اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان ی سوال داشتم
    من تو ایفونم مثلا پیش فرض برنامه weather شهر رو به غیر از اون ادرسی ک موقع ساخت اپل ایدی زدم نوشته کرمانشاه!در صورتی ک شهر من کرمان هست!یا مثلا تو گالری وقتی عکس میگیرم لوکیشن رو میزنه کرمانشاه باز!
    چرا کلیک کرده رو کرمانشاه اصلا؟
    چجوری باید بزارمش رو کرمان؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghelgheli74 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من نزدیک به 1 ماه و نیم هستش که 6s گرفتم
      تا الان هم سالم بوده
      ولی 2 روزه که مشکل باتری پیدا کردم
      مثلا دیشب تا 90% شارژش کردم و خوابیدم
      صبح که بلند شدم شده بود 47%!!!
      ولی مثلا روزای قبل با 100% میرفتم دانشگاه با 80% بعد از 3 ساعت برمیگشتم
      یه نظرتون مشکل چیه؟
      البته الان دادمش گارانتی ولی گفته که یکی 2 هفته دیگه بیا منم حس میکنم الکی داره میپیچونه اخه گوشی نو مشکل سخت افزاری داره یعنی؟
      کسی نمیدونه؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ghelgheli74 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من نزدیک به 1 ماه و نیم هستش که 6s گرفتم
      تا الان هم سالم بوده
      ولی 2 روزه که مشکل باتری پیدا کردم
      مثلا دیشب تا 90% شارژش کردم و خوابیدم
      صبح که بلند شدم شده بود 47%!!!
      ولی مثلا روزای قبل با 100% میرفتم دانشگاه با 80% بعد از 3 ساعت برمیگشتم
      یه نظرتون مشکل چیه؟
      البته الان دادمش گارانتی ولی گفته که یکی 2 هفته دیگه بیا منم حس میکنم الکی داره میپیچونه اخه گوشی نو مشکل سخت افزاری داره یعنی؟
      کسی نمیدونه؟

نظر

• سلام دوستان
        من میخوام زمانی که روی لاک اسکرین گوشی فشار میدم که 3D Tach کارکنه یه ویبره بده,اینو چطوری فعال کنم؟
        متشکرم.

نظر

• سلام
          اقا دیگه مسخرش در اومده!ما اندروید رو مسخر می کردیم ک هنگه ولی ios هم مث اندروید!این مشکل از کار افتادن افکتای گوشی خیلی رو اعصابه از وقتی ک گوشی رو خریدم بار سوم ک اینجوری شده!
          این عادیه؟برا همه اینجوره؟
          جواب این سوالم کسی میدونه بگه:
          سلام دوستان ی سوال داشتم
          من تو ایفونم مثلا پیش فرض برنامه weather شهر رو به غیر از اون ادرسی ک موقع ساخت اپل ایدی زدم نوشته کرمانشاه!در صورتی ک شهر من کرمان هست!یا مثلا تو گالری وقتی عکس میگیرم لوکیشن رو میزنه کرمانشاه باز!
          چرا کلیک کرده رو کرمانشاه اصلا؟
          چجوری باید بزارمش رو کرمان؟

نظر

• سلام هم با وای فای و هم با سلولار lte تست کردم هیچ تغییری نداشت !!!میگم من قبلا عضو اپل موزیک بودم و الان اعتبارم تموم شده ممکنه از این باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط had1334 نمایش پست ها
              سلام هم با وای فای و هم با سلولار lte تست کردم هیچ تغییری نداشت !!!میگم من قبلا عضو اپل موزیک بودم و الان اعتبارم تموم شده ممکنه از این باشه؟
              ربطی به نوع و ضعیف و قوی بودن نت نداره
              برید به این مسیر و off کنید
              Settings/Music/Show apple music

نظر

• سلام

من سریال گوشیم را وارد کردم و این مشخصات اومد می خواهم بدونم گوشی من کی اکتیو شده؟

Valid Purchase Date

A validated purchase date lets Apple quickly find your product and provide the help you need.
                Telephone Technical Support: Active

Your product is eligible for complimentary telephone technical support.
                Estimated Expiration Date: April 24, 2016
                More about complimentary support
                Contact Apple Support
                Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
                Estimated Expiration Date: January 23, 2017
                Learn about Apple's coverage information for your product
                Set Up a Repair

