اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
    دوستان من آیفون ۶ zpa گرفتم و سوزن داره و iccid هم نداره این یعنی کلا آنلاک فکتوریه ؟
    پارت نامبر zp/a کلا آنلاک فکتوری هستند.

نظر

• ممنون قبلا 3gs هم zpa بود و واقعا راضی بودم ایشالا اینم چرخش بچرخه

نظر

• باتری مشکل خیلی اس
        کاش باتریش بهتر از اینا بود

نظر

• من وقتی آهنگ گوش میدم یا یه کلیپی می‌بینم، حس میکنم پشت گوشی داره داغ میشه و مصرف باتری هم میره بالا.

نظر

• با سلام من ایفون6 دارم و ورژن ایتونز هم اخرینش هست 12 و اینکه میخوام با ایتولز موزیک و ویدیو بریزم نمیشه و این ارور میاد باید دقیقا چکار کنم ؟؟؟

نظر

• درضمينه سلفی چطوره 6؟

نظر

• کسی نیست جوابم را بده من ورژ« 12 و 11 و 10 را نصب کردم ولی ایتولز اصلا موزیکامو و عکس و فیلمو انتقال نمیده چکار کنم تو رو خدا کمکم کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط amirata71 نمایش پست ها
                  چرا اوضاع باطریش اینجوریه آخه.........، حین پول جمع کردن واسه خریدش آدم اینارو میخونه مردد میشه اصا.......، الان آیفون ۴ من که دیگه بعد ۵ سال ترکیده محسوب میشه ، بزرگترین مشکلم باهاش باطریشه ، ۶ هم اینجوری باشه که دیگه هیچی........

دوستان اینترنت ۳جی ، واتس اپ همیشه باز و.......و یکمم بازی ، چقد دووم میاره؟
                  واسه من اگه حدود یک ساعت بازی کنم و وایبر واتس اپ باز باشه و واسه یک ساعت وب گردی کنم اگه خیلی جواب گو باشه حدود ۱۲ ساعت باطری دوام میاره

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                    با سلام من ایفون6 دارم و ورژن ایتونز هم اخرینش هست 12 و اینکه میخوام با ایتولز موزیک و ویدیو بریزم نمیشه و این ارور میاد باید دقیقا چکار کنم ؟؟؟
                    احتمالا هنوز آیتولز با این نسخه از آیتونز هماهنگ نشده.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام.من تازه آیفون6 خریدم و تو کانکت با وای فای مشکل دارم..به مودم کانکت میشم اما همش قطع و وصل میشه..لطفا راهنمایی کنید.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Kavianifar نمایش پست ها
                        واسه من اگه حدود یک ساعت بازی کنم و وایبر واتس اپ باز باشه و واسه یک ساعت وب گردی کنم اگه خیلی جواب گو باشه حدود ۱۲ ساعت باطری دوام میاره
                        دوست عزیز میشه بگین تقریبا چند ساعت اسکرین آن میده?

نظر

• نوشته اصلی توسط negin021 نمایش پست ها
                          سلام.من تازه آیفون6 خریدم و تو کانکت با وای فای مشکل دارم..به مودم کانکت میشم اما همش قطع و وصل میشه..لطفا راهنمایی کنید.ممنون
                          به 8.1 اپديت کردید؟

نظر

• ایفون 6 وکمک ازشما

سلام :
                            گوشی روتازه خریدم علامت ابدیت اومدمنم اینکارروانجام دادم ولی الان گوشی روشن نمیشه وعلامت کابل وفلش وitunes میادلطفاراهنمایی کنیدچون لنگ گوشی موندم ...
                            ویرایش توسط nikan777 : https://i-phone.ir/forums/member/176092-nikan777 در ساعت 23-10-2014, 10:07 AM دلیل: حذف موبایل

نظر

• هنوز ایتولز نیومده برای ios8

نظر

• سلام دوستان
                                آيفون6sكي معرفي ميشه؟
                                و بنظرتون چ تاريخي به حول حوش 2600ميرسه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X