اس پلاس نه مشکل باطری دارم و نه با ota مشکلی درست میشه،من قبلا اندرویدی بودم همیشه تعمیرگاه بودم ولی الان گذر به تعمیرگاه نمیفته مگر برا خریدی یا سوالی،به اپل ایمان دارم


              سلام
              باطری های همه گوشی ها یه عمری دارند از جمله باطری های گوشیهای ایفون که بسته به طریق استفاده مدت عمر مفیدشون متغیره
              بهتره باطری را عوض کنین

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
                سلام و خسته نباشید

ببخشید من یه ایفون 6اس 128 گیگ خریدم و کل برنامه هایی مه روش دارم:واتس اپ ، تلگرام ،اینستاگرام ،آی فایلز و رادیو جوان و سه چهارتا برنامه دیگست ولی حافظه باقیمانده تو گوشیم تو آی فایلز زده 108 گیگ
                میخوام بدونم چجوریه 20 گیگ رفته
                طبیعی هست دوست عزیز
                خود ios حدود ۱۰ گیگ از حافظتون را میگیره و برنامه های number و... که روی ایفونهای ۶۴ و ۱۲۸ به صورت پیشفرض نصب هستن وبرنامه های دیگه اون ۱۰ گیگ دیگه را اشغال میگنه

نظر

• ۶ اس پلاسی که من دارم همه کاری روزانه بهاش میکنم ولی با نگهداری درست بخصوص باطری،ولی از همه جا برنامه نمیگیرم جیل نمیکنم و کلا کارحمالیش بالاست و همیشه دو دستمه و توپ کار میکنه



نظر

۶ اس پلاسی که من دارم همه کاری روزانه بهاش میکنم ولی با نگهداری درست بخصوص باطری،ولی از همه جا برنامه نمیگیرم جیل نمیکنم و کلا کارحمالیش بالاست و همیشه دو دستمه و توپ کار میکنه


                    بزرگوار ٦ اس پلاس باتريش معركه ست
                    شما درست ميفرماييد

نظر

۶ اس پلاسی که من دارم همه کاری روزانه بهاش میکنم ولی با نگهداری درست بخصوص باطری،ولی از همه جا برنامه نمیگیرم جیل نمیکنم و کلا کارحمالیش بالاست و همیشه دو دستمه و توپ کار میکنه



چیپ ست گوشیتون چیه ؟ سامسونگ یا tsmc ?

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها



چیپ ست گوشیتون چیه ؟ سامسونگ یا TSMC ?

نظر

• سلام ببخشید درمورد حافظه گوشیم یه سوالی پرسیده بودم
                        چیزی دانلود نکردم فقط یه بازی کم حچم زدم دان شه اما بعد کنسلش کردم علامت یه ابر که یه فلش رو به پایین داره اومد بعد تو ای فایلز نگاه کردم دیدم حدود 70 مگ کم شده بازی اسفالت 8 و مدرن کامبت 5 هم این کار کرده بودم
                        تو ستینگ تو اسوریج هم قسمت استفاده شده نوشته 5.1 گیگ ولی برنامه هایی که هستن حجمشونو که جمع میزنم میشه 3.8 گیگ

نظر

• نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
                          سلام ببخشید درمورد حافظه گوشیم یه سوالی پرسیده بودم
                          چیزی دانلود نکردم فقط یه بازی کم حچم زدم دان شه اما بعد کنسلش کردم علامت یه ابر که یه فلش رو به پایین داره اومد بعد تو ای فایلز نگاه کردم دیدم حدود 70 مگ کم شده بازی اسفالت 8 و مدرن کامبت 5 هم این کار کرده بودم
                          تو ستینگ تو اسوریج هم قسمت استفاده شده نوشته 5.1 گیگ ولی برنامه هایی که هستن حجمشونو که جمع میزنم میشه 3.8 گیگ
                          مقدار حافظه کش شده توسط تلگرام نشون داده نمیشه
                          یه بار تلگرام ر. پاک کنید و مجدد نصب کنید تا اون اختلافه اوکی شه
                          از این به بعد هم clear cach کنید تلگرامو

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط mreza0552 نمایش پست ها
                          سلام ببخشید درمورد حافظه گوشیم یه سوالی پرسیده بودم
                          مقدار حافظه کش شده توسط تلگرام نشون داده نمیشه
                          یه بار تلگرام ر. پاک کنید و مجدد نصب کنید تا اون اختلافه اوکی شه
                          از این به بعد هم clear cach کنید تلگرامو

نظر

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام چیپ ست tsmc

نظر

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها

- - - - - - - - - -