اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
    منم همین مشکلو دارم هنوز ۱ ماه نشده گوشی رو خریدم،باید اعتراف کنم ک اپل واقعا آشغاله و شده مثل اندروید،تازه هنوز اندروید خیلی سرتره،میخوام برم ویندوز فون بگیرم.

یه سئوال دیگه اینکه پردازنده گوشی شما چیه؟
    Sent from my HTC One max using Tapatalk
    دوست عزيز دليل نميشه گوشي شما يك مشكل داره كل شركت اپل رو زيرسوال ببري!!!!
    هرگوشي مشكلي داره و اپل هم از اين قاعده مستثنا نيست...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mkk12 نمایش پست ها
      دوست عزيز دليل نميشه گوشي شما يك مشكل داره كل شركت اپل رو زيرسوال ببري!!!!
      هرگوشي مشكلي داره و اپل هم از اين قاعده مستثنا نيست...

دوستان خواهشا جبهه گیری نکنید،من نه طرفداری اندروید کردم نه اپل،فقط گفتم اپل در حدی ک طرفدارای سینه چاکش بزرگش کردن نیست!بعدشم مشکل فقط از گوشی من نیست،خیلیا این مشکل و دارن!

نظر

دوستان خواهشا جبهه گیری نکنید،من نه طرفداری اندروید کردم نه اپل،فقط گفتم اپل در حدی ک طرفدارای سینه چاکش بزرگش کردن نیست!بعدشم مشکل فقط از گوشی من نیست،خیلیا این مشکل و دارن!

شما با اين حرفات كلي ادمو زيرسوال ميبري ممكنه تو ١٠٠٠تا گوشي ١٠تا مشكل مثل شما باشه!!!
        شما يكبار باطريتو كاليبره كن ببين درست ميشه.
        من اين مشكل رو تو گوشي اندرويديم دارم

نظر

• منم موافقم که مشکل نرم افزاری هست چون به انگلیسی هم سرچ کردم و دیدم قضیه خیلی کلی هست حتی در سایت apple هم این موضو بین userها مطرح شده... جاهای دیگه هم همین مشکل رو دارن...
          و این مسئله مطرح نیست که بین 1000 تا 10 تا اینجوری باشه...
          حتی از چند تا مغازه هم پرسیدم گفتن حیلی ها این مشکل رو دارن...
          با کالیبره کردن گوشی هم درست نمیشه و موقتیه...
          به هر حال باید منتظر آپدیت جدید بود و کاریش نمیشه کرد.....

نظر

دوست عزیز حرف منم دقیقا همین هست،من خودم برای راحت شدن از باگ ها و لگ های اندروید رفتم سراغ iOS ک امثال اون بنده خدا سنگشو ب سینه میزنن ولی واقعا خورد تو ذوقم،باید حقیقت رو قبول کنیم اپل تو این چند سال واقعا بد عمل کرده اینو حتی طرفدارای چند اتیشه اپلم میگن... توی فروم خود اپل ملت دارن اعتراض میکنن و میگن iOS شده مثل اندروید.

اقا یچی دیگه میشه بگین ota چجوریه؟منظورتون همون اپدیت از طریق خود گوشی هست؟

درسته حق با شماست ولی هرچقدم مشکلات و محدودیت داشته باشه ای او اس بازم اندروید در مقابلش هیچه!
            من خودم چن ساله با بهترین گوشیای اندرویدی سر و کله زدم با کرنل و رام و ... پس با اطمینان میگم که اپل و سیستم عاملش هزاری هم ک مشکل داشته باشه بازم از اندروید سرتره!
            OTA هم بله همون Over the air ... ینی آپدیت توسط خود دستگاه ...
            همیشه امکان بروز مشکل موقع آپدیت OTA هست چ تو اندروید چ آی او اس.. حتی الامکان من همیشه میگم دستی خودتون فلش بزنید بهتره چون فریمور تمیز تر میشینه جاش
            حداقلش اینه اگه مقدور نیست بعد آپدیت OTA یه ریست فکتوری بکنید که نتیجه بهتر باشه!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