نظر

• آقا کسی جواب مارو نمیده مردونه.....
                  گوشیم 100% شارژ میشه اما میرم میبینم تایم های Usage و standby رو نشون نمیده. یکبار ریست کردم و شارژ کردم درست شد.
                  تا 5شنبه عملکرد باطریم عالی بود. اما جمعه دیدم بدون هیچ استفاده ای یکدفعه 30% باطریم خالی شده و باز دوباره تایم های Usage و standby رو نشون نمیده (با اینکه روز قبل نشون میداد).... جالب اینجاست که زده دکمه هوم و لاک اسکرین 57% باطری مصرف کرده که اصلا من زیاد از این دکمه استفاده نمیکنم مگه چقدر میشه از این دکمه استفاده کرد که بخواد 57% باطرd مصرف کنه!!!...(همش از بعد از آپدیت به 9.2 و 9.2.1 اینجوری شد...9.2.1 که بدتر شد)
                  نمیدونم داستان نرم افزاریه یا سخت افزاری.... اگه کسی کمکم کنه یا نظری بده ممنون میشم....
                  6s -IOS9.2.1

نظر

• نوشته اصلی توسط arashr84 نمایش پست ها
                    آقا کسی جواب مارو نمیده مردونه.....
                    گوشیم 100% شارژ میشه اما میرم میبینم تایم های Usage و standby رو نشون نمیده. یکبار ریست کردم و شارژ کردم درست شد.
                    تا 5شنبه عملکرد باطریم عالی بود. اما جمعه دیدم بدون هیچ استفاده ای یکدفعه 30% باطریم خالی شده و باز دوباره تایم های Usage و standby رو نشون نمیده (با اینکه روز قبل نشون میداد).... جالب اینجاست که زده دکمه هوم و لاک اسکرین 57% باطری مصرف کرده که اصلا من زیاد از این دکمه استفاده نمیکنم مگه چقدر میشه از این دکمه استفاده کرد که بخواد 57% باطرd مصرف کنه!!!...(همش از بعد از آپدیت به 9.2 و 9.2.1 اینجوری شد...9.2.1 که بدتر شد)
                    نمیدونم داستان نرم افزاریه یا سخت افزاری.... اگه کسی کمکم کنه یا نظری بده ممنون میشم....
                    6s -IOS9.2.1

منم همین مشکلو دارم هنوز ۱ ماه نشده گوشی رو خریدم،باید اعتراف کنم ک اپل واقعا آشغاله و شده مثل اندروید،تازه هنوز اندروید خیلی سرتره،میخوام برم ویندوز فون بگیرم.

یه سئوال دیگه اینکه پردازنده گوشی شما چیه؟
                    Sent from my HTC One max using Tapatalk
                    ویرایش توسط JESTER : https://i-phone.ir/forums/member/191591-jester در ساعت 13-02-2016, 05:35 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط JESTER نمایش پست ها
                      منم همین مشکلو دارم هنوز ۱ ماه نشده گوشی رو خریدم،باید اعتراف کنم ک اپل واقعا آشغاله و شده مثل اندروید،تازه هنوز اندروید خیلی سرتره،میخوام برم ویندوز فون بگیرم.

نمیدونم چی بگم.... بعید میدونم سخت افزاری باشه... آخه یه شبه بی دلیل که نمیشه سخت افزار گوشیت خراب بشه!!!!
                      TmsC

نظر

نمیدونم چی بگم.... بعید میدونم سخت افزاری باشه... آخه یه شبه بی دلیل که نمیشه سخت افزار گوشیت خراب بشه!!!!
                        TmsC
                        آقا بیخیال بیا با هم میریم دوتا ویندوزفون میگیریم عشق میکنیم [emoji2] الکی حرص و جوش بیخودیم نمیخوریم...من ک گوشی رو دادم مادرم گفتم از همون اولم برای تو خریده بودمش [emoji23]

نظر

• بنظر من پست های این تاپیک چرت و پرت و دروغ و خالی بندی هست و اندروید فن ها و نیو یوزر ها گزارش این خرابی هارو میدن
                          چون من گزارش های خرابی ایفون در خارج رو چک کردم و همچنین یک هفته به صورت کامل در یکی از تعمیرگاه های اپل حضور داشتم کسی برای همچین مشکلاتی گوشیشو نمیاورد !

اینکه دکمه صدا میده یا لنز صدا میده و ... برای مصرف کننده مسئله ای نداره مشکل باتری هم وجود نداره من چهارتا ایفون 6 اس و 2 تا 6 اس پلاس تو خانواده داریم هیچ کدوممون این مشکلات رو نداریم و باتری هم مشکلی نداره باهم تست کردیم همه چیز اوکی بود

اتفاقا گوشی ها هم پارت نامبر هاشون فرق میکنه ولی مثل هم هستند و هیچ هیچ فرقی ندارند ممکنه پارت های ال ال ای که وارد بازار میشن دچار مشکل شده باشن چون هیچ کجای دنیا ال ال ای رو وارد نمیکنن و پارت مخصوص خودشون رو دارن

نظر

• نوشته اصلی توسط Laravel نمایش پست ها
                            بنظر من پست های این تاپیک چرت و پرت و دروغ و خالی بندی هست و اندروید فن ها و نیو یوزر ها گزارش این خرابی هارو میدن
                            چون من گزارش های خرابی ایفون در خارج رو چک کردم و همچنین یک هفته به صورت کامل در یکی از تعمیرگاه های اپل حضور داشتم کسی برای همچین مشکلاتی گوشیشو نمیاورد !

اینکه دکمه صدا میده یا لنز صدا میده و ... برای مصرف کننده مسئله ای نداره مشکل باتری هم وجود نداره من چهارتا ایفون 6 اس و 2 تا 6 اس پلاس تو خانواده داریم هیچ کدوممون این مشکلات رو نداریم و باتری هم مشکلی نداره باهم تست کردیم همه چیز اوکی بود

اتفاقا گوشی ها هم پارت نامبر هاشون فرق میکنه ولی مثل هم هستند و هیچ هیچ فرقی ندارند ممکنه پارت های ال ال ای که وارد بازار میشن دچار مشکل شده باشن چون هیچ کجای دنیا ال ال ای رو وارد نمیکنن و پارت مخصوص خودشون رو دارن
                            رفیق اپل و سامسونگ مال بابای کسی نیست ک بیاد اینجا گزارش خرابی بده،بعدشم اپل با چنتا گزارش ما فروشش کم نمیشه شما نگران نباش!کسی هم مرض نداره بیاد یوزر الکی بسازه پست بده!
                            شما هم قبل پست دادن عنوان تاپیک رو نگاه کن!
                            بعدشم شما چجوری گزارش خرابی رو چک کردی و ندیدی ملت تو فروم اپل دارن فحش میدن بهش؟؟حتما اونا هم اندروید فن هستن!!

نظر

آقا کسی جواب مارو نمیده مردونه.....
                              گوشیم 100% شارژ میشه اما میرم میبینم تایم های usage و standby رو نشون نمیده. یکبار ریست کردم و شارژ کردم درست شد.
                              تا 5شنبه عملکرد باطریم عالی بود. اما جمعه دیدم بدون هیچ استفاده ای یکدفعه 30% باطریم خالی شده و باز دوباره تایم های usage و standby رو نشون نمیده (با اینکه روز قبل نشون میداد).... جالب اینجاست که زده دکمه هوم و لاک اسکرین 57% باطری مصرف کرده که اصلا من زیاد از این دکمه استفاده نمیکنم مگه چقدر میشه از این دکمه استفاده کرد که بخواد 57% باطرd مصرف کنه!!!...(همش از بعد از آپدیت به 9.2 و 9.2.1 اینجوری شد...9.2.1 که بدتر شد)
                              6s -ios9.2.1

نوشته اصلی توسط jester نمایش پست ها

sent from my htc one max using tapatalk
                              دوستان مشکلای 6اس همه نرم افزاری هستن! مطمئنا اپل با خبره از این مشکلات و تو آپدیتای بعدی حلشون میکنه
                              اینم بگم این مشکلات بیشتر واسه 6اس هست ! 6اس پلاس هیچ کدوم این مشکلات رو نداره ک اینم خودش جای سوال داره!
                              ی کم صبر کنید منطقی باشید جای توهین و مقایسه! مقایسه اپل و اکوسیستمش با اندروید خودش توهین به اپله...
                              برای محکم کاری گوشیاتونو ota اپدیت نکنید! فایل فریمور رو بگیرید و دستی فلش بزنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط iEXCEPTIONAL نمایش پست ها
                                دوستان مشکلای 6اس همه نرم افزاری هستن! مطمئنا اپل با خبره از این مشکلات و تو آپدیتای بعدی حلشون میکنه
                                اینم بگم این مشکلات بیشتر واسه 6اس هست ! 6اس پلاس هیچ کدوم این مشکلات رو نداره ک اینم خودش جای سوال داره!
                                ی کم صبر کنید منطقی باشید جای توهین و مقایسه! مقایسه اپل و اکوسیستمش با اندروید خودش توهین به اپله...
                                برای محکم کاری گوشیاتونو ota اپدیت نکنید! فایل فریمور رو بگیرید و دستی فلش بزنید...
                                دوست عزیز حرف منم دقیقا همین هست،من خودم برای راحت شدن از باگ ها و لگ های اندروید رفتم سراغ iOS ک امثال اون بنده خدا سنگشو ب سینه میزنن ولی واقعا خورد تو ذوقم،باید حقیقت رو قبول کنیم اپل تو این چند سال واقعا بد عمل کرده اینو حتی طرفدارای چند اتیشه اپلم میگن... توی فروم خود اپل ملت دارن اعتراض میکنن و میگن iOS شده مثل اندروید.

اقا یچی دیگه میشه بگین ota چجوریه؟منظورتون همون اپدیت از طریق خود گوشی هست؟

ویرایش توسط JESTER : https://i-phone.ir/forums/member/191591-jester در ساعت 13-02-2016, 09:44 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X