سلام دوستان
              من يك آيفون 6s امروز عصر از ديجي كالا خريدم، ولي بعدا كه چكش كردم ميبينم تاريخ اتمام گارانتيش ٢١ ژانويه ٢٠١٧ است. در واقع ٣ هفته قبل اين گوشي اكتيو شده! گوشي گارانتي مسخره ي وقايع گستر رو داره
              پلمپ تقلبي گوشي(!) رو باز نكردم و ميخوام بگم به ديجي كالا كه عوضش كنه.
              بنظرتون بر اساس اين موضوع پس ميگيرن؟
              و اينكه بنظر شما چه دليلي داشته كه گوشي رو ٣ هفته قبل اكتيو كردن؟
              ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 14-02-2016, 08:54 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من يك آيفون 6s امروز عصر از ديجي كالا خريدم، ولي بعدا كه چكش كردم ميبينم تاريخ اتمام گارانتيش ٢١ ژانويه ٢٠١٧ است. در واقع ٣ هفته قبل اين گوشي اكتيو شده! گوشي گارانتي مسخره ي وقايع گستر رو داره
                پلمپ تقلبي گوشي(!) رو باز نكردم و ميخوام بگم به ديجي كالا كه عوضش كنه.
                بنظرتون بر اساس اين موضوع پس ميگيرن؟
                و اينكه بنظر شما چه دليلي داشته كه گوشي رو ٣ هفته قبل اكتيو كردن؟
                تاریخ فعال سازی برای سه هفته قبله یا گارانتی؟ برای فعال سازی تاریخ زده؟
                گارانتی رو شنیدم اگه دیوایس مستقیم از یک اپل استور خریداری شده باشه روز خرید حساب میشه برای گارانتی

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                  تاریخ فعال سازی برای سه هفته قبله یا گارانتی؟ برای فعال سازی تاریخ زده؟
                  گارانتی رو شنیدم اگه دیوایس مستقیم از یک اپل استور خریداری شده باشه روز خرید حساب میشه برای گارانتی

براي فعال سازي كه تاريخي نشون نداده بود ولي تاريخ اتمام گارانتي رو ٢١ ژانويه ٢٠١٧ نوشته بود كه يك سال اگه ازش كم كنيم يعني حدودا ٢١ ژانويه ٢٠١٦ يا ٣ هفته قبل گوشي اكتيو شده.
                  البته پلمپش خيلي تميزه و برچسب وقايع گستر روي پلمپ چسبوندن.
                  يعني ممكنه از اپل استور خريده شده باشه و روشن خاموش نشده باشه دستگاه؟ يعني بنظرتون مشكلي نداره گوشي؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                    .
                    يعني ممكنه از اپل استور خريده شده باشه و روشن خاموش نشده باشه دستگاه؟ يعني بنظرتون مشكلي نداره گوشي؟
                    پیغام please activate your iphone....
                    نشون میده ؟

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 14-02-2016, 09:44 PM

نظر

• دوست عزيز گوشي هايي كه مستقيما از اپل استور خريداري ميشه تاريخ شروع گارانتيش از زمان خريد هست.
                      البته اگر قبل از روشن كردن گوشي زدين و اينو اورده موضوع فرق ميكنه!

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
                        پیغام please activate your iphone.... میاد ؟

توي سايت اپل اگه منظورتونه، نه
                        توي خود گوشي اگه منظورتونه، پلمپ گوشي رو باز نكردم

نظر

• نوشته اصلی توسط Mkk12 نمایش پست ها
                          دوست عزيز گوشي هايي كه مستقيما از اپل استور خريداري ميشه تاريخ شروع گارانتيش از زمان خريد هست.
                          البته اگر قبل از روشن كردن گوشي زدين و اينو اورده موضوع فرق ميكنه!

گوشي رو روشن نكردم هنوز، با اين وجود اين رو توي سايت اپل نوشته
                          يعني بنظر شما گوشي رو روشن خاموش كردن؟

نظر

اگر اصلا پلمپ رو باز نكردين و گوشي روشن نكردين اين به معني اينه گوشي روشن شده.

نظر

معني اينه گوشي روشن شده.

نظر

گوشیتون iccid داره یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